תואר ראשון בתיאטרון בהתמחות תיאטרון קהילתי באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי אמנות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - תואר ראשון בתיאטרון קהילתי.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתיאטרון עם התמחות בתיאטרון קהילתי וחינוכי באקדמית גליל מערבי

 

יצירה למען הקהילה


תחום התיאטרון הקהילתי משתמש באמנות הבמה בעבודה עם קבוצות וקהילות כדי לסייע בתהליכי שינוי והעצמה. בדרך כלל, במאי תיאטרון קהילתי פועלים יחד עם קהילות מאוכלוסיות באזורי פריפריה חברתית וגיאוגרפית, שאינם תמיד מקבלים חשיפה מספיקה לתחומי התיאטרון והאמנות. בתיאטרון הקהילתי יכולים חברי הקהילה עצמם לספר את הסיפורים שלהם ולחשוף לקהל את האתגרים, הדילמות והקונפליקטים עמם הם מתמודדים.


במסגרת תואר ראשון בתיאטרון באקדמית גליל מערבי, הסטודנטים יכולים ללמוד במגמה ללימודי תיאטרון קהילתי חינוכי. תכנית זו מספקת לסטודנטים כלים אקדמיים מעולם התיאטרון ובמקביל מאפשרת להם לטפח כישורי משחק, כתיבה ובימוי שמאפשרות להם ליזום פרויקטים בקהילה ובבתי ספר.

 


תכנית הלימודים


בתחילת הלימודים הסטודנטים רוכשים בסיסי מתודולוגי ותיאורטי על תחום התיאטרון ובוחנים את ההיסטוריה של אמנויות הבמה במערב ובמזרח. כמו כן, הם בוחנים גם תחומים נוספים כגון פסיכולוגיה, פילוסופיה ודמוקרטיה ואת הקשר שלהם לתיאטרון. בהמשך, הם דנים בתיאטרון הרפרטוארי ובתיאטרון החינוכי והקהילתי ומעמיקים בהיבט החברתי של יצירה תיאטרלית, בדגש על התיאטרון הישראלי.


מתכונת הלימוד


משך הלימודים שלוש שנים. המסלול לתיאטרון קהילתי חינוכי פועל כמגמת התמחות במסגרת התואר הראשון בתיאטרון. הסטודנטים במגמה לומדים בקורסים תיאורטיים ומתודולוגיים וכן בשיעורים יישומיים בתחומים כגון משחק ובימוי ובסדנאות כתיבה דרמטית וניתוח הצגות.


לקראת סיום הלימודים הסטודנטים עורכים פרויקט מסכם שיוצר חיבור בין הלימוד העיוני והפן המעשי. הפרויקט כולל התנסות במסגרות קהילתיות ובמוסדות חינוך והוא נערך בהנחיה אישית של הסגל, כאשר התוצרים הסופיים מוצגים על במה בפני קהל. הפרויקט גם כולל שיתוף עם המגמה לתיאטרון מחול במסגרתו הסטודנטים מקבלים ייעוץ וסיוע בתחום התנועה.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים בתכנית זו:

 

 • הנחיית תיאטרון בקהילה
 • חגים וטקסים בבית הספר
 • יצירת אירוכים חברתיים אומנותיים
 • יסודות בימוי תיאטרון חינוכי וקהילתי   
 • יסודות במשחק
 • משחק למתקדמים   
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


באקדמית גליל מערבי מתקיימים מגוון של מסלולים לתואר ראשון. מוסד הלימוד, שנוסד בשנת 1994, מציע תכניות לימודים כגון לימודי כלכלה, לימודי לוגיסטיקה, תואר ראשון בניהול, לימודי שימור לתואר ראשון, לימודי חינוך ולימודי סוציולוגיה, כמו גם תכנית ללימודים רב תחומיים. באקדמית פועלים גם מסלולים קדם אקדמיים ומכינות לבגרות.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתואר בתיאטרון, על המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה בממצע ציונים של לפחות 80. כמו כן, מתקבלים מועמדים בוגרי מכינה קדם אקדמית או מכינת 30+ בממוצע ציונים 80 לפחות. כל המועמדים צריכים גם בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד בציון של 60 ומעלה וכן עליהם לעבור ראיון אישי.

 

 

תעודה


בוגרי התכנית מקבלים תואר ראשון BA בתיאטרון מטעם האקדמית גליל מערבי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תורת המשחקים לתואר שני - איך ואיפה?
שי
ללא תגובה
איזה תואר משלב עיצוב ומתמטיקה?
מור
1 תגובות
קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp