קורס פייתון במכללת Net4U

שירות אישי - צור קשר

Net4U

אהבת? שתף ב:

קורס Basic Python במכללת Net4U

 

פייתון היא שפת תכנות נפוצה ושימושית, היא מתאימה כמעט לכל מטרה - כתיבת תוכנה, פיתוח אתרים, בניית משחקי מחשב, וכן הלאה. התחביר הפשוט של פייתון מאפשרת לעבוד במהירות; מסיבה זו, חלק מהשימושים שלה הם כתיבת תוכנות בעלות ייעוד זמני, או הוכחה שפרויקט מסוים הוא ישים.

 

מי שמעוניינים לרכוש היכרות עם פייתון יכולים לעשות זאת בקורס פייתון למתחילים, המועבר במכללת נט פור יו. הקורס מתמקד בידע הדרוש בשפה לשם כתיבת תוכנות פשוטות ומורכבות, ומכין את המשתתפים לקראת שימוש בשפה שנמצאת בשימוש בעולמות הDevOps, בדיקת התוכנה, והאוטומציה.

 

הקורס פתוח לסטודנטים מאזור מרכז הארץ ופתח תקווה בלבד!

 

תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בנויה סביב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להשתלבות בשוק העבודה בתחומי בדיקת התוכנה, DevOps ו - System. בקורס לומדים כיצד לכתוב קוד בפייתון, אך רוכשים גם כישורים והרגלי עבודה שיכולים לסייע בלימוד שפות תכנות נוספות. נוסף על הידע העיוני והמעשי בפייתון, המשתתפים לומדים גם על יצירת סביבת עבודה לאוטומציה ופיתוח, וכן בניית אוטומציה לצרכי ייעול ארגונים, רשתות ותהליכי עבודה. חלק מתכני הקורס סובבים גם סביב הכנת לקראת עולם העבודה בהייטק, היכרות עם מושגים מרכזיים, כמו גם הכנה לראיונות עבודה ושיפור רמת האנגלית.

 

 

מתכונת הלימודים


הקורס מכיל הן תכנים עיוניים ותיאורטיים הדרושים לבקיאות בפייתון, והן תרגול מעשי ויישום של החומר הנלמד. בסיום הקורס המשתתפים נדרשים להגיש פרויקט גמר מסכם, שיכול לאחר מכן להוות חלק מתיק העבודות הנדרש בעת חיפושי עבודה בהייטק.
הקורס מתקיים במתכונת גמישה, וניתן לבחור בין מתכונת בוקר בימי שישי, לבין מתכונת ערב במהלך השבוע.

 

 

סך השעות האקדמיות הוא 40 שעות. הקורס שנערך בימי חול בשעות הבוקר.

 

נושאי הלימוד

 

 

  • תחביר בפייתון
  • לולאות
  • שימוש בתנאים ו -CONTROL FLOW
  • פונקציות של פייתון
  • סוגיות מתקדמות בפייתון
  • יצירת GUI באמצעות פייתון
  • ועוד


על מוסד הלימודים


במכללת נט פור יו מתקיימים מסלולי למידה במקצועות ההייטק השונים, שמוכוונים להכשרה מעשית והכנה מקצועית של המשתתפים לקראת שוק העבודה. ההכשרות אותן מציעה המכללה, נערכות בנושאים כמו רשתות נתונים של חברות Cisco ו - Juniper, אבטחת מידע, וכן עולמות הפיתוח והIT.

 

המכללה שמה דגש על שילוב בוגרי ההכשרות בתעשייה, ועושה זאת הן באמצעות הכוונת תכני הקורסים השונים לעשייה מעשית ולסוגיות מהותיות שעולות מהעבודה בכל תחום, והן באמצעות שירותי סיוע שונים במציאת עבודה. בין השירותים אותם מציעה המכללה ניתן למנות עזרה בכתיבת קורות חיים ובהפצתם לחברות אשר מקיימות קשרים עם המכללה, וכן הכנה מקצועית לראיונות עבודה בהייטק.

 

סגל ההוראה במכללה מורכב ממרצים בעלי ידע וניסיון מקצועיים במקצועות ההייטק השונים, חלקם יוצאי יחידות טכנולוגיות בצבא. המכללה שמה דגש על יחס אישי לתלמידים, ומסיבה זו הלמידה מתבצעת בכיתות קטנות של עד 16 תלמידים.

תנאי קבלה


הקורס מיועד הן למתכנתים ואנשי מקצוע מתחום רשתות הנתונים, שלהם עניין בתחום האוטומציה, בדיקת התוכנה או ה - DevOps, והן לאלו שאין בבעלותם ידע או רקע מוקדמים ורוצים להשתלב בעולם ההייטק או לפתוח אפיקים חדשים לקריירה. כמו כן, הקורס יכול לתת יתרון למיועדים לשירות ביטחון שמעוניינים להתקבל לאחת מהיחידות הטכנולוגיות הנחשבות בצבא.

 

אפשרויות תעסוקה

 

פייתון היא שפת תכנות נפוצה, המאפשרת לכתוב בצורה ברורה ומהירה, ומשום כך נמצאת בשימוש רחב, גם בארגונים גדולים; כך למשל, היא אחת מ - 3 שפות התכנות המרכזיות שאיתן עובדת גוגל. למידת פייתון יכולה לפתוח דלתות עבור אנשים שאין להם ניסיון מקצועי בתחום, ומעוניינים להתקדם לקראת עבודה בעולם ההייטק. כמו כן, היכרות עם שפת תכנות מועילה זו יכולה לתרום לעבודתם של מתכנתים ואנשי מקצוע בתחום שאין להם בקיאות בה.

למידע נוסף לחצו: מכללת Net4U

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם