קורס IELTS בבית הספר אבי יולזרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אבי יולזרי - קורס IELTS.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס IELTS בבית הספר של אבי יולזרי


בחינת IELTS היא מבדק לקביעת הרמה בשפה האנגלית. לבחינה זו ניגשים מועמדים ללימודים אקדמיים המתקיימים בשפה האנגלית במדינות בחו"ל. לרוב הוא נערך באוניברסיטאות ומכללות במדינות כבריטניה, קנדה ואוסטרליה. כמו כן, במדינות מסוימות יש לגשת לבחינה זו כחלק מתהליך קבלת הויזה להגירה או עבודה. אלפי ארגונים אקדמיים וממשלתיים מכירים במבחן זה והוא מהווה המבחן היחיד המוכר על ידי מדינות למטרות הגירה כיום.


במבחן IELTS ארבעה חלקים, בהם חלק שמיעה שבו יש לענות על שאלות לפי טקסט מוקרא, פרקי קריאה בהם עונים על שאלות מתוך טקסטים אקדמיים, פרקי כתיבת חיבורים אקדמיים וכן מבחן בעל פה שבו עורכי פרזנטציה קצרה.


המעוניינים לקבל הכנה לקראת מבחן זה יכולים ללמוד בקורס IELTS שמתקיים בבית הספר של אבי יולזרי. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס אונליין לקורסים פרונטליים במתכונת אחד על אחד או במתכונת מפגשים קבוצתיים, לפי צורכיהם האישיים והעדפותיהם. במהלך קורס ההכנה ניתן להכיר מקרוב את כל חלקי המבחן ולפתח כישורים ומיומנויות למענה מהיר ויעיל על השאלות שבה. כך ניתן להגדיל את הסיכויים לקבלה ללימודים אקדמיים בחו"ל.


תכנית הלימודים


לאורך קורס ההכנה משתתפיו מכירים את מבנה בחינת IELTS ורוכשים מיומנויות חשובות למענה על שאלות בכל הפרקים. בין היתר מתרגלים כישורי הבנת הנקרא והתמודדות עם טקסטים אקדמיים ברמות קושי שונות, מרחיבים את אוצר המילים בשפה האנגלית וכן לומדים להשתמש בתרשימי זרימה למענה יעיל על שאלות.


נוסף על כך, הקורס כולל תרגולים לחלק ההבעה בעל פה בבחינה. המשתתפים לומדים כיצד לבנות פרזנטציות קצרות בנושאים אקדמיים שעשויים להיכלל בבחינה. כמו כן, נלמדות שיטות למענה יעיל בראיונות קבלה ללימודים אקדמיים. נרכשות גם אסטרטגיות למידה שיכולות לסייע בעת הבחינה, כגון ניהול זמנים נכון ובחירה מהירה של תשובות.

 

מתכונת הלימוד

 

 

קורס זה מתקיים במסלול גמיש שאותו יכולים המשתתפים להתאים ללוח הזמנים האישי, כגון לשילוב עם עבודה. ניתן ללמוד כקורס אונליין שאותו לומדים דרך אתר האינטרנט של בית הספר, או לחלופין במסגרת מפגשים פרונטליים במתכונת אישית או בקבוצות קטנות, מפגשים אלה מתקיימים בתל אביב בקמפוס בית הספר.


במסלול המקוון המשתתפים יכולים ללמוד בכל מקום ולהתאים את זמני הלמידה לצורכיהם. הקורס מבוסס על הרצאות מוקלטות וכן על פתרון של תרגילים וסימולציות לצורך תרגול והטמעה של החומר הנלמד. בבחינות לדוגמה המשתתפים יכולים להתנסות בפתרון שאלות בתנאי אמת המדמות את יום הבחינה.

 

נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס נכללים גם התחומים הבאים:

 

 

  • ניהול זמנים במבחן
  • אוצר מילים באנגלית
  • הבנת תרשימי זרימה
  • ארגון מידע באופן גרפי
  • כתיבת חיבורים אקדמיים
  • פרזנטציות והבעה בעל פה
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בית הספר אזי יולזרי פועל כ – 20 שנה כמוסד לימוד לקורסי הכנה לבחינות הקבלה למוסדות אקדמיים. בבית הספר ניתן ללמוד לקראת בחינות קבלה למוסדות בארץ, כגון מבחני מיון רמה באנגלית, וכן למבחנים למיון למוסדות בחו"ל. מסלולי הלימוד הנערכים בבית הספר כוללים קורס GMAT, קורס SAT, קורס אמי"ר, קורס אמיר"ם, קורס GRE, קורס TOEFL ועוד.


במהלך קורסים אלה ניתן לקבל הכנה מקיפה למבחנים השונים, תוך היכרות עם מבנה הבחינה והתנסות פעילה בפתרון של סימולציות. סגל בית הספר כולל מורים מנוסים בהוראת השפה האנגלית והכנה לבחינות קבלה.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


קורס זה מתאים למועמדים ללימודים בחו"ל במוסדות אקדמיים במדינות שונות, כגון קנדה, אנגליה, אוסטרליה וניו זילנד, שנדרשים לעבור את בחינת IELTS בחלק מתנאי הקבלה ללימודים במוסדות אלה. נוסף על כך, הקורס יכול להתאים גם למי שנדרשים לגשת לבחינת האנגלית כחלק מתהליך המעבר למדינות דוברות השפה לצורך עבודה ומגורים. המסלול מיועד לתלמידים במגוון רמות שליטה בשפה האנגלית, הוא מתקיים במסלול גמיש שניתן להתאים לרמת הידע האישית בשפה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר אבי יולזרי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp