קורס DevOps במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

אהבת? שתף ב:

קורס דבאופס במכללת Net4U


במציאות של כלכלה תחרותית וטכנולוגיה המתקדמת בצעדי בזק, יעילות ותהליכי פיתוח מהירים הם תנאי הכרחי עבור חברות שרוצות להצליח בשוק. התמחותם של אנשי DevOps משלבת בין פיתוח תוכנה לבין ניהול אבטחת מידע שלה, לפני הפצה של המוצר ללקוח. שילוב זה מייעל את תהליך הפיתוח ומזרז אותו, ומסיבה זו קיים כיום ביקוש רב לאנשי DevOps מוכשרים, במגוון של תחומים המסתמכים על טכנולוגיה, החל מהייטק וכלה בחברות רפואיות.


קורס דבאופס במכללת נט פור יו מתמקד בעבודה בסביבות אוטומציה ומציע ארגז כלים לייעול תהליכים, המתאים הן לארגונים קטנים והן לגדולים. הקורס מיועד לאלו המעוניינים להשתלב בתחום מבוקש זה, ומסיימיו רוכשים היכרות עם עולם הידע של תחום ה - DevOps ולומדים את המיומנויות הנדרשות מאנשי מקצוע בענף זה. כך הם יכולים להתקדם מבחינה מקצועית בהייטק וכן ללמוד כישורים חיוניים עבור הגברת הפרודוקטיביות במקומות העבודה בהם הם נמצאים.


הקורס פתוח לתושבי המרכז ופתח תקווה בלבד!


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בנויה סביב הידע הנדרש לאיש DevOps, כולל עבודה בשיטת CI/CD, במסגרתה ממזגים שינויים בגרסאות המוצר תוך כדי פיתוחו, וכן סוגיות ואתגרים העולים מהעבודה בסביבות פיתוח ובסביבות רישות, בתהליכי אוטומציה, בשימוש בענן ועוד. הלימודים מתעדכנים בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות המהירות, ובמסגרתם המשתתפים לומדים כיצד לעבוד בסביבות פיתוח שונות, משתמשים בשפות פיתוח קוד ואוטומציה כמו פייתון, ורוכשים שליטה במערכת ההפעלה לינוקס ובכלים מרכזיים נוספים כגון שרת האוטומציה Jenkins.

 


מתכונת הלימודים


הלמידה מתבצעת הן במהלך המפגשים בכיתה והן באמצעות תרגול בבית. סך שעות הלימוד במכללה הוא 200 שעות לימוד מלאות. בקורס הבוקר 25 מפגשים ובקורס ערב 50 מפגשים.

 

נושאי הלימוד

 

 


על מוסד הלימודים


במכללת Net4U מציעים מגוון של מסלולי לימוד עבור אלו המעוניינים להשתלב בעבודה בהייטק. המסלולים השונים מתקיימים בנושאים כגון תכנות, IT, אבטחת מידע ותקשורת מחשבים, והם ממוקדים בידע הנדרש עבור שוק העבודה הטכנולוגי, שצרכיו ודרישותיו מתעדכנים כל העת.


ההכשרות כוללות הן תכנים עיוניים והן תרגול, בבית ובכיתה, כמו גם הגשת פרויקטים וניתוח דוגמאות של פתרון אתגרים במציאות כדי להכין לקראת התמודדות עם בעיות בשטח. על מנת להבטיח יחס אישי לתלמידים, הלמידה בכל המסלולים מתבצעת בכיתות קטנות, של 16 תלמידים לכל היותר.


הדגש הפרקטי בהכשרות המקצועיות במכללה מתבטא גם במסגרת השיעורים וגם בשירותי ההשמה וההכוונה התעסוקתית שהיא מציעה. סגל ההוראה, שמורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון בעולם ההייטק, מספק ייעוץ והדרכה בנושאי כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה וליווי בעת תהליך החיפוש. הקשרים המקצועיים שהמכללה מקיימת עם ארגונים וחברות בתחום ההייטק מאפשרים לה לסייע לבוגרי ההכשרות, למשל בהפצת קורות חיים.


תנאי קבלה


הקורס מיועד עבור אנשי מקצוע בעלי רקע טכני בתחומים כמו אוטומציה, תכנות, בדיקת תוכנה וכן DevOps, שרוצים להרחיב את ידיעותיהם ולהתקדם בעולם ההייטק. תכני הקורס מתאימים גם למיועדים לשירות ביטחון ללא ניסיון טכנולוגי קודם, שמעוניינים להתמחות ב - DevOps כדי לשפר את סיכויי הקבלה ליחידות טכנולוגיות נחשבות בצבא.


אפשרויות תעסוקה


אנשי DevOps הם מצרך מבוקש לא רק בחברות הייטק וסטארט אפים, אלא במגוון של חברות בתעשייה, שכתוצאה מהזינוק הטכנולוגי נדרשות לאנשי מקצוע בתחומים אלה. כך למשל דרושים אנשי DevOps בבנקים ובחברות אשראי, חברות ביטוח, חברות ניהול וכן ארגונים רפואיים וטכנולוגיים שונים.

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם