קורס ACT בבית הספר אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס ACT.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן ACT בבית הספר אבי יולזרי


ACT היא בחינת מיון מועמדים למוסדות אקדמיים בארצות הברית. היא מהווה מקבילה למבחן SAT, בין ההבדלים בין הבחינות היא העובדה כי מבחן ACT מתקיים באופן ממוחשב, לעומת SAT שלרוב פותרים על גבי טופס תשובות ייעודי. הבחינה נערכת בשפה האנגלית ובדומה למבחן SAT כוללת ארבעה חלקים. שניים מהם בוחנים את הידע באנגלית ובשניים האחרים כישורים כמותיים, אחד במתמטיקה והשני בחשיבה מדעית. במבחן נכללת גם משימת חיבור לפי דרישותיהן של חלק מן האוניברסיטאות בארצות הברית.


בבית הספר אבי יולזרי יכולים מועמדים ללימודים בארצות הברית ללמוד בקורס ACT, קורס הכנה שבו ניתן להתכונן לקראת מבחן המיון שעורכות האוניברסיטאות האמריקניות. בבית הספר מתמחים בהכנתם של סטודנטים ישראלים ובין לאומיים לבחינה זו תוך התנסות פעילה בפתרון שאלונים משנים קודמות. בקורסים עושים שימוש בכלי תרגול רשמיים שמותאמים לבחינה ולתכנים הנכללים בה, מתוך מטרה לסייע למועמדים לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים בהמשך הדרך.

 

תכנית הלימודים


בקורס זה המשתתפים מקבלים הכנה מקיפה לקראת בחינת ACT תוך היכרות עם כל מרכיביה וחלקיה. הם משפרים את כישורי הניתוח והבנת הנקרא וכן מרחיבים את אוצר המילים בשפה האנגלית תוך התמודדות עם קריאת שלל טקסטים ברמות קושי שונות. נרכשות גם מיומנויות החשובות לפרקי המתמטיקה והחשיבה המדעית הנכללות במבחן. כמו כן, נלמדות טקטיקות פתרון יעילות לבחינה ושיטות ניהול זמנים ומענה על שאלות מורכבות שעשויות להופיע בשאלון.

 


מתכונת הלימוד


תלמידי הקורס יכולים לבחור בין מספר מתכונות לימוד. באפשרותם לקחת חלק בקורס אונליין שבו לומדים דרך השתתפות בלמידה דרך האינטרנט במערכת ייעודית. כמו כן, קיימת אפשרות ללימודים אחד על אחד בקמפוס מוסד הלימוד הממוקם בתל אביב.


אחת מנקודות הייחוד בקורס זה היא כי בבית הספר עושים שימוש בשאלות ממבחני ACT אמיתיים מן השנים האחרונות. שילוב שאלות אלה נעשה החל מהשיעור הראשון מתוך מטרה לחשוף את הסטודנטים לתנאי הבחינה.


במסלול המקוון התלמידים מקבלים גישה לשיעורים מוקלטים וכן לשלל תרגילים כגון משחקים וקטעי האזנה לתרגול החומר הנלמד. במסלול זה הסטודנטים יכולים ללמוד מהבית או מכל מקום וכך להתאים את לוח הזמנים לצורכיהם, כמו כן ניתן להתאים את קצב הלימוד ותדירות השיעורים לצורכים האישיים. לקראת סיומה של התכנית מתקיימות סימולציות שבהן ניתן להתנסות בתנאי מבחן אמיתיים.

 

במסלול המפגשים הפרונטליים, הסטודנטים יכולים לקחת חלק בשיעורים אחד על אחד עם מורה מנוסה וכן בפגישות חיזוק בהתאם לצורך. בדומה למסלול המקוון, גם בתכנית זו מערכים שלל תרגילים פרקטיים וכן סימולציות בחינה.

 

על מוסד הלימוד


לבית הספר של אבי יולזרי ניסיון של מעל 20 שנה בהכנה לבחינות קבלה בשפה האנגלית ולבחינות נוספות. בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד בבית הספר נכלל קורס SAT שגם בו מכינים לקראת מבחני הקבלה למוסדות השכלה גבוהה בארצות הברית. כמו כן, נערכים קורסים כגון קורס TOEFL להכנה לבחינות הבקיאות באנגלית, קורס אמי"ר למיון רמות אנגלית לפטור אקדמי, קורס GMAT להכנה למבחן המיון למועמדים לתואר שני במנהל עסקים, קורס הכנה לפסיכומטרי ועוד.


במוסד הלימוד מציעים לסטודנטים לבחור בין מסלול לימוד מקוון לבין מפגשים אישיים ללימוד בקמפוס מוסד הלימוד. כך הם יכולים להתאים את הלמידה לצורכיהם. בתכניות השונות שמים דגש על חיזוק ובניית הביטחון העצמי לקראת המבחן ועל תרגול מעשי של הנושאים הנלמדים.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


קורס ACT מתאים למועמדים ללימודים אקדמיים בארצות הברית, המעוניינים לקבל הכנה ממוקדת לקראת מבחני המיון לאוניברסיטאות וקולג'ים. המסלול מתאים למועמדים ברמות שליטה שונות בשפה האנגלית, הודות למתכונת הגמישה שלו שאותה ניתן להתאים לרמות הלומדים ולצורכיהם. נוסף על כך, התכנית יכולה להתאים גם למי שניגשו בעבר לבחינה זו ומעוניינים לשפר את הציון ולהעלות את סיכויי קבלתם ללימודים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp