קורס לינוקס במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

אהבת? שתף ב:

קורס לינוקס במכללת Net4U נט פור יו


לינוקס היא מערכת הפעלה, שתוכננה במקור מתוך רעיונות של תכנה וקוד פתוחים והרצון לבנות מערכת הפעלה שתאפשר למשתמשים בה להיות חלק מהפיתוח שלה ולתת פידבק. בעשור האחרון ההכרה ביתרונות השימוש בלינוקס גברה, ולינוקס הפכה למערכת הפעלה נפוצה בחברות ובתאגידים גדולים, כמו מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, המבוססת על ליבת לינוקס.

 

מוסדות לימוד שונים מציעים קורסי לינוקס עבור מי שעוסקים במקצוע טכנולוגי ומעוניינים להתמקצע במערכת הפעלה זו כדי לקדם את הקריירה שלהם, ועבור מי שיש להם רקע טכנולוגי ורוצים ללמוד כיצד להשתמש בלינוקס. קורס לינוקס במכללת נט פור יו הוא הזדמנות להכיר את עקרונות העבודה עם לינוקס, ולרכוש שליטה בשימוש בה.

 

שימו לב - הקורס פתוח לסטודנטים מאזור המרכז ומפתח תקווה

 

תכנית הלימודים


תכנית הלימודים מתמקדת בהקניית הידע הדרוש לשימוש במגוון הכלים החיוניים לאנשי IT בעת עבודתם עם מערכות ההפעלה לינוקס ו - UNIX. תכני הקורס כוללים הן היכרות עם תהליכי כתיבת סקריפטים במעטפת הפקודה Bash, והן עבודה נכונה עם עולם הרשתות באמצעות מערכות ההפעלה האלו. חלק מהנושאים הנלמדים בקורס כוללים עקרונות בסיס בלינוקס, מבוא לאבטחת מידע, הבנה של תוכנות קוד פתוח וכן היכרות עם חומרת המחשב.

 


מתכונת הלימודים


הקורס מחולק ל - 4 מודולים שמטרתם להקנות היכרות עם ההיבטים השונים של עבודה עם מערכת ההפעלה לינוקס: מבוא לעבודה עם לינוקס, הבנה בסיסית במערכת ההפעלה, אחסון, מחיצות ומסדי נתונים וכן שימוש בממשק שורת פקודה - CLI.

 

משך הקורס הוא 60 שעות אקדמיות, שנפרשות על פני 15 מפגשים בני 4 שעות כל אחד. המפגשים נערכים בשעות הערב.

 

נושאי הלימוד

 

 

  • מבוא לאבטחת מידע
  • הבנת חומרת מחשבים
  • הבנה בסיסית במערכת
  • עקרונות בסיסיים בלינוקס
  • אחסון, מחיצות ומסדי נתונים
  • שימוש בממשק שורת פקודה CLI
  • הבנה של תוכנות קוד פתוח ורישיון
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים


מכללת Net4U מתמקדת בתחומי ההייטק והטכנולוגיה, ומציעה מגוון של קורסים שמטרתם להעניק את הידע והכישורים הנדרשים עבור קידום ופיתוח קריירה בהייטק ובחברות תקשורת. הקורסים מוצעים בנושאים כגון אוטומציה, אבטחת מידע, שפות תכנות שונות וכן הכשרות מקצועיות של חברות CISCO ו- Juniper. רבים מהקורסים מהווים הכנה לקראת מבחני הסמכה של חברות בינלאומיות מובילות.

 

סגל ההוראה במכללה מורכב מאנשי מקצוע המגיעים מענפים שונים בהייטק, בעלי ניסיון בהדרכה. תחומי ההתמחות של המרצים מגוונים וכוללים רשתות נתונים, אבטחת מידע, בדיקת תוכנה, מחשוב ענן ועוד. המכללה שמה דגש על מתן יחס אישי ומענה לתלמידים, ומשום כך הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות של עד 16 תלמידים. הלימודים מתבססים הן על הרצאות פרונטליות והן על תרגול מעשי והתנסות באמצעות הגשת פרויקטים.

 

במכללה מסייעים לבוגרי ההכשרות בהשתלבות בשוק העבודה התחרותי, ומציעה שירותים שונים של הכוונה והשמה תעסוקתית. קיים סיוע מצד המרצים, שנותנים ייעוץ וליווי בעת חיפושי העבודה, כמו גם עזרה בבניית קורות חיים לפי הדרישות המתעדכנות של התעשייה, וכן שימוש בקשרים שהמכללה מקיימת עם גורמים שונים בהייטק כדי לסייע לבוגרים מצטיינים להפיץ את קורות החיים שלהם.

 

תנאי הקבלה


הכשרה זו מיועדת למי שמתעניינים בעבודה בענפי טכנולוגיה שונים בתעשייה, ובפרט תחומי תקשורת הנתונים וה - IT. המשתתפים נדרשים להיכרות עם נושאי רשתות הנתונים או עם שפות תכנות כמו JAVA ופייתון. הקורס מתאים גם לאנשי מקצוע שעובדים עם לינוקס או עוסקים ב - IT, תמיכה טכנית, DevOps ותחומים טכניים נוספים, ומעוניינים להתמקצע עוד בעולמות הרשת והתקשורת.

 

תעודה


הקורס מהווה הכנה לקראת בחינות ההסמכה ב- Linux essentials ו - LPIC-1. על מנת לקבל את תעודות ההסמכה יש לגשת לבחינות אלו באופן עצמאי.


אפשרויות תעסוקה


לינוקס נמצאת בשימוש בחברות ובארגונים שונים, גדולים כקטנים. מי שרוכשים בקיאות בשימוש במערכת הפעלה זו יכולים להשתלב במגוון מקומות עבודה, בתחומים כמו הייטק, תקשורת, תעשייה, פיננסיים, ואף בקרב מוסדות אקדמיים. כמו כן, היכרות עם לינוקס יכולה לסייע למי שרוצים להתקדם ולפתח קריירה בארגונים בהם הם כבר פועלים.

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם