השתלמות מהימנות עובדים ביחידה ללימודי חוץ באוניברסיטת אריאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי השתלמויות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אריאל חוץ - מהימנות עובדים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השתלמות ניהול מהימנות עובדים ביחידה ללימודי חוץ באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

בין הסוגיות שאותן נדרשים מנהלים להביא בחשבון בניהול תקין של ארגונים נכללת מהימנות העובדים. תחום זה מתייחס להתמודדות עם סיכונים פוטנציאליים הנוגעים לכוח האדם בחברה, כגון ריגול תעשייתי, העברת מידע, התנהגות עבריינית ועוד תופעות שעשויות להביא לפגיעה של ממש בעסק דרך איומים מבפנים. כחלק מהשמירה על כללי ההתנהגות התקינים ועל החוק, וכדי לקדם יושר ואמינות בשורות הארגון, יש מספר תהליכים וכלים שניתן להפעיל הנוגעים ליחסים שבין ההנהלה לעובדים ובין העובדים ללקוחות. דרך הבטחת ההתנהגות הבטוחה ניתן לקדם יחסי אמון בתוך החברה, לצמצם סיכונים וכן לנבא תהליכי ביכון פוטנציאליים ולמנוע אותם לפני התממשותם.


ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל מתקיימת השתלמות בתחום מהימנות העובדים. ההשתלמות מתאימה במיוחד לעובדים בתחום הביטחון וכן למנהלים בענפי הגיוס ומשאבי האנוש, ובה ניתן לפתח תפישה רחבה אודות הגנה על ארגונים החל מגיוס העובדים ועד לסיום העסקה. את הכלים הנרכשים בהכשרה זו יכולים המשתתפים ליישם בפועל בארגונים שלהם וכך לקדם פעילות בטוחה יותר.


תכנית הלימודים


משתתפים בתכנית זו מתמקדים באבחון יושרה תעסוקתית של עובדים. הם דנים בכלים שנמצאים ברשות מעסיקים להערכת מהימנותם של עובדים בשלבי הגיוס לחברה, במהלך העסקתם בה וכן בסיום העסקתם. בין היתר נלמדים תהליכי בניית מדיניות בנושא זה וההיבטים המשפטיים והחוקיים הנוגעים לתופעה.


בתחילת התכנית מכירים את תחום המהימנות בשוק העבודה ונחשפים לגורמים סיכון אפשריים אצל עובדים. הם גם סוקרים דפוסי תקשורת מילולית ושאינה מילולית שעשויים להעיד על יכולותיהם ועל אמינותם של העובדים. כך הם יכולים לפתח מדיניות ופתרונות ליישום בארגונים להבטחת רמת הבטיחות והאיכות.

 

מתכונת הלימוד


ההשתלמות נפרשת על פני חמישה מפגשים הנערכים אחת לשבוע. משולבים בה שיעורים עיוניים לצד דיונים ותרגילים פרקטיים וכן הרצאות אורח של מומחים מהענף.


הקורס נערך ביחידה ללימודי חוץ הממוקמת בתל אביב.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנידונים במסגרת ההשתלמות נכללים בתחומים הבאים:

 

 

  • סיפורי אירוע
  • ניהול מהימנות
  • גורמי סיכון בעובדים
  • תקשורת בלתי מילולית
  • סוגיות חוקיות ומשפטיות
  • מהימנות במעגל האבטחה
  • ועוד

 

סגל הוראה


בין המרצים בקורס נכללת מומחית לתחומי האבטחה וניהול מהימנות העובדים, בעלת ניסיון בתפקידים אלה בשירות הביטחון הכללי, אשר שימשה גם כראשת החטיבה להתאמה ביטחונית של השב"כ. לצידה מלמדים בקורס גם מרצים אורחים בעלי ניסיון מקצועי בתחום הביטחון ומהימנות העובדים בתעשייה, ומעבירים מניסיונם אל הסטודנטים.

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ מתקיימות תכניות רבות ללימודי תעודה בענפים מבוקשים כגון ניהול, פיננסים, קרימינולוגיה, נגישות, שפת הסימנים ועוד. בקורסים אלה ניתן להרחיב את הידע המקצועי, להכיר ענפים חדשים או להתקדם לתפקיד חדש. במרכז ללימודי ביטחון של היחידה אפשר למצוא קורסים נוספים לתעודה. הכשרות אלה מותאמות לדרישות השוק ולצורכים של מעסיקים ועובדים בתחום האבטחה והביטחון. יכולים ללמוד בהם עובדים המעוניינים לקדם את הקריירה או למי שמעוניינים להשתלב בענף. בין ההכשרות אותן ניתן ללמוד נכללים קורס מנהלי אבטחה מונחה משטרה, קורס הכשרת פקחים, קורס מוקדנים ועוד. נערכות גם השתלמויות שיכולות להתאים לעוסקים במקצועות הביטחון, בתחומים כגון תשאול וחקירות, סייבר ואבטחת מידע, ניהול אבטחה באירועי ספורט ועוד.

 

קהל יעד


הקורס יכול להתאים למנהלי משאבי אנוש, מנהלי כוח אדם, מנהלי גיוס עובדים ומנהלי אבטחה וביטחון שברצונם להעמיק את הידע המקצועי שברשותם בתחום מהימנות העובדים כדי לייעל את עבודתם השוטפת. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות תנאי קבלה לתכנית.

 

תעודה

 

משתתפים שעומדים בהצלחה בכל חובות הקורס מקבלים תעודת סיום המוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל בשומרון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה
פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp