קורס אמי"ר בבית הספר אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס אמי"ר.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן אמי"ר בבית הספר של אבי יולזרי


בחינת אמי"ר לסיווג רמת האנגלית מתקיימת במגוון מוסדות אקדמיים בארץ. מטרת המבחן היא להעריך את יכולות המועמדים בשפה זו וכך להעריך כמה קורסים יידרשו ללמוד בדרך להגעה לרמת פטור – רמת החובה אליה יש להגיע לצורך קבלת תואר אקדמי ראשון בישראל. כמו כן, מבחן זה מובא בחשבון בעת קבלתם של מועמדים ללימודים ללא פסיכומטרי. המעוניינים להתכונן לבחינה ולשפר את הידע בשפה האנגלית יכולים לעשות זאת במסגרת קורס הכנה ייעודי.


בבית הספר אבי יולזרי מתקיים קורס הכנה לבחינת אמי"ר, שבו ניתן להתכונן למבחן המיון באנגלית. בתכנית זו מקבלים הכנה במתכונת קורס אונליין, או במסלול פרונטלי אישי או קבוצתי. זהו מסלול גמיש שניתן להתאים לצורכים האישיים וללוח הזמנים. התלמידים יכולים להכיר לעומק את מבנה הבחינה ולתרגל מגוון של שאלות שהופיעו בבחינות בשנים קודמות, וכך לפתח מיומנויות חשיבה וידע שיכולים לסייע להן ביום המבחן.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס אמי"ר המשתתפים מתמקדים בשיפור שליטתם בשפה האנגלית תוך התאמה לשאלות המופיעות בבחינה, בדרך להגעה לרמת הפטור האקדמי. הם מכירים את השאלות שעשויות להופיע בפרקי הבחינה, בהם פרק השלמת משפטים, פרקי הניסוח מחדש ופרקי האנסין (קטע שלא נקרא). בכל אחד מן התחומים הללו הם מפתחים מיומנויות קריאה והבנה נחוצות ולומדים אסטרטגיות להתמודדות יעילה עם השאלות בהתאם למגבלות הזמנים.


כדי להגיע מוכנים לבחינה, אחד הדגשים בקורס הוא הרחבת אוצר המילים באנגלית. המשתתפים מכירים ביטויים חדשים ולומדים להשתמש בהם ביעילות במסגרת משפטים וטקסטים. כמו כן, הם רוכשים ידע בדקדוק שאותו ניתן ליישם בפרקי הניסוח וכחלק מן הטקסטים לקריאה.

 

מתכונת הלימוד


הקורס נערך במתכונת קורס אונליין, או במסגרת שיעורים פרטיים. כמו כן, ישנה אפשרות ללימודים פרונטליים בקבוצות קטנות. השיעורים הקבוצתיים והאישיים נערכים במשרדי החברה בתל אביב.


במסלול הלימוד המקוון, המשתתפים יכולים לקחת חלק בשיעורים דרך אתר הקורס ובו מערכת למידה ממוחשבת ייעודית. בכל שיעור נכללת הרצאה מוקלטת וכן תרגילים שבהם ניתן להטמיע את ההבנה בחומר הנלמד באותו פרק. באופן זה, המשתתפים יכולים להתאים את זמני הלימוד ומקום הלמידה לצורכים האישיים כגון לשילוב עם עבודה. כמו כן, הודות למתכונת הקורס הגמישה יכולים התלמידים לקבוע את קצב הלמידה ולהתאים אותו לרמתם, לתרגל מספר פעמים כל נושא וכן לחזור על נושאים שבהם הם מתקשים.


כדי לסייע למשתתפים לרענן ולפתח את הידע באנגלית, בקורס משולבים מגוון של תרגילים שבהם המשתתפים פותרים שאלות רלבנטיות ממבחני אמי"ר ממועדים קודמים מן השנים האחרונות. בסימולציות מתנסים בפתרון מבחנים אלה וכך מתרגלים את אסטרטגיית ההתמודדות עם השאלות השונות במבחן.

 

על מוסד הלימוד

 

בבית הספר אבי יולזרי ניתן לקחת חלק בשלל קורסי הכנה למבחני מיון והתאמה בשפה האנגלית ולמבחנים נוספים לקראת לימודים אקדמיים. בין המסלולים שנערכים במוסד הלימוד אפשר למנות קורס אמיר"ם להכנה לבחינת המיון הממוחשבת לרמות אנגלית, קורס פסיכומטרי, קורס GMAT שמתאים למועמדים לתואר שני במנהל עסקים, קורס TOEFL המכין לבחינת המיון באנגלית, קורס SAT המיועד למועמדים ללימודים בארצות הברית והכשרות נוספות.


תכניות הלימוד בבית הספר מתקיימות במתכונת אונליין גמישה, מה שמאפשר למשתתפים להתאים את הלמידה לשגרת החיים, לשילוב עם עבודה ומסגרות נוספות. בחלק מן ההכשרות ניתן ללמוד גם באופן אישי עם מורה אחד על אחד, וכך להתאים את התכנים הנכללים בקורס לצורכים האישיים ולתת דגש על נקודות קושי.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


התכנית מתאימה למועמדים ללימודים אקדמיים העומדים בפני בחינת אמי"ר למיון באנגלית ומעוניינים לקבל הכנה לקראתה. המסלול מתאים לנדרשים להגיע למגוון רמות אנגלית לצורך קבלה ללימודים וכן למעוניינים להגיע לרמת פטור. נוסף על כך, התכנית יכולה להתאים גם למי שברצונם לשפר את הציון בחלק האנגלית בפסיכומטרי ולהגיע לרמת סיווג גבוהה יותר. הודות למתכונת הגמישה של הקורס, הוא יכול להתאים לתלמידים במגוון רמות שליטה בשפה האנגלית, שכן הוא נלמד באופן הדרגתי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp