בית הספר של אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית הספר אבי יולזרי

 

בית הספר אבי יולזרי מתמקד בהכנה לקראת מבחני מיון טרום אקדמיים ולקביעת רמת אנגלית, המיועדים עבור מי שרוצים ללמוד במוסדות אקדמיים בחו"ל. כמו כן, בבית הספר מוצע ייעוץ לקראת לימודים או הגירה למדינות אחרות.

 

בין הקורסים המועברים בבית הספר, ניתן למנות קורסים לקראת מבחני האנגלית כשפה זרה TOEFL ו – IELTS, קורסים לקראת מבחני כניסה לאוניברסיטאות ומכללות במדינות אחרות, כגון SAT, כמו גם מבחני כניסה כמו GMAT המהווים תנאי ללימודי תואר שני במנהל עסקים גם בעולם וגם בישראל.

 

מעבר לקורסים הנלמדים בבית הספר ומיועדים למעוניינים בלימודים בחו"ל, ניתן להשתתף גם בקורסי הכנה לקראת מבחני אמי"ר ואמיר"ם לשיבוץ רמת אנגלית במוסדות אקדמיים בארץ, וכן קורס הכנה לפסיכומטרי.

 

תכניות הלימוד בקורסים מותאמות אישית לרמת התלמידים ולקצב ההתקדמות שלהם, ומתעדכנות על פי השינויים בדרישות של המבחנים השונים.


מתכונת הלימודים

 

מתכונות הלימודים בקורסים השונים הנערכים בבית הספר הן גמישות ומתאימות לצרכים הספציפיים של כל תלמיד – השיעורים נערכים אונליין, או במשרדי בית הספר בתל אביב, כאשר בנוסף להרצאות הפרונטליות ניתן לתרגל את החומר במחשב בשעות הנוחות לתלמידים.

 

נוסף על התרגולים הממוחשבים, התלמידים בקורסים בבית הספר מקבלים גישה לשלל עזרי למידה אינטרנטיים, ורוכשים אסטרטגיות למידה ושיטות שונות שמאפשרות להם לעבור את הבחינה בצורה מיטבית.

 

ניתן לבחור בין לימודים בקבוצה קטנה ובין לימודים במסלול אישי, במסגרתו התלמידים יכולים לקבוע שיעורים פרטיים וכך להחליט על זמני הלימוד המתאימים להם.

 

מעבר לכך, חלק מהקורסים, כגון GMAT, GRE, TOEFL, IELTS וקורסי ההכנה לפסיכומטרי מוצעים גם במתכונת ללימוד עצמי. מתכונת זו כוללת שיעורים קצרים בסרטוני וידאו, היצע גדול של שאלות ופתרונות לתרגול וכן בחינות מלאות המאפשרות לתרגל את המענה עליהן, אפשרות להתייעץ אונליין עם מרצה, ועוד.


על סגל ההוראה

 

אבי יולזרי, מנהל בית הספר, פועל בהוראה ובהכנת תלמידים למבחנים כבר מעל ל – 2 עשורים. הוא מעביר לתלמידיו מניסיונו הרב בהכנה למבחנים השונים, ומהווה אוזן קשבת לגבי הקשיים הכרוכים בלחצי הלמידה וכן באתגרים הנלווים להגירה ולימודים בחו"ל.

 

סגל המרצים כולל גם מורים המתמחים בהוראה לקראת מבחני האנגלית הבינלאומיים ומבחני הסף האקדמיים, בעלי בקיאות גבוהה בדרישות המבחנים המתעדכנות, שליטה מצוינת באנגלית וניסיון רב שנים עם הוראת השפה האנגלית לתלמידים ישראלים.


על הקורסים בבית הספר


קיים מגוון של קורסי ההכנה לקראת מבחני הכניסה ומבחני האנגלית השונים, המתקיימים בבית הספר – בהם ניתן להשתתף בכיתה או דרך המחשב. בין היתר, מתקיימים בבית הספר הקורסים הבאים:


קורס GMAT: מבחן GMAT הוא מבחן כניסה לתואר שני במנהל עסקים, שנמצא בשימוש במוסדות לימוד אקדמיים במדינות שונות ברחבי העולם, כולל ישראל. התלמידים בקורס יכולים לבחור בין לימוד הפרק המילולי, הכמותי, או שניהם. הלימודים נערכים בקבוצות קטנות, עד 18 תלמידים בקבוצה. הקורס שמתמקד בחלק הכמותי בלבד נמשך כ – 36 מפגשים, והקורס שמתמקד בחלק המילולי מונה כ – 11 מפגשים. כמו כן, הקורס מוצע גם במסלול למידה אישי או במספר שיעורים בהתאמה אישית, לפי רמת התלמיד.


קורס GRE: ה – GRE יכול לשמש כמבחן ממיין לתארים מתקדמים בשלל תחומים, וכן לעתים מחליף את מבחן ה – GMAT בקבלה לתואר שני במנהל עסקים. הלמידה מחולקת בין הפרק הכמותי לבין הפרק המילולי, כאשר התלמידים יכולים לבחור ללמוד את הקורס המלא או להתמקד בפרק הכמותי או המילולי לפי העדפתם. הקורס המלא אורך כ – 19 מפגשים, הקורס הכמותי כ – 9 מפגשים, והקורס המילולי כ – 10 מפגשים. מעבר לכך, ניתן לקחת חלק בקורס גם במתכונת אישית, או במספר שיעורים קטן יותר.


קורס SAT: קורסי SAT בבית הספר מתקיימים במתכונות גמישות לבחירת התלמידים. השיעורים נערכים באמצעות מערך מקוון, וכוללים למידה עיונית בהרצאות שמתקיימות אונליין, ובנוסף תרגולים וסימולציות בחינות על מנת להתכונן לקראת הבחינה. בקורסים משתמשים בחומרי למידה רשמיים בלבד, כולל ערכת ספרים, המאפשרים לתלמידים להתמקד בחיזוק יכולות הבנת הנקרא וההבעה בכתב שלהם, אוצר המילים, וכן לקבל אסטרטגיות לניהול זמן נכון שיכולות להועיל בבחינה.


קורס TOEFL: בחינת TOEFL בודקת את יכולות השליטה באנגלית כשפה זרה עבור מי שרוצים ללמוד במוסדות אקדמיים בחו"ל, בעיקר בארצות הברית. קורס הכנה זה שמתקיים בבית הספר, מאפשר לתלמידים לרכוש אסטרטגיות לחלוקת זמן נכונה, ללמוד כיצד לכתוב חיבורים ולערוך שיחה אקדמית בהתאם לציפיות הבוחנים. הלימודים נערכים במהלך 5 מפגשים, בני 3 שעות כל אחד.

מתכונת הלימודים גמישה, כאשר התלמידים בוחרים בין מתכונת קבוצתית בקבוצות של 4-8 תלמידים לכל היותר ובין מתכונת אישית של שיעורים פרטיים.


קורס IELTS: בחינת IELTS היא בחינה בינלאומית של רמת האנגלית, המתקיימת בגרסה אקדמית עבור מועמדים ללימודים במוסדות אקדמיים ברחבי העולם, וכן בגרסה כללית הנחוצה למי שמעוניינים להגר למדינה אחרת או לקבל ויזת עבודה. קורס ההכנה לבחינה מאפשר לסטודנטים להרחיב את אוצר המילים, לתרגל את כתיבת החיבורים והדיבור השוטף באנגלית ברמה אקדמית, ומסייע להם לפתח אסטרטגיות לפתרון המבחן בצורה מיטבית. הקורס מונה 5 שיעורים, שאורך כל אחד מהם הוא כ – 3 שעות. עומדת בפני התלמידים הבחירה אם ללמוד בקבוצה קטנה של 10 תלמידים או 4 תלמידים, או לחילופין לבחור במסלול של שיעורים פרטיים.


קורס הכנה למבחן אמי"ר: מבחן אמי"ר מיועד לשיבוץ לרמת אנגלית גבוהה במוסדות אקדמיים בארץ, ואף להגיע לרמת פטור באנגלית (וכך לא להידרש להשתתף בקורסי אנגלית במהלך התואר הראשון). קורס אמי"ר בבית הספר מוצע בקבוצה של 4 משתתפים, בהיקף 21 שעות אקדמיות, בקורס מלא בהיקף של 32 שעות אקדמיות, המתקיים באחד ממוסדות הלימודים האקדמיים עצמם, או לחילופין במתכונת למידה של "אחד על אחד". במהלך הקורס, התלמידים לומדים להכיר את מבנה המבחן וסוגי השאלות בהם הם עשויים להיתקל. כמו כן, הם מגבירים את מוכנותם לבחינה באמצעות תרגול ושימוש במגוון עזרי למידה.


קורס הכנה למבחן אמיר"ם: מבחן זה הוא מבחן ממוחשב לשיבוץ לרמת אנגלית. הלמידה בקורס אמיר"ם מתבצעת בקבוצות קטנות, כאשר התלמידים יכולים לבחור בין מסלול קבוצתי של 10 תלמידים, מסלול של 4 תלמידים, וכן במתכונת אישית. במהלך הלימודים התלמידים רוכשים ידע עיוני וכן כלים מעשיים שיכולים לסייע להם לעמוד בהצלחה בבחינה, וכן נעזרים בסימולציות ובעזרים נוספים על מנת להפוך את הלמידה לחווייתית.


קורס הכנה לפסיכומטרי: בקורס זה, המתקיים בבית הספר של אבי יולזרי, התלמידים מקבלים כלים פרקטיים שיכולים לעזור להם לעבור את הפסיכומטרי בצורה מיטבית. הקורס משלב בין מפגשים פרונטליים לבין תרגול בבית באמצעות מערך למידה אינטרנטי. לקראת מעוד הבחינה, הסטודנטים משתתפים ב"מרתונים" של תגבור, במהלכם מבצעים סימולציות של המבחן הפסיכומטרי כדי להגיע ברמת מוכנות מיטבית לבחינה.


נוסף על קורסים אלו, קיימים קורסי הכנה למבחני מיון ואנגלית נוספים, כגון BMAT, IMAT ו – ACT, וכן אפשרות להשתתף בקורסי הכנה לבגרויות באנגלית, ועוד.


לסיכום


הלימודים בבית הספר אבי יולזרי יכולים לעזור למי ששפע המידע שנמצא ברשת מקשה עליהם להתמצא במה שנדרש לבחינה, וכן לנהל את הזמן נכון בעת המענה על השאלות, ולפתח אסטרטגיות להתמודדות עם לחץ הבחינות.


האפשרות ללמוד בקבוצות קטנות באופן מקוון, וכן הנגישות של חומרי הלימוד בכל זמן ומקום מקלים על התלמידים בשילוב הקורסים עם שאר תחומי החיים, כגון עבודה או משפחה.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp