קורס DevOps במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

קורס דבאופס במכללת Net4U


במציאות של כלכלה תחרותית וטכנולוגיה המתקדמת בצעדי בזק, יעילות ותהליכי פיתוח מהירים הם תנאי הכרחי עבור חברות שרוצות להצליח בשוק. התמחותם של אנשי DevOps משלבת בין פיתוח תוכנה לבין ניהול אבטחת מידע שלה, לפני הפצה של המוצר ללקוח. שילוב זה מייעל את תהליך הפיתוח ומזרז אותו, ומסיבה זו קיים כיום ביקוש רב לאנשי DevOps מוכשרים, במגוון של תחומים המסתמכים על טכנולוגיה, החל מהייטק וכלה בחברות רפואיות.


קורס דבאופס במכללת נט פור יו מתמקד בעבודה בסביבות אוטומציה בחברות הייטק קטנות עד גדולות. הקורס מיועד לאלו המעוניינים להשתלב בתחום מבוקש זה, ומסיימיו רוכשים היכרות עם עולם הידע של תחום ה - DevOps ולומדים את המיומנויות הנדרשות מאנשי מקצוע בענף זה. בקורס לומדים עבודה בשיטת CI/CD תוך חשיפה לתהליך כולו ולימוד מתן מענה לשלל בעיות בחברות, בסביבות פיתוח, אוטומציה, בעיות בסביבות Networking ושימוש בענן ציבורי ופרטי.

הקורס פתוח לתושבי אזור פתח תקווה בלבד!


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בנויה סביב הידע הנדרש לאיש DevOps, המשתתפים מכירים את התחום מהבסיס ומתוודעים לטכנולוגיות מבוקשות בשוק, הם לומדים כיצד לעבוד בסביבות פיתוח שונות, משתמשים בשפות פיתוח קוד ואוטומציה כמו פייתון, ורוכשים שליטה במערכת ההפעלה לינוקס. הם לומדים כיצד עובדים עם כמויות גדולות של טכניקות ושירותים בו זמנית כדי להגיע לרמת מצוינות גבוהה.
 


מתכונת הלימודים


היקף הקורס 267 שעות לימוד אקדמיות – 200 שעות לימוד במכללה. ניתן ללמוד בקורס ערב שבו 50 מפגשים או בקורס ערב ובו 25 מפגשים.

הלמידה מתבצעת הן במהלך המפגשים בכיתה והן באמצעות תרגול בבית.

 

נושאי הלימוד

 

 


על מוסד הלימודים


במכללת Net4U מציעים מגוון של מסלולי לימוד עבור אלו המעוניינים להשתלב בעבודה בהייטק. המסלולים השונים מתקיימים בנושאים כגון תכנות, IT, אבטחת מידע ותקשורת מחשבים, והם ממוקדים בידע הנדרש עבור שוק העבודה הטכנולוגי, שצרכיו ודרישותיו מתעדכנים כל העת.


ההכשרות כוללות הן תכנים עיוניים והן תרגול, בבית ובכיתה, כמו גם הגשת פרויקטים וניתוח דוגמאות של פתרון אתגרים במציאות כדי להכין לקראת התמודדות עם בעיות בשטח. על מנת להבטיח יחס אישי לתלמידים, הלמידה בכל המסלולים מתבצעת בכיתות קטנות, של 16 תלמידים לכל היותר.


הדגש הפרקטי בהכשרות המקצועיות במכללה מתבטא גם במסגרת השיעורים וגם בשירותי ההשמה וההכוונה התעסוקתית שהיא מציעה. סגל ההוראה, שמורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון בעולם ההייטק, מספק ייעוץ והדרכה בנושאי כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה וליווי בעת תהליך החיפוש. הקשרים המקצועיים שהמכללה מקיימת עם ארגונים וחברות בתחום ההייטק מאפשרים לה לסייע לבוגרי ההכשרות, למשל בהפצת קורות חיים.


קהל יעד


הקורס מתאים למתכנתים ולאנשי רשתות נתונים מתחילים שברצונם להשתלב בתחום האוטומציה והדבאופס, אשר מעוניינים להכיר את הטכניקות המבוקשות בשוק ולהשתלב בהייטק.


לקורס יכולים להתקבל בעלי רקע בוירטואליזציה ובאוטומציה, מתכנתים, אנשי בדיקת תוכנה ואנשי דבאופס שברצונם לפתח את הכלים המקצועיים שברשותם.

 

בקורס יכולים גם ללמוד חיילים בעלי רקע בענף המעוניינים להשתלב בעבודה אחרי שחרורם וכן מלש"בים שאין ברשותם רקע מקצועי בתחום המעוניינים לפתוח דלת להשתלבות ביחידות טכנולוגיות בצה"ל.
 


אפשרויות תעסוקה


אנשי DevOps הם מצרך מבוקש לא רק בחברות הייטק וסטארט אפים, אלא במגוון של חברות בתעשייה, שכתוצאה מהזינוק הטכנולוגי נדרשות לאנשי מקצוע בתחומים אלה. כך למשל דרושים אנשי DevOps בבנקים ובחברות אשראי, חברות ביטוח, חברות ניהול וכן ארגונים רפואיים וטכנולוגיים שונים.

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U
Whatsapp Whatsapp