מכללת Net4U - נט פור יו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על Net4U.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת Net4U - מכללת נט פור יו למקצועות ההייטק


על מוסד הלימוד


נט פור יו היא מכללה למקצועות ההייטק שבה מתקיימים שלל קורסים במקצועות כגון פיתוח תוכנה, IT, אבטחת מידע ותקשורת מחשבים. במכללה ניתן לקחת חלק במגוון של תכניות הכשרה בהיקפים שונים, שמטרתם המרכזית היא הענקת הכלים הפרקטיים הנדרשים להשתלבות בקריירה בהייטק. מוסד הלימוד מתאים את המסלולים להתפתחויות עכשוויות בתעשייה, מתוך שאיפה לספק לתלמידיו את הידע העדכני שנחוץ כיום למפתחים ועובדים בתחום. מאז הוקמה המכללה עברו בשעריה מעל 300 בוגרים ובוגרות שהשתלבו בתפקידים שונים בתעשייה.


כחלק מתהליך ההכנה לקראת קריירה בהייטק, בקורסים שמים דגש על כלים פרקטיים ועל יחס אישי לתלמידים. המרצים מעבירים מניסיונם בתעשייה במסגרת תרגולים והדרכות וגם מייעצים להם בהתמודדותם עם קשיים ודילמות מקצועיות. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות שבהן עד 16 תלמידים. הקורסים משלבים מגוון של תרגילים ופרויקטים כדי לאפשר למשתתפים להכיר מקרוב תהליכים בהייטק. בין היתר, התכניות משלבות ניתוח של דוגמאות מחברות הייטק כדי להתנסות בהתמודדות עם אתגרים מן התעשייה.


ברבים מהקורסים מתקיימת הכנה לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים מטעם חברות תוכנה מוכרות. הסמכות אלה יכולות לפתוח שלל הזדמנויות בפני הבוגרים ולאפשר להם לשדרג את הקריירה בשלל אפיקים. חלק מן הקורסים מתקיימים כקורסי ערב וחלקם במתכונת בוקר, זאת במטרה לאפשר למשתתפים להתאים את הלימודים ללוח הזמנים שלהם ולשלב אותם בנוחות רבה יותר עם עבודתם.


המכללה גם מסייעת לתלמידיה בהשמה והכוונה תעסוקתית. סגל מוסד הלימוד מסייע בתהליכי כתיבת קורות החיים בהתאם לדרישותיהם של ארגונים מובילים. כמו כן, המכללה מפעילה קשרים עם חברות הייטק ויכולה לסייע בהפצת קורות החיים של בוגרים מצטיינים בקרב אותם ארגונים. המרצים גם מלווים את התלמידים בתהליך חיפוש העבודה ומייעצים להם לגבי אפשרויות לפיתוח הקריירה.

 

שימו לב - הקורסים במכללת Net4U פתוחים לתושבי המרכז ופתח תקווה בלבד

 

סגל המרצים במכללה


סגל המרצים של המכללה כולל מומחים רבים במקצועות ההייטק המנוסים במקצועות התוכנה וכן בהוראתם במסגרות שונות. בין מייסדי המכללה נכללים בוגר יחידת חיל התקשוב המנוסה בתחום התמסורת ורשתות הנתונים; ומוחה בתחומי הענן, אבטחת המידע, בדיקות התוכנה וה - IT שהוא מייסד חברה בתחום ה - QA.


מרצים נוספים במכללה כוללים: מומחה לתחומי תקשורת הנתונים ולינוקס שברשותו הסמכות של חברות סיסקו וג'וניפר; יוצאת יחידה טכנולוגית בעלת ניסיון בענף רשתות הנתונים; ומומחה בתחום אבטחת המידע והרשתות שברשותו הסמכות כגון CCNP ו - JNCIA.


מסלולי לימוד במכללה


במכללה מתקיימים שלל קורסים בתחומי התכנות והמחשבים. תכניות אלה כוללות קורסים בתחום הפיתוח, קורסים בענף ה - IT, קורסים באבטחת מידע וכן קורסי הכשרות מטעם חברות בתחום רשתות הנתונים כגון סיסקו וג'וניפר.


בין הקורסים אשר מתקיימים במכללה ניתן למנות -


מסלולים בניהול רשתות - מסלולים אלה מורכבים ממספר קורסים הנלמדים יחד, ומעניקים לתלמידיהם ידע והסמכות מוכרות בתחום הרשתות. בין הקורסים הנערכים במסגרת מסלולים אלה נכללים קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, שמקנה לתלמידיו הסמכות בין לאומיות כגון הסמכת CCNA והסמכה מטעם חברת לינוקס.

 

המסלול כולל גם קורס ניהול רשתות בהתמחות CISCO, ובו נלמדים בהרחבה מושגים בתחום אבטחת המידע וציוד תקשורת הנתונים של חברת סיסקו הבין לאומית.


קורס אוטומציה QA - קורס זה מעניק לתלמידיו ידע מקיף באוטומציה של תהליכי בדיקות בתחום ה - QA. קורס זה מתאים למי שברשותם רקע מקצועי קודם בבדיקות תוכנה, בהם אנשי QA ידני שמעוניינים להכיר את התהליכים והשיטות העכשוויים והמבוקשים בתעשייה. הקורס מתקיים במתכונת בוקר בימי שישי.


קורס Basic Security - הקורס חושף את תלמידיו לעקרונות בתקשורת נתונים ואבטחת מידע ולומדים בו על כלים מובילים ב - IT ועל טכנולוגיות שליטה ובקרה. התכנית מתאימה לתלמידים בעלי רקע טכני שברצונם לשכלל את הידע שברשותם בתחום התקשורת והרשתות, כגון עובדי לינוקס, אנשי תמיכה, עובדי הלפ דסק, אנשי שליטה ובקרה, מנהלי רשתות ועוד.


קורס CCNA - קורס CCNA מאשר למשתתפיו להתכונן למבחני ההסמכה הבין לאומיים של חברת סיסקו בתחום תקשורת הנתונים. במהלך הקורס נלמדים מושגים מרכזיים במיתוג וניתוב תוך היכרות עם תהליכים עכשוויים בתעשיית ה - IT. בוגרי הקורס מכירים מגוון טכנולוגיות רשת עדכניות של סיסקו ויכולים להשתלב בשלל תפקידים בתעשייה. בין היתר, הקורס יכול להתאים לבעלי רקע טכני שמתעניינים בפיתוח קריירה באבטחת מידע ן - IT, וכן למי שעובדים בפועל כאנשי תמיכה ורשתות שברצונם לפתח ולשדרג את הקריירה הקיימת.


קורס CCNP - קורס CCNP מתאים למי שברשותם הסמכת CCNA תקפה והוא מאפשר להם להרחיב ולשכלל את הידע המקצועי שברשותם. בקורס זה נלמדים תהליכים חשובים ברשתות תקשורת ונסקרים סוגי מיתוג וניתוב מתקדמים של סיסקו. כמו כן, הקורס סוקר נושאים נוספים שנוגעים לציוד חברות טכנולוגיה מובילות נוספות.


קורס דבאופס - משתתפי קורס DevOps לומדים על תהליכי עבודה בסביבות אוטומציה, שיכולים לסייע לייעל את פעילותן של חברות הייטק. תכנית זו מתמקדת בשיטת CICD וסוקרת תהליכים למתן מענה לבעיות נפוצות. כמו כן, המשתתפים לומדים על סוגיות במחשוב ענן ציבורי ופרטי ועל שלל סביבות פיתוח. תכנית זו יכולה להתאים למעוניינים להשתלב בענף טכנולוגי שהדרישה לו הולכת וגדלה לאחרונה.

 

קורס לינוקס - תכנית זו מתמקדת בטכנולוגיות מתקדמות ובמערכות ההפעלה המבוססות לינוקס ויוניקס. המשתתפים לומדים לעשות שימוש נכון ויעיל ברשתות ובמערכות הפעלה אלה תוך היכרות עם התפתחויות עכשוויות. בוגרי התכנית יכולים לגשת למבחנים חיצוניים לקבלת הסמכות Linux essentials.


קורס פייתון - זהו קורס פייתון למתחילים שבו מכירים את תהליכי הכתיבה של תכניות פשוטות ומורכבות בשפת פייתון המבוקשת. לאורך הקורס לומדים גם על כלים בפייתון שיכולים לשמש בתחומים כגון דבאופס, סיסטם ו - QA. הידע הנרכש במהלך הקורס יכול לסייע גם למעוניינים ללמוד שפות קוד נוספות ולפתח את כישורי התכנות שברשותם.


קורס NetDevOps - הקורס מתמקד באחד הענפים הצומחים והמבוקשים בהייטק, הוא מתאים לעובדים בתחומי רשתות הנתונים ובמהלכו ניתן להמקצע בתחום האוטומציות הרשתיות.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


הקורסים המתקיימים במכללת נט פור יו יכולים להתאים למגוון אוכלוסיות, כאשר תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס. חלק מן הקורסים יכולים להתאים למתחילים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההייטק וכן לבעלי יכולות טכניות שברצונם לרכוש את הכלים הנדרשים להשתלבות בתחומים כגון IT, רשתות או אבטחת מידע.


כמו כן, מתקיימים במכללה קורסים שיכולים להתאים לעובדים מנוסים יותר בתעשיית ההייטק, שברצונם לשכלל את היכולות שברשותם כדי לקדם את הקריירה. חלק מההכשרות מתאימות לעובדים מנוסים שברצונם לקבל הסמכות בין לאומיות מטעם חברות תוכנה וטכנולוגיה, למטרות קידום מקצועי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp