לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם כלכלה באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - חשבונאות וכלכלה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם לימודי כלכלה באקדמית גליל מערבי - לימודי חשבונאות וכלכלה


מבינים כיצד פועל המשק


בין אם במגזר הציבורי או הפרטי, בחברה קטנה או גדולה, כדי לנווט בהצלחה בזירה הפיננסית המורכבת יש צורך בשילוב של ידע כלכלי וחשבונאי. ידע זה חשוב לצורך קבלת מגוון של החלטות הרות גורל במסגרת הארגונית, מבחירה באפיקי השקעה, דרך תכנון של התקציב ועד לביקורת על ההכנסות וההוצאות של העסק. התפתחויות רבות עוברות על המשק הישראלי ולכן העובדים בו נדרשים להיות ערים לשינויים המשמעותיים הללו ולדעת להפעיל כלים מתקדמים כדי לסייע לארגונים שלהם לצמוח ולפסוע לעבר רווחיות והצלחה.


האקדמית גליל מערבי מציעה תכנית לימודי חשבונאות במסלול דו חוגי עם כלכלה. לימודי החשבונאות והכלכלה הדו חוגיים מאפשרים לסטודנטים לרכוש ידע רב הן בתחום החשבונאות והן בעולם הכלכלה. הלימודים מכינים את בוגריהם לקראת השתלבות במגוון של תפקידים מבוקשים, הם יכולים לשמש רואי חשבון במסגרות ארגוניות או לפתוח בקריירה עצמאית וכן באפשרותם להשתלב במשרות בתחום הפיננסי בחברות, בבנקים ובבתי השקעות. בין התפקידים אותם הם יכולים לאייש נכללים כלכלנים, יועצים, אנליסטים, עובדי שיווק ורכש, מנהלי סיכונים ותפקידים נוספים במסגרת מחלקות כספים במשק.


תכנית הלימודים


תכנית דו חוגית זו ללימודי חשבונאות וכלכלה מעניקה לתלמידיה הבנה מעמיקה הן של סוגיות כלכליות והן של תחומי האחריות של רואי חשבון. לימודי כלכלה מתאימים למעוניינים להתמחות בתחום הפיננסי והם מספקים ידע בתחומים כגון מימון, כלכלת סביבה וחקר ביצועים לצד היכרות מעמיקה עם תהליכים כלכליים בישראל ובעולם. הסטודנטים מפתחים מיומנויות לניתוח כלכלי וידע באקונומטריקה ובסטטיסטיקה שחשוב לכלכלנים. במהלך לימודי החשבונאות, הם לומדים לעומק על סוגיות חשבונאיות אקטואליות ובוחנים את התהליכים והסוגיות אליהם נדרשים רואי החשבון במסגרת עבודתם.


מתכונת הלימוד


היקפם של לימודי חשבונאות וכלכלה דו חוגיים הוא שלוש שנים והם כוללים תשעה סמסטרים. שיעורים מתקיימים באחד מימי השבוע בשעות הערב, ביום נוסף מלא (משעות הבוקר ועד הערב) וכן בימי שישי משעות הבוקר ועד אחר הצהריים.


על מוסד הלימוד


באקדמית גליל מערבי נערכות מבחר תכניות לימודים לתואר ראשון, אשר באות להכין את בוגריהן להשתלבות בתפקידים מבוקשים במשק הישראלי של היום. בין המסלולים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים לימודי ניהול לתואר ראשון, לימודי כלכלה וניהול, לימודי לוגיסטיקה, לימודי שימור, לימודי קרימינולוגיה, לימודי חינוך, לימודי סוציולוגיה, תואר ראשון בתיאטרון ותכניות נוספות. בתכניות לימוד שונות, הסטודנטים יכולים לשלב את תכנית "תואר תואר", אשר מאפשרת לצבור כלים פרקטיים לשוק העבודה דרך לימודי תעודה המשולבים במהלך התואר. תכניות "תואר תואר" נוגעות בענפים מבוקשים כגון גישור, חשבות שכר, ייעוץ ארגוני, ייעוץ נדל"ן ועוד.


נוסף על כך, מוסד זה עורך קורסים ומסלולי הכשרה מקצועית רבים במסגרת היחידה ללימודי חוץ. תכניות אלה מתאימות הן למי שמחפשים לפתח קריירה והן לעובדים שמעוניינים בהסבה מקצועית לתחום חדש. הקורסים נערכים בתחומים כגון ניהול, חשבונאות, מנהל, עיצוב, מחשבים ותחומים נוספים.


תנאי קבלה


במסגרת תנאי הקבלה ללימודים במסלול זה, על המועמדים להיות בעלי ממוצע של לפחות 90 בבגרויות וציון של 520 ומעלה בפסיכומטרי. לחלופין, מתקבלים מועמדים בעלי תעודת סיום מכינה קדם אקדמית בממוצע ציונים של לפחות 90 וציון של 520 ומעלה בפסיכומטרי, וכן בעלי תעודה שקולה מחו"ל וציון של 520 לפחות בפסיכומטרי. על המועמדים להציע ציון של לפחות 60 בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד או במכינה ייעודית באנגלית. כמו כן, יש צורך בציון של 60 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד או ציון של 70 ומעלה במכינה ייעודית במתמטיקה.


מועמדים שיש ברשותם ניסיון מקצועי רב בתחום הכלכלי והפיננסי יכולים להגיש את מועמדותם ללימודים ללא צורך בפסיכומטרי, כאשר מידת ההתאמה לתכנית נבחנת על ידי וועדת קבלה. כמו כן, מוסד הלימוד מאפשר קבלה דרך אפיק המעבר של האוניברסיטה הפתוחה, מועמדים שמסיימים בהצלחה ארבעה קורסים של האוניברסיטה הפתוחה בהיקף של 20 נקודות לפחות בממוצע של לפחות 80. מועמדים שעומדים בתנאי זה אינם מחויבים להציג את תעודת הבגרות.


תעודה


סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את הלימודים ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תואר ראשון BA בחשבונאות וכלכלה דו חוגי אשר מוענק על ידי האקדמית גליל מערבי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי

חוות דעת של סטודנטים על גליל מערבי - חשבונאות וכלכלה

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 1.0 מתוך 5

המכללה האקדמית גליל מערבי
29/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יחס אישי לכל סטודנט, מרצים ברמה גבוהה , בניין לימודים חדש ומרשים , קפטריה נקיה +שירות מושלם

על הקמפוס

קמפוס הלימוד מהטובים ביותר -מענה מהיר ואכפתיות לסטודנטים, המרצים ברמה גבוהה, זאת הפעם השניה שאני לומ קרא עוד...

טיפים

חשוב מאוד להירשם למקצוע שאתם אוהבים ומתחברים אליו, לא למהר לבחור מוסד לימוד , השקעה והתמדה זה מה שיו קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום לימודי חשבונאות

תעודת הנהלת חשבונות 1+2 תורמת בלימודי ראיית חשבון?
יעל
1 תגובות
איפה יש מסלול הסבה לראיית חשבון?
רואא אבו שקרה
1 תגובות
עלות קורס בנקאות
נדין חנאני
1 תגובות
המרת תעודה הנהלת חשבונות
שמואל
1 תגובות
הנהלת חשבונות 3 או מדופלם?
קרן
1 תגובות
קורס בנקאות בזום
וגדאן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד ראית חשבון
מרזוק עאמר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי555 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא חשבונאות

פרופסור ירון זליכה
פרופסור ירון זליכה, ששימש כחשב הכללי וידוע גם במאבקים בתחום השחיתות הציבורית, חושב שלימודי ראיית חשבון הם כלי יעיל במיוחד להשתלבות בקריירה בעולם העסקי. בעיניו, הלימודים מקנים כלים פרקטיים שפותחים דלת למגוון של אפשרויות תעסוקה - "היתרון בראיית חשבון הוא שאתה מקבל לידיים כלי שיכול לעשות הכל."
לדבריו שינויים מהירים במשק הפכו את הידע בראיית חשבון למצרך הכרחי למי שרוצים להצליח בשוק שבו קיים מחסור ברואי חשבון. "ככל שהמשק מתפתח יותר המשקל של המקצועות הפיננסיים עולה מבחינת שכר ממוצע והיקף המשרות... היום חסרים אלפים של רואי חשבון והמחסור הולך וגדל."
פרופסור ירון זליכה
החשב הכלכלי במשרד האוצר בדימוס
ד"ר תמי אמיר
הלימודים נשענים על הבנה בתחומים פיננסים רבים, כגון דיני מיסים, חוזים, כלכלת מאקרו, כלכלת מיקרו, סטטיסטיקה, ניהול סיכונים, ניירות ערך, שוק ההון ועוד.
מסטודנט הלומד ראיית חשבון נדרשת הבנה אנליטית וכמותית טובה.
מבחינת תחומי העניין, רצויה נטייה עסקית, ארגונית וחברתית כלומר, עניין לעסוק במתן סיוע לאנשים, עניין בתחומי כלכלה (סיוע ללקוחות בכל הנוגע לנושאים כספיים) וכמו כן הבנה בעולם העסקי הגלובלי (בנקאות, שוק ההון, חוקים והגבלים).
מבחינת תכונות האישיות, נדרשת ראיה ארגונית, סדר וארגון, עבודה שגרתית, יכולת עבודה עם אנשים, אחריות, קפדנות, ראייה של פרטים, יסודיות, ועוד.
בהמשך, ניתן להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בהם נדרשות תכונות ניהוליות כגון עצמאות בתפקוד, יכולת קבלת החלטות, דומיננטיות, יכולת השפעה, שיקול דעת, אחריות ברמה גבוהה ועוד.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp