קורס אמיר"ם בבית הספר אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס אמיר"ם.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לבחינת אמיר"ם בבית הספר אבי יולזרי

 

אחד השיקולים של המוסדות האקדמיים בקבלת מועמדים היא רמת הידע בשפה האנגלית. האוניברסיטאות והמכללות ממיינים את רמות הידע בהתאם להישגי המועמדים בבחינות שונות, כגון בחלק האנגלית של הפסיכומטרי. מי שלא נבחנים בפסיכומטרי מסיבות שונות, כגון מי שמעוניינים להתקבל על סמך הבגרויות בלבד או לשפר את הציון בפסיכומטרי, יכולים להיבחן במבחן אמיר"ם.


זהו מבחן ממוחשב, שבו שאלות משלושה סוגים, בהם הבנת הנקרא, ניסוח של משפטים באנגלית והשלמת משפטים. את המבחן פותרים בזמן מוקצב על גבי צג המחשב. יש לציין כי בניגוד לבחינת אמי"ר שהציון בה רלבנטי למגוון של מוסדות, ציון מבחן אמיר"ם רלבנטי רק לגבי המוסד שבו מבצעים אותו.


בבית הספר של אבי יולזרי מתקיים קורס מבחן אמיר"ם, זהו קורס הכנה שבו מתכוננים למבחן מיון הרמות הממוחשב בשפה האנגלית. במהלך הקורס ניתן לתרגל את כל הנושאים הרלבנטיים לבחינה תוך התנסות פעילה בהתמודדות עם שאלות מסוגים שונים ובפתרון סימולציות. הקורסים מתקיימים בשלל מסלולים גמישים שניתן להתאים לצורכי התלמידים.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך התכנית מקבלים המשתתפים הכנה לקראת הבחינה הממוחשבת תוך היכרות עם כל חלקיה ועם השאלות שמופיעות בה. הם רוכשים אסטרטגיות להתמודדות עם סוגי השאלות השונים וכן לניהול זמנים נכון בעת המבחן.


תחילה הם מרחיבים את אוצר המילים בשפה האנגלית ולומדים סוגיות בדקדוק בשפה זו בהתאם לצורכי הבחינה. לאחר מכן, הם מפתחים מיומנויות הבנת הנקרא וניתוח של טקסטים לרבות חשיבה לוגית, שליפת נתונים מטקסט אקדמי והיבטים נוספים העולים בשאלות הבחינה.

 

מתכונת הלימוד


הכנה לבחינת אמיר"ם בבית הספר ניתן ללמוד במסגרת קורס אונליין או בהכנה פרונטלית, בקורס אישי אחד על אחד או בהכנה בקבוצות קטנות – ההכנה הפרונטלית נערכת בקמפוס החברה בתל אביב.


בכל אפשרויות הלימוד, הלמידה משלבת בין שיעורים עיוניים לבין תרגולים כגון משחקים וקטעי האזנה, לצורך חזרה על החומר הנלמד והטמעתו. כמו כן, המשתתפים פותרים סימולציות אשר מדמות מבחני אמיר"ם משנים קודמות, וכך מתנסים בפועל בהתמודדות עם תנאי המבחן וזמני פתרון השאלות.


במסלול המקוון, הסטודנטים יכולים ללמוד את הנושאים השונים דרך צפייה בשיעורים מוקלטים. כמו כן, לרשותם חומרים כגון תרגילים, סימולציות, הדגמות ופתרונות לשאלות שונות. המתכונת הגמישה של הקורס אונליין מאפשרת התאמת הלמידה ללוח הזמנים האישי וכן מאפשרת למידה מהבית או מכל מקום. ניתן גם לתכנן את קצב הלמידה ולהתאים אותו לצורכים האישיים וכך לחזור על שיעורים ותרגילים במידת הצורך.

 

על מוסד הלימוד

 

בבית הספר של אבי יולזרי נערכים מגוון של קורסי הכנה נוספים, בהם ניתן להתכונן לבחינות קבלה ללימודים אקדמיים או למבחני מיון בשפה האנגלית. בין הקורסים הללו נכלל גם קורס אמי"ר, שבו ניתן לקבל הכנה למבחן המיון לרמות לקבלת פטור אקדמי באנגלית. כמו כן, נערכים מסלולים כגון קורס GMAT, שבו יכולים ללמוד מועמדים לתואר שני במנהל עסקים, קורס SAT שמיועד למועמדים ללימודים אקדמיים בארצות הברית, קורס GRE למיון מועמדים ללימודים בחו"ל, קורס IELTS להערכת הישגים באנגלית ועוד.


במוסד הלימוד שואפים לסייע למשתתפים להתאים את הלמידה לצורכים האישיים וכך מציעים מגוון של מסלולים ואפשרויות למידה. בין היתר מתקיימים הקורסים באופן מקוון או במסלולים פרונטליים קבוצתיים או אישיים.

 

תנאי קבלה


קורס אמיר"ם יכול להתאים למועמדים העומדים בפני הבחינה ומעוניינים לקבל הכנה ייעודית לקראתה. הבחינה מיועדת למועמדים ללימודים אקדמיים לצורך המיון לרמות בשפה האנגלית. בין היתר, הקורס יכול להתאים למי שמעוניינים להתקבל ללימודים האקדמיים ללא פסיכומטרי וכך נדרשים להצגת ציון אנגלית במבחן זה. כמו כן, יכולים ללמוד בתכנית גם מי שנבחנו בעבר במבחן אמיר"ם או אמי"ר אך מעוניינים לשפר את הציון כדי להעלות את סיכויי הקבלה ללימודים האקדמיים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp