קורס CCNA במכללת Net4U

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על Net4U - קורס CCNA.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס CCNA במכללת נט פור יו

 

נתבו עצמכם להצלחה

 

עם הקפיצה הטכנולוגית המשמעותית של העשורים האחרונים, עלתה גם ההסתמכות של התעשייה על מחשוב. מסיבה זו, תפקידם של אנשי הIT המתחזקים את התשתית הטכנולוגית של גופים וארגונים, הוא משמעותי ביותר והם יכולים להשתלב בחברות תקשורת מובילות בתפקידים טכנולוגיים שונים, כגון מנהלי רשתות מחשבים, טכנאי תקשורת נתונים ורשתות, וכן בתפקידים שונים בתמיכה טכנית.

 

כדי להשתלב במשרות המבוקשות הללו ניתן לרכוש את ההסמכה בטכנולוגיה של חברת סיסקו העולמית, בה משתמשים גופי התקשורת מרכזיים בארץ. בקורס CCNA Routing & Switching המועבר במכללת נט פור יו, מכשירים לקראת הסמכה זו. מטרת ההכשרה להקנות לאיש הIT את המיומנויות וההיכרות הנדרשות עם ציוד הניתוב והמיתוג של חברת סיסקו.

 

שימו לב - בקורס זה יכולים ללמוד סטודנטים מאזור המרכז בלבד ומפתח תקווה! 

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים בנויה סביב ההבנה הטכנית והמיומנויות הנדרשות מאנשי IT, וסוקרת נושאים מרכזיים בתחום. התכנית מחולקת ל - 5 מודולים מרכזיים: מבוא לרשתות, ניתוב ומיתוג, פרוטוקולים של ניתוב, טכנולוגיות WAN, וטכנולוגיות רשתות.

 

 

מתכונת הלימודים

 

משך הקורס הוא 24 מפגשים בני 4 שעות כל אחד. סך כל שעות הקורס הוא 135 שעות אקדמיות. הקורס מתקיים במתכונת ערב גמישה שמתאימה לאנשים עובדים ובעלי משפחות. הקורס משלב בין תכנים עיוניים לבין תכנים פרקטיים, תרגולים ומטלות להגשה. הלימודים מתבצעים בכיתות קטנות כדי להבטיח יחס אישי לסטודנטים.


נושאי הלימוד

 

המשתתפים בקורס CCNA לומדים מגוון רחב של נושאים, הנה כמה מהם:

 

  • ציוד סיסקו
  • ניתוב ומיתוג
  • מבוא לרשתות
  • טכנולוגיות WAN
  • טכנולוגיות רשתות
  • מערכת הפעלה IOS
  • פרוטוקולים של ניתוב
  • מבוא לניתוב: ניתוב סטטי ודינמי
  • ועוד


על מוסד הלימודים

 

מכללת נט פור יו היא מוסד לימוד המתמקד במקצועות ההייטק השונים, ומפעיל סניפים בערים שונות ברחבי הארץ: פתח תקווה, באר שבע וחיפה. מסלולי הלימוד המוצעים במכללה כוללים הכשרות מקצועיות בתחומי פיתוח תוכנה, IT, אבטחת מידע ותקשורת מחשבים. ההכשרות בנויות סביב הכישורים הנדרשים להשתלבות בעולם העבודה במקצועות אלו, והן מתעדכנות כל העת בהתאם לדרישות ולצרכים המשתנים של התעשייה.

 

הקורסים משלבים בין התכנים העיוניים והתיאורטיים אותם נדרשים להכיר אנשי המקצוע בתחומים השונים, וכן תרגילים, התנסויות מעשיות ופרויקטים כדי להכין את המשתתפים לקראת עבודה בשטח. הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות, אותן מלמדים מרצים בעלי ניסיון מהתעשייה שמשתפים בסוגיות ואתגרים מעבודתם בשטח.

 

רבים מהקורסים המוצעים במכללה מוכוונים לקראת מבחני הסמכה בינלאומיים מטעם חברות מובילות, כגון סיסקו. הסמכות אלו פותחות דלתות בפני בוגרי הקורסים המעוניינים להתקדם במקצועות הטכנולוגיים השונים. נוסף על כך, המכללה מציעה שירותי סיוע לסטודנטים בהשמה והכוונה תעסוקתית, כגון עזרה בכתיבת קורות חיים, ושימוש בקשרים אותם היא מקיימת עם גופים וארגונים כדי לסייע לסטודנטים בעת חיפושי עבודה. סגל המרצים נוקט במדיניות דלת פתוחה ומאפשר לסטודנטים להתייעץ ולהיעזר בניסיונם לגבי אפשרויות לפיתוח קריירה.

 

הקורסים מותאמים לאנשים עובדים ובעלי משפחות, ורובם מתקיימים במתכונות גמישות.

 

תנאי קבלה

 

הקורס מיועד הן לאלו שברצונם להתקדם בעולמות התקשורת, אבטחת מידע ו - IT ואין להם ניסיון קודם, והן לבעלי רקע בתחומי המחשבים, התמיכה הטכנית, התקנת תשתיות תקשורת, ניהול רשתות תקשורת ותחומים טכנולוגיים נוספים, שמעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחומי התקשורת והרשתות.

 

תעודה

 

בוגרי הקורס מקבלים תעודת מסיימי קורס CCNA מטעם מכללת Net4U. הקורס מהווה הכשרה עבור אלו המעוניינים בהסמכה בינלאומית כ - Cisco Certified Network Associate, לאחריה הם יכולים לגשת באופן עצמאי לבחינת ההסמכה הבינלאומית CCNA 200-120.


אפשרויות תעסוקה

 

בעלי הסמכת CCNA משתלבים בחברות תקשורת מובילות כטכנאי תקשורת נתונים ורשתות, מנהלי רשתות מחשבים, וכן במגוון תפקידים בתמיכה טכנית. תעודת ההסמכה שניתנת לבוגרי הקורס יכולה להוות יתרון בקבלה למקומות עבודה. נוסף על כך, אלו שיעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה של חברת CISCO העולמית מקבלים גם תעודת הסמכה בינלאומית, שיכולה אף היא לתת יתרון ולהבחין את המועמד ממתחריו בשוק העבודה התחרותי של היום.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp