מסלול ניהול רשתות ואבטחת מידע במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

אהבת? שתף ב:

מסלול ניהול רשתות ואבטחת מידע במכללת נט פור יו Net4U


במכללת Net4U ניתן לקחת חלק במסלול בתחום אבטחת המידע וניהול הרשתות. במסלול זה מקיפים שלל נושאים חשובים באותם תחומים ומתוודעים לדרישות חברות הטכנולוגיה המרכזיות בענפים אלה. הידע הנרכש במסלול הוא רב תחומי וכך יכול לפתוח דלת לשלל תפקידים בהייטק ובתחום ה - IT.

 

 

 

תכנית הלימודים


המסלול מורכב ממספר קורסים בתחומי ניהול הרשתות ואבטחת המידע, מה שמאפשר למשתתפים ללמוד מגוון של כלים פרקטיים ועדכניים בתחום הטכנולוגי. הם מתוודעים לציוד העדכני של חברות כגון סיסקו (Cisco), צ'קפוינט ו - portinet ולומדים על הפעלתו, תחזוקתו ועקרונות אבטחת המידע הרלבנטיים.

 

הקורסים הנכללים במסלול הם:

 

קורס CCNA - משתתפים בקורס CCNA לומדים על אופן ההתקנה והתפעול של ציוד תקשורת של חברת סיסקו. במסלול נכללת הכנה לקראת מבחן הסמכה לקבלת ההסמכה הראשונה בסולם ההסמכות של חברת סיסקו.

 

קורס לינוקס - מטרת הקורס היא לחשוף את המשתתפים לשימוש במערכת ההפעלה המבוססת לינוקס וכן לאפשר להם להכיר את תחום הרשתות המתאים לאותן מערכות.

 

קורס אבטחת מידע - בקורס נלמדים עקרונות אבטחת מידע לארגונים ואסטרטגיות התמודדות עם תקיפות מסוגים שונים. כמו כן, נלמדים עקרונות האבטחה של מערכות צ'קפוינט.

 

מתכונת הלימוד


היקפו הכולל של המסלול הוא כ - 7 חודשים. השיעורים מתקיימים בשעות הערב וכך מתאימים לאנשים עובדים.


בכל אחד מן הקורסים המרכיב את המסלול מתקיימים שיעורים עיוניים לצד תרגילים פרקטיים. המשתתפים לוקחים חלק בפרויקטים שונים שמטרתם לחשוף אותם לעבודה בשטח ולאפשר להם לתרגל התמודדות עם סוגיות מן התעשייה.

 

בחלק מן הקורסים מתקיימת הכנה לקראת מבחנים רשמיים שעורכות חברות הטכנולוגיה. מעבר בחינות זה מאפשר קבלת תעודות מטעם אותם ארגונים, מה שיכול לאפשר קבלת יתרון בתעשייה.


נושאי הלימוד


היות ובמסלול משולבים כמה קורסים בתחומי המחשבים והנתונים, המשתתפים לומדים מגוון רחב של נושאים, כגון:

 

 

  • ניתוב דינמי וסטטי
  • ציוד חברת צ'קפוינט
  • אבטחת מידע ארגונית
  • מערכת ההפעלה לינוקס
  • טיפול בתקלות תקשורת
  • מערכות תקשורת סיסקו
  • אחסון ושימוש בנתונים ומידע
  • ועוד

 

סגל הוראה


סגל המרצים של המכללה כולל מומחים בתחומי ההייטק והטכנולוגיה. ביניהם נכללים בעלי ניסיון בענפי אבטחת המידע, ניהול רשתות, תכנות ופיתוח, לינוקס ועוד. רבים מן המרצים מחזיקים בתעודות הסמכה מוכרות מטעם חברות תוכנה וארגונים שונים.


על מוסד הלימוד


במכללת Net4U מתקיימות תכניות לימודי תעודה בענפי ההייטק, שמטרתן הכשרת המשתתפים לתפקידים מבוקשים בשוק של היום. בין היתר, ניתן ללמוד מקצועות כגון ניהול רשתות, אבטחת מידע, פיתוח תוכנה, תמיכה טכנית ועוד. המסלולים והקורסים מותאמים בתכניהם לדרישות החברות בשוק ובמהלכם נחשפים לתהליכים וכלים שימושיים בהייטק.


במכללה ניתן ללמוד במסלול נוסף בתחום הרשתות, מסלול ניהול רשתות סיסקו המכיל קורס CCNA וקורס CCNP. נוסף על כך, ניתן ללמוד בקורסים כגון קורס פיתוח פייתון וקורס DevOps.

 

תנאי קבלה


מסלול זה מיועד למעוניינים להשתלב בתחומי אבטחת המידע והרשתות. הוא יכול להתאים גם לחסרי ניסיון מקצועי קודם בענפים אלה, שברצונם לקבל את הכלים להשתלבות בהייטק. כמו כן גם עובדי הייטק שמעוניינים להרחיב את הכשרתם ולקבל תעודות מוכרות מטעם ארגוני טכנולוגיה יכולים ללמוד במסלול. מומלץ לפנות הישר אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע העדכני והמלא אודות תנאי הקבלה למסלול.

 

תעודה


בתום המסלול יכולים הבוגרים לגשת לכמה בחינות הסמכה, מי שעוברים מבחנים אלה זכאים לדיפלומות מטעם הארגונים השונים. בין היתר, ניתן לקבלת את הסמכת CCNA של חברת סיסקו, הסמכת linux essentials. אלה הן הסמכות בין לאומיות המוכרות בארץ ובמדינות שונות בעולם. יש להדגיש כי ההרשמה וההגשה למבחנים אלה היא על אחריותם של התלמידים ואיננה נערכת במסגרת הקורסים.

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם