קורס GMAT בבית הספר של אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס GMAT.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן GMAT בבית הספר אבי יולזרי


מי שרוצים להשתתף בלימודי תואר שני במנהל עסקים במוסדות אקדמיים בישראל ובמדינות נוספות בעולם, נדרשים לעמוד בהצלחה בבחינות GMAT – Graduate Management Admission Test. הבחינות כוללות 4 חלקים, בנושאי כתיבה, חשיבה משולבת, חשיבה כמותית וחשיבה מילולית, ונערכות באופן ממוחשב בשפה האנגלית.


הבחינות נמשכות כמעט 4 שעות, כאשר רוב השאלות הן שאלות אמריקאיות, ורמתן משתנה בהתאם לשאלות שאותן הצליח הנבחן לפתור; כך אם הנבחן טועה בשאלה, הוא מקבל שאלה קלה יותר, ואם הוא צודק הוא מקבל שאלה קשה יותר. משמעות הדבר היא שהציון נקבע לא רק על סמך מספר התשובות הנכונות אלא גם על פי רמתן.


כדי להתכונן לקראת בחינה זו, שמעבר שלה הוא הכרחי למי שרוצים ללמוד תואר שני במנהל עסקים, ניתן להשתתף בקורסי הכנה, וביניהם קורס GMAT בבית הספר אבי יולזרי.


תכנית הלימודים


הקורס מלמד הן לקראת הפרק הכמותי והן לקראת הפרק המילולי. בחלק של הקורס בו מתמקדים בפרק הכמותי, התלמידים מקבלים היכרות עם השאלות השונות שנוהגים לשאול בחלק זה של הבחינה. הם מחזקים את כישורי פתרון הבעיות שלהם במתמטיקה, וכן רוכשים הבנה בפתרון שאלות שבודקות את יכולות הבחנה בין עיקר לטפל.


מעבר לכך, התלמידים מחזקים את כישוריהם באלגברה, הסתברות וגיאומטריה, וכן מתרגלים פתרון בעיות חישוביות ברמות קושי עולות.


בפרק המילולי, התלמידים סוקרים את סוגי השאלות שעמן יש להתמודד בעת המבחן: תיקון משפטים, הבנת הנקרא וחשיבה לוגית. לשם כך, הם מעמיקים את שליטתם בחוקים תחביריים ודקדוקיים באנגלית, ומחדדים את יכולות החשיבה הביקורתית שלהם.


נוסף לזאת, במהלך למידת חלק זה, התלמידים מחזקים את יכולות הבנת הנקרא ואת כישורי הכתיבה האקדמית שלהם.


חלק חשוב מהלימודים מתמקד בהקניית אסטרטגיות למידה והתמודדות עם לחץ בעת הבחינה, מה שיכול לסייע לתלמידים להגיע לתוצאות מיטביות.


מתכונת הלימודים


הקורס המלא מחולק לשני מודולים: קורס כמותי וקורס מילולי; משכו של הקורס הכמותי הוא כ – 36 מפגשים, הנערכים פעם בשבוע בהיקף של 48 שעות אקדמיות, ומשכו של הקורס המילולי הוא כ – 11 מפגשים שמתקיימים אחת לשבוע, בהיקף של 25 שעות אקדמיות.


ניתן לבחור בין מספר מתכונות לימוד: לימוד בקבוצה, לימוד בשיעור פרטי או למידה אינדיבידואלית עצמאית.


מעבר להרצאות, שמתקיימות באופן פרונטלי בבית הספר או ליחלופין אונליין, הסטודנטים מתרגלים בבית את החומר הנלמד. מערך הלימודים המקוון מאפשר גישה לסיכומים, מילונים, טיפים ועזרי למידה מגוונים.

 

  • מתעניינים בלימודים לתארים מתקדמים? קראו עוד על תואר שני


על סגל ההוראה


המרצים בקורסים השונים בבית הספר שולטים בצורה מלאה בשפה האנגלית, ומחזיקים בהיכרות נרחבת עם מבחן ה – GMAT, ומתעדכנים תדיר בשינויים בדרישות מהנבחנים.


על מוסד הלימודים


בבית הספר אבי יולזרי מתמקדים בהכנת מועמדים ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובחו"ל לקראת מבחני הכניסה וכן מבחני השליטה בשפה האנגלית.


בין הקורסים המוצעים בבית הספר: קורסי הכנה לבחינות TOEFL ו – IELTS, קורסי הכנה לבחינות אמי"ר ואמיר"ם, וכן קורסי הכנה לפסיכומטרי.


מתכונות הלימוד בקורסים השונים גמישות ומותאמות לשילוב עם עבודה, לימודים או עם הורות. המשתתפים יכולים לבחור בין למידה פרונטלית בכיתות בבית הספר, שנמצא בתל אביב, או באמצעות מערך למידה אונליין, תוך שילוב תרגולים וסימולציות לצד השיעורים.


קהל יעד


קורס זה מתאים למי שמעוניינים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות ומכללות בארץ, או במקומות אחרים בעולם – ועל כן נדרשים לעמוד בהצלחה במבחן GMAT ולקבל הישגים גבוהים.

 


עוד על מבחן GMAT


בישראל, הבחינה מתקיימת ברמת גן, במרכז בדיקה מאובטח, כאשר מוצעים מספר מועדי בחינה בכל חודש לטובת הנבחנים. אורכה של הבחינה הוא כ – 3 שעות ו – 45 דקות, ועלותה היא כ – 250 דולר.


יש להירשם דרך האינטרנט באתר ייעודי של הבחינה.


מבחן GRE


חלק ממוסדות הלימוד מקבלים מלבד תוצאות הGMAT גם את תוצאות מבחן הGRE. מבחן זה בודק גם הוא את יכולות החשיבה הכמותית, המילולית וכן את כישורי ההבעה בכתב.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp