קורס קבלן גבס במכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ אשקלון - קורס קבלן גבס.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קבלן גבס מומחה ביחידה ללימודי חוץ - המכללה האזורית אשקלון


טכנולוגיה ואיכות בענף הבנייה


ענף הבנייה עובר תמורות רבות וכך גם תחום הבנייה בגבס הולך ומשתכלל לאחרונה באופן משמעותי. טכנולוגיות ומוצרים חדשניים המשולבים בשוק מאפשרים לקבלנים להגיע לתוצאות מתקדמות ואיכותיות מתמיד. דרישות הלקוחות הופכות למורכבות יותר וכך נוצרת תחרות רבה בקרב הקבלנים בשוק.


קורס קבלן גבס מומחה שמתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית באשקלון מעניק למשתתפיו סל נרחב של מיומנויות להשתלבות בתחום הבנייה בגבס. הקורס משלב ידע עיוני ומעשי והוא מקיף מגוון של חידושים טכנולוגיים בענף הבנייה שיכולים לסייע לבוגרים לקדם פרויקטים. כמו כן, הקורס מעניק למשתתפיו ידע על זיהוי כשלים ולקויות בבנייה כדי לסייע להם לייעל את עבודתם ולהוביל בנייה בטוחה ואיכותית בתעשייה.

 

 • רוצים לרכוש כלים לקידום הקריירה? קראו על קורס עבודה


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים לומדים על תהליכי עבודה בפרויקטים בגבס ומכירים דרכים לשילוב יישומים טכנולוגיים משוכללים בענף. הם מתוודעים לחומרי גלם מסוגים שונים ולציוד המקצועי וכן לומדים כיצד לזהות כשלים בפרויקטים ולקויות בנייה, תוך שהם בוחנים את התקינה העדכנית והמחייבת בתחום ואת התקנים האחרונים בארץ לבנייה בגבס.


הקורס שם דגש על שיפור של הביצועים כקבלני גבס. במהלך ההכשרה, נלמדות שלל טכניקות מתקדמות לתכנון ולהקנה של מחיצות מגבס וכן של תקרות גבס. נוסף על כך, נרכשות מיומנויות לניהול פרויקטים בשטח ולהתאמה של מוצרים וחומרי גלם לצורכי הפרויקט ולדרישות הלקוח.


כמו כן, הקורס משלב מודול בתחום הקידום העסקי. במסגרת מודול זה המשתתפים רוכשים מיומנויות שיווק וקידום וכן כישורים פיננסיים בניהול הדוחות הכספיים. הם לומדים גם כיצד לקדם את שירותיהם בכלים דיגיטליים כגון ברשתות החברתיות. המודול בשיווק עסקי מתקיים בשיתוף עם איגוד הקבלנים בהתאגדות העסקים הקטנים.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית כ - 64 שעות אקדמיות. היא שלבת לימוד עיוני עם תרגולים פרקטיים וכוללת גם סיור לימודי ויום לימודים מעשי, שבו מכירים מקרוב פתרונות יישומיים לפרויקטים בשטח.

 

נושאי הלימוד


בקורס נלמדים שלל נושאים בתחום הבנייה בגבס, כגון:

 

 • סוגי מחיצות וחתכים
 • חישובי כמויות ועלויות
 • איטום לחדרים רטובים
 • מניעת כשלים בעבודה
 • עבודות אריחי קרמיקה
 • קרניזים, עיצובים וגימורים
 • התקנות צנרת במחיצות גבס
 • עיבוד פתחים לדלתות ולחלונות   


על מוסד הלימוד


המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ עורכת מגוון של תכניות ללימודי תעודה שמתאימות הן לעובדים שמעוניינים לשדרג את מעמדם המקצועי והן למי שברצונם לעבור הסבה. הקורסים מתמקדים בתחומים מבוקשים כגון הכשרות טכנאים, ניהול, חשבונאות, שיווק ועיצוב. בין הקורסים הללו נכללים קורס עיצוב פנים, קורס ייעוץ עסקי, קורס אימון אישי, קורס הכשרת מנהלים ויזמים עסקיים והכשרות נוספות.


ההכשרות הנלמדות ביחידה ללימודי חוץ מתמקדות בכלים פרקטיים שנחוצים לעובדים בשוק של היום. רבות מהן כוללות התנסויות מעשיות בתעשייה או סדנאות פרקטיות שדרכן ניתן לצבור ניסיון מעשי כבר במהלך הקורס. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גורמים מקצועיים בתעשייה, במטרה לסייע למשתתפים בעת השתלבותם במקצוע הנלמד עם תום הקורס.


תנאי קבלה


הקורס מיועד לעובדים בתחומי הבנייה והתשתיות שברשותם ניסיון מקצועי קודם בתחום הגבס, שברצונם לשכלל את הכלים המקצועיים שברשותם ולפתח את הקריירה כקבלנים בתעשייה.

 

תעודה


תעודת גמר "קבלן גבס מומחה" מוענקת לבוגרי הקורס על ידי היחידה ללימודי חוץ וטעם איגוד הקבלנים של התאגדות העסקים הקטנים. כדי לקבל את התעודה עליהם לעבור בהצלחה בחינת גמר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי תעודה במכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
ללא תגובה
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
ללא תגובה
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
מכונאות רכב סוג 3
ישראל חייט
1 תגובות
קורס חשמל ואלקטרוניקה לרכב
אופיר הרש
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,089 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp