קורס מנהל אבטחה מונחה משטרה ביחידה ללימודי חוץ באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אריאל חוץ - מנהלי אבטחה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי אבטחה מונחה משטרה ביחידה ללימודי חוץ באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

מנהלי ביטחון הם בעלי תפקידים בכירים בארגונים ביטחוניים והם אמונים על פיקוח וניהול של מכלול התהליכים החיוניים לתפקוד הבטוח והתקין. בהתאם לנהלי משטרת ישראל ולהחלטות ממשלה, המעוניינים להשתלב בתפקידי מנהלי ביטחון (הידועים גם בשם מנב"ט) נדרשים לעבור הכשרה ייעודית. רק לאחר השלמת ההכשרה ועמידה בכל החובות המתחייבים בנוהל ניתן לעבוד בפועל בתפקיד זה.


בעלי ניסיון פיקודי בעולם הביטחון המעוניינים להתקדם לתפקידים בכירים אלה יכולים ללמוד בקורס מנהלי אבטחה מונחה משטרת ישראל המתקיים ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל בשומרון. הקורס מתקיים בשיתוף עם חברת NSP בתחום הביטחון והפתרונות להתמודדות עם איומי טרור. בתכנית זו שואפים להכשיר אנשי מקצוע בהתאם לנהלי המשטרה כדי שיוכלו לסייע בשמירה על ביטחון הציבור. בעזרת הכלים הפרקטיים הנרכשים בקורס יכולים בעלי הניסיון הביטחוני לקדם את הקריירה ולהשתלב בתפקיד מאתגר וניהולי.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס יכולים בעלי ניסיון מתחום הביטחון לרכוש את הידע והכלים הנדרשים לתפקידי מנב"ט (מנהל אבטחה) במגוון גזרות בתחום הביטחון. הם לומדים על תהליכי הפיקו והתפעול של מערכי ביטחון בסקטור הציבורי והפרטי תוך התאמה לנהלים של משטרת ישראל. כמו כן הם מפתחים מיומנויות ניהוליות שחשובות לעומדים בראש מערכי אבטחה.


תחילה מתוודעים המשתתפים לתחום האבטחה ולומדים שיטות לניהול של אירועים ביטחוניים וסיכונים שונים. לאחר מכן, מעמיקים בתהליכי ניהול מערכי אבטחה בשטח תוך היכרות עם כלים מעולם המודיעין ועם טכנולוגיות מתקדמות. נלמדים גם כלים מתחומי החקירה והתשאול שבהם יכולים המנהלים להשתמש. הם בוחנים גם את הממשק של מנהלים אלה גם גופי ביטחון נוספים במסגרת העבודה השוטפת.

 

מתכונת הלימוד


היקף הקורס 192 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 23 מפגשים שנערכים אחת לשבוע בשעות הבוקר והצהריים. בקורס נכללות הקצאות עיוניות פרונטליות לצד סדנאות, תרגילים מעשיים וסיורים לימודיים.


הקורס נערך ביחידה ללימודי חוץ של האוניברסיטה הממוקמת בתל אביב.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 

 • סיכול פיגועים
 • תשאול וחקירה
 • מערכי אבטחה בשטח
 • עבודה עם גופי ביטחון
 • ניהול אירועים ביטחוניים
 • מודיעין וטכנולוגיה באבטחה
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במרכז ללימודי ביטחון הפועל ביחידה ללימודי חוץ מתקיימים קורסים לתעודה המעודכנים בהתאם לצורכי התעשייה הביטחונית הישראלית בשיתוף עם גורמים ממשטרת ישראל ובהנחיית אנשי מקצוע מנוסים בענף. בין ההכשרות נכללים קורס הכשרת פקחים, קורס ראשי משמרות, קורס מוקדנים, קורס תשאול וחקירה וכן השתלמויות וקורסי ריענון לעוסקים בניהול אבטחה. בקורסים אלה יכולים עובדים בתעשייה הביטחונית לרכוש כלים לקידום מקצועי ולריענון הידע שברשותם.


כמו כן, מתקיימים ביחידה ללימודי חוץ קורסים בתחומים נוספים כגון פיננסים, נגישות, קרימינולוגיה, בריאות, שפת הסימנים ועוד. בקורסים מושם דגש על רכישה של כלים פרקטיים המותאמים לצורכי השוק של היום ולדרישות מעסיקים, והם מתאימים לעובדים המעוניינים לשדרג את הקריירה וכן למחפשים לעבור הסבה מקצועית.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


כדי להתקבל לקורס יש צורך לעמוד במספר דרישות שמוכתבות על ידי משטרת ישראל.


לתכנית מתקבלים מועמדים מעל גיל 25, שברשותם רקע ביטחוני או צבאי פיקודי רלוונטי, בוגרי שירות צבאי מלא. מועמדים בין הגילים 25 - 30 נדרשים לבגרות מלאה, מעל גיל שלושים הקבלה אפשרית על סמך סיום 12 שנות לימוד.

 

תעודה


למשתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ניתנת תעודת "מנהלי אבטחה מונחה משטרה" המוענקת על ידי משטרת ישראל, אוניברסיטת אריאל וחברת NSP. כדי לקבל את הדיפלומה יש צורך להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מהשיעורים בקורס, לעבור את הבחינות המסכמות ולהגיש את עבודת ההגשה בציון עובר ומעלה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

לימודי הרבולוגיה - מוסדות מומלצים
אלכסנדר ברנשטיין
1 תגובות
יעוץ לימודים או קורס
מזלי בלאיש
1 תגובות
תארים כפולים הכוללים אנגלית
טלי מקוביצקי
1 תגובות
לימודי שף בריאות וייעוץ תזונה
רחל
2 תגובות
התלבטות בין תחומי לימוד מדעיים לטייס
יוסי
1 תגובות
מדעי החברה או מדעי ההתנהגות
אילה
1 תגובות
מה ההבדל בין לימודים אקדמאיים ללימודי מקצוע?
נעמה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,452 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים950 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp