לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם כלכלה באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - חשבונאות וכלכלה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם לימודי כלכלה באקדמית גליל מערבי - לימודי חשבונאות וכלכלה


מבינים כיצד פועל המשק


בין אם במגזר הציבורי או הפרטי, בחברה קטנה או גדולה, כדי לנווט בהצלחה בזירה הפיננסית המורכבת יש צורך בשילוב של ידע כלכלי וחשבונאי. ידע זה חשוב לצורך קבלת מגוון של החלטות הרות גורל במסגרת הארגונית, מבחירה באפיקי השקעה, דרך תכנון של התקציב ועד לביקורת על ההכנסות וההוצאות של העסק. התפתחויות רבות עוברות על המשק הישראלי ולכן העובדים בו נדרשים להיות ערים לשינויים המשמעותיים הללו ולדעת להפעיל כלים מתקדמים כדי לסייע לארגונים שלהם לצמוח ולפסוע לעבר רווחיות והצלחה.


האקדמית גליל מערבי מציעה תכנית לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם כלכלה. לימודי החשבונאות והכלכלה הדו חוגיים מאפשרים לסטודנטים לרכוש ידע רב הן בתחום החשבונאות והן בעולם הכלכלה. הלימודים מכינים את בוגריהם לקראת השתלבות במגוון של תפקידים מבוקשים, הם יכולים לשמש רואי חשבון במסגרות ארגוניות או לפתוח בקריירה עצמאית וכן באפשרותם להשתלב במשרות בתחום הפיננסי בחברות, בבנקים ובבתי השקעות. בין התפקידים אותם הם יכולים לאייש נכללים כלכלנים, יועצים, אנליסטים, עובדי שיווק ורכש, מנהלי סיכונים ותפקידים נוספים במסגרת מחלקות כספים במשק.


תכנית הלימודים


תכנית דו חוגית זו ללימודי חשבונאות וכלכלה מעניקה לתלמידיה הבנה מעמיקה הן של סוגיות כלכליות והן של תחומי האחריות של רואי חשבון. לימודי כלכלה מתאימים למעוניינים להתמחות בתחום הפיננסי והם מספקים ידע בתחומים כגון מימון, כלכלת סביבה וחקר ביצועים לצד היכרות מעמיקה עם תהליכים כלכליים בישראל ובעולם. הסטודנטים מפתחים מיומנויות לניתוח כלכלי וידע באקונומטריקה ובסטטיסטיקה שחשוב לכלכלנים. במהלך לימודי החשבונאות, הם לומדים לעומק על סוגיות חשבונאיות אקטואליות ובוחנים את התהליכים והסוגיות אליהם נדרשים רואי החשבון במסגרת עבודתם.


מתכונת הלימוד


היקפם של לימודי חשבונאות וכלכלה דו חוגיים הוא שלוש שנים והם כוללים תשעה סמסטרים. שיעורים מתקיימים באחד מימי השבוע בשעות הערב, ביום נוסף מלא (משעות הבוקר ועד הערב) וכן בימי שישי משעות הבוקר ועד אחר הצהריים.


על מוסד הלימוד


באקדמית גליל מערבי נערכות מבחר תכניות לימודים לתואר ראשון, אשר באות להכין את בוגריהן להשתלבות בתפקידים מבוקשים במשק הישראלי של היום. בין המסלולים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים לימודי ניהול לתואר ראשון, לימודי כלכלה וניהול, לימודי לוגיסטיקה, לימודי שימור, לימודי קרימינולוגיה, לימודי חינוך, לימודי סוציולוגיה, תואר ראשון בתיאטרון ותכניות נוספות. בתכניות לימוד שונות, הסטודנטים יכולים לשלב את תכנית "תואר תואר", אשר מאפשרת לצבור כלים פרקטיים לשוק העבודה דרך לימודי תעודה המשולבים במהלך התואר. תכניות "תואר תואר" נוגעות בענפים מבוקשים כגון גישור, חשבות שכר, ייעוץ ארגוני, ייעוץ נדל"ן ועוד.


נוסף על כך, מוסד זה עורך קורסים ומסלולי הכשרה מקצועית רבים במסגרת היחידה ללימודי חוץ. תכניות אלה מתאימות הן למי שמחפשים לפתח קריירה והן לעובדים שמעוניינים בהסבה מקצועית לתחום חדש. הקורסים נערכים בתחומים כגון ניהול, חשבונאות, מנהל, עיצוב, מחשבים ותחומים נוספים.


תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה ללימודים במסלול זה, על המועמדים להיות בעלי ממוצע של לפחות 90 בבגרויות וציון של 520 ומעלה בפסיכומטרי. לחלופין, מתקבלים מועמדים בעלי תעודת סיום מכינה קדם אקדמית בממוצע ציונים של לפחות 90 וציון של 520 ומעלה בפסיכומטרי, וכן בעלי תעודה שקולה מחו"ל וציון של 520 לפחות בפסיכומטרי. על המועמדים להציע ציון של לפחות 60 בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד או במכינה ייעודית באנגלית. כמו כן, יש צורך בציון של 60 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד או ציון של 70 ומעלה במכינה ייעודית במתמטיקה.


מועמדים שיש ברשותם ניסיון מקצועי רב בתחום הכלכלי והפיננסי יכולים להגיש את מועמדותם ללימודים ללא צורך בפסיכומטרי, כאשר מידת ההתאמה לתכנית נבחנת על ידי וועדת קבלה. כמו כן, מוסד הלימוד מאפשר קבלה דרך אפיק המעבר של האוניברסיטה הפתוחה, מועמדים שמסיימים בהצלחה ארבעה קורסים של האוניברסיטה הפתוחה בהיקף של 20 נקודות לפחות בממוצע של לפחות 80. מועמדים שעומדים בתנאי זה אינם מחויבים להציג את תעודת הבגרות.


תעודה


סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את הלימודים ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תואר ראשון BA בחשבונאות וכלכלה דו חוגי אשר מוענק על ידי האקדמית גליל מערבי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי
פורום לימודי חשבונאות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
המרת תעודה חשבונאות סוג 3 עם קורס תמת
רחל
1 תגובות
תעודה בגמר קורס מקצועי
צביקה רידל
1 תגובות
רמת קושי במתמטיקה בתואר במנהל עסקים וחשבונאות
מאי
1 תגובות
קורס בן 5 חודשים למנהל חשבונות בכיר
אמיר
1 תגובות
הסבה לחשבונאות ממדעי החברה
חיים
2 תגובות
מי מחוייב לנהל יומן פגישות לפי מס הכנסה?
יוני
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp