קורס לינוקס במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

קורס לינוקס במכללת Net4U נט פור יו


לינוקס היא מערכת הפעלה, שתוכננה במקור מתוך רעיונות של תכנה וקוד פתוחים והרצון לבנות מערכת הפעלה שתאפשר למשתמשים בה להיות חלק מהפיתוח שלה ולתת פידבק. בעשור האחרון ההכרה ביתרונות השימוש בלינוקס גברה, ולינוקס הפכה למערכת הפעלה נפוצה בחברות ובתאגידים גדולים, כמו מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, המבוססת על ליבת לינוקס.

 

מוסדות לימוד שונים מציעים קורסי לינוקס עבור מי שעוסקים במקצוע טכנולוגי ומעוניינים להתמקצע במערכת הפעלה זו כדי לקדם את הקריירה שלהם, ועבור מי שיש להם רקע טכנולוגי ורוצים ללמוד כיצד להשתמש בלינוקס. קורס לינוקס במכללת נט פור יו הוא הזדמנות להכיר את עקרונות העבודה עם לינוקס, ולרכוש שליטה בשימוש בה.

 

שימו לב - הקורס פתוח לסטודנטים מאזור פתח תקווה

 

תכנית הלימודים


תכנית הלימודים מתמקדת בהקניית הידע הדרוש לשימוש במגוון הכלים החיוניים לאנשי IT בעת עבודתם עם מערכות ההפעלה לינוקס ו - UNIX. המשתתפים עוסקים גם בתחום Bash Scripting ובניהול נכון של תחום ה – Network במערכות ההפעלה הללו.

 


מתכונת הלימודים


היקף הקורס 70 שעות אקדמיות. ניתן ללמוד בקורס ערב ובו 13 מפגשים, אורך כל מפגש 4 שעות. כמו כן, מתקיים קורס בוקר ובו 7 מפגשים שאורך כל אחד מהם 8 שעות.
 

 

נושאי הלימוד

 

 

  • מבוא לאבטחת מידע
  • הבנת חומרת מחשבים
  • הבנה בסיסית במערכת
  • עקרונות בסיסיים בלינוקס
  • אחסון, מחיצות ומסדי נתונים
  • שימוש בממשק שורת פקודה CLI
  • הבנה של תוכנות קוד פתוח ורישיון
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים


מכללת Net4U מתמקדת בתחומי ההייטק והטכנולוגיה, ומציעה מגוון של קורסים שמטרתם להעניק את הידע והכישורים הנדרשים עבור קידום ופיתוח קריירה בהייטק ובחברות תקשורת. הקורסים מוצעים בנושאים כגון אוטומציה, אבטחת מידע, שפות תכנות שונות וכן הכשרות מקצועיות של חברות CISCO ו- Juniper. רבים מהקורסים מהווים הכנה לקראת מבחני הסמכה של חברות בינלאומיות מובילות.

 

סגל ההוראה במכללה מורכב מאנשי מקצוע המגיעים מענפים שונים בהייטק, בעלי ניסיון בהדרכה. תחומי ההתמחות של המרצים מגוונים וכוללים רשתות נתונים, אבטחת מידע, בדיקת תוכנה, מחשוב ענן ועוד. המכללה שמה דגש על מתן יחס אישי ומענה לתלמידים, ומשום כך הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות של עד 16 תלמידים. הלימודים מתבססים הן על הרצאות פרונטליות והן על תרגול מעשי והתנסות באמצעות הגשת פרויקטים.

 

במכללה מסייעים לבוגרי ההכשרות בהשתלבות בשוק העבודה התחרותי, ומציעה שירותים שונים של הכוונה והשמה תעסוקתית. קיים סיוע מצד המרצים, שנותנים ייעוץ וליווי בעת חיפושי העבודה, כמו גם עזרה בבניית קורות חיים לפי הדרישות המתעדכנות של התעשייה, וכן שימוש בקשרים שהמכללה מקיימת עם גורמים שונים בהייטק כדי לסייע לבוגרים מצטיינים להפיץ את קורות החיים שלהם.

 

תנאי הקבלה


הקורס מיועד למעוניינים להשתלב בתחום ה – IT ותקשורת הנתונים, שברצונם לקבל הסמכה וידע במקצועות טכנולוגיים ולרכוש ידע שיסייע להשתלבותם בהייטק. הקורס מיועד לבעלי רקע טכני בתחום הרשתות, לאנשי IT, לאנשי לינוקס, לאנשי דבאופס ולאנשי תמיכה שברצונם להתפתח מבחינה מקצועית ולהרחיב את הבנתם בתקשורת ורשתות. הקורס יכול להתאים גם לחיילים שברצונם להשתלב בעבודה בתחום אחרי השחרור.

 

 

תעודה

 

בוגרי הקורס יכולים להוציא הסמכת Linux essentials. כדי לקבלה, עליהם לגשת באופן עצמאי לבחינות הסמכה חיצוניות.

 

אפשרויות תעסוקה


לינוקס נמצאת בשימוש בחברות ובארגונים שונים, גדולים כקטנים. מי שרוכשים בקיאות בשימוש במערכת הפעלה זו יכולים להשתלב במגוון מקומות עבודה, בתחומים כמו הייטק, תקשורת, תעשייה, פיננסיים, ואף בקרב מוסדות אקדמיים. כמו כן, היכרות עם לינוקס יכולה לסייע למי שרוצים להתקדם ולפתח קריירה בארגונים בהם הם כבר פועלים.

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U
Whatsapp Whatsapp