לימודי ניהול לתואר ראשון בהתמחות נדל"ן באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - תואר בניהול ונדל"ן.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תואר ראשון בניהול חד חוגי בהתמחות ניהול נדל"ן באקדמית גליל מערבי

אב הבית

כיום כולם יודעים שההשקעה הבטוחה ביותר היא השקעה בנדל"ן, לכן המאבק החברתי הבוער כיום הוא היכולת הכלכלית של זוגות צעירים לקנות דירה. הנדל"ן בישראל, כמו בשאר העולם, מהווה גורם מכריע בכלכלה המקומית, הוא תורם ליצירת מקומות עבודה, לאינטגרציה חברתית ולפיתוח עסקי של שכונות ושל יישובים.

לכן, כדי לקבל החלטות חכמות בכל הנוגע למגרשים ולמיזמי בנייה, כדי לדעת להוביל מיזמים שכאלה וכדי לנהל כוח עבודה יעיל בפרויקטים מסוג זה יש צורך בידע מעמיק הן על עולם הניהול והעסקים והן על עולם הנדל"ן. תכנית לימודי ניהול לתואר בהתמחות ניהול נדל"ן של האקדמית גליל מערבי באה לספק לסטודנטים כלים ייחודיים לניהול עסקי נדל"ן. הבוגרים יכולים להשתלב בשלל אפיקים בניהול חברות ייזום או בניהול נדל"ן, הם יכולים לעסוק בייזום של פרויקטים קטנים או להשתלב במחלקות ייזום בחברות פיתוח מקרקעין קטנות, כשכירים. כמו כן, באפשרותם להשתלב במחלקות תכנון ורישוי של רשויות מקומיות, במשרדי ממשלה, במחלקות הלוואות לחברות בנייה ומשכנתאות בבנקים מסחריים, בחברות ייעוץ לכלכלת בנייה וכלכלת נדל"ן וכן הם יכולים להמשיך לתואר שני בתחומי ניהול הנדל"ן ובמקצועות ניהול נוספים.

תכנית הלימודים

תואר ראשון בניהול בהתמחות נדל"ן באקדמית גליל מערבי מקנה לסטודנטים את הכלים הניהוליים בשילוב הידע ההכרחי לפעילות בתחום הנדל"ן מיזמי הבנייה. הסטודנטים בתואר הראשון בניהול במסלול זה רוכשים ידע על העולם העסקי, על שיטות שיווק ועל התנהגות חברתית ועל זה מוסיפים את הכישורים הנדרשים לבחירה של מגרשי בנייה על פי נתונים סוציו - אקונומיים ופיזיים.

הסטודנטים לומדים לנתח ולהעריך סוגיות נפוצות בתחום ניהול הנדל"ן והם מקבלים סקירה מעמיקה על סוגי הנדל"ן השונים ועל המאפיינים שלהם, כמו בתי מגורים, שטחי מסחר, משרדים ומרכזי בילוי. כמו כן, הם לומדים על התנודות של הפעילות הכלכלית בתחום על פי נתונים דמוגרפיים, על פי החלטות ממשלתיות בענייני רכישה ומיסוי ואילוצי תכנון ורגולציה.

מתכונת הלימוד

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי ניהול כלליים, קורסי התמחות בניהול נדל"ן והכשרה מעשית בליווי מרצה מן הסגל האקדמי.


תכנית ההתמחות שמה דגש על הפן הפרקטי של ניהול הנדל"ן. היא כוללת פרקטיקום בשנה השלישית ללימודים, שמתבצע בחברות נדל"ן ומעניק כלים חיוניים להמשך הדרך המקצועית. תכנית הלימודים מותאמת לאנשים עובדים, שיעורים מתקיימים בערבים פעמיים בשבוע ובימי שישי בשעות הבוקר.

נושאי לימוד

 

 • ניהול דיור
 • מימון נדל"ן
 • כלכלה עירונית
 • מבוא לניהול נדל"ן
 • פיתוח פרויקטים בענף הנדל"ן
 • מודלים עסקיים לעסקים בינוניים וקטנים   
 • ועוד


על מוסד הלימודים

האקדמית גליל מערבי היא מוסד להשכלה גבוהה שבו אפשר ללמוד במגוון תארים בתחום הניהול, הרוח והחברה. המכללה משלבת בתכניות הלימוד את חשיבות המעורבות החברתית וכדי לתרום לצמיחת הגליל המערבי ישנם שיתופי פעולה בין המכללה לבין הקהילה המקומית. במוסד זה פועל מרכז לפיתוח קריירה אשר מסייע לסטודנטים למצוא עבודה בתום הלימודים. בית הספר לניהול מציע מגוון מסלולי התמחות ובהם תואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול עסקים קטנים ובינוניים, תואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש ותואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול לוגיסטיקה. כמו כן מתקיימים לימודי לוגיסטיקה, לימודי שימור ולימודי כלכלה.

תנאי קבלה

לתואר ראשון בניהול מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 85 הכוללת ציון 60 לפחות ב - 4 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה וציון 60 ומעלה ב - 4 יחידות לימוד בבגרות באנגלית. כמו כן, הם נדרשים לציון 520 לפחות בבחינת הפסיכומטרי. מועמדים שלהם ניסיון עבודה מעשי בתחום הכלכלה וניהול הפיננסים, או בעלי בגרות מלאה וחלופותיה בציון 85 ודיפלומת הנדסאים, יכולים להתקבל ללא ציון בבחינת הפסיכומטרי באישור ועדת קבלה. הקבלה ללימודים דו חוגיים נקבעת לפי תנאי הקבלה הגבוהים יותר מבין שני החוגים.

 

תעודה

התלמידים שעומדים בכל משימות הלימודים, לרבות ההכשרה המעשית, מקבלים תואר B.A בניהול מטעם האקדמית גליל מערבי.

מסלול "תואר תואר"

האקדמית גליל מערבי מציעה את מסלול "תואר תואר" שמאפשר לקבל דיפלומה מקצועית פרקטית יחד עם התואר. הבוגרים מקבלים תואר ראשון BA וכן תעודת יועצי נדל"ן בכירים שמוכרת על ידי משרד המשפטים. ישנם עוד צירופים רבים ומגוונים לתעודה, אותם ניתן לשלב עם כל החוגים.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי

פורום לימודי מנהל עסקים

איפה אפשר להתקבל לתואר שני במנהל עסקים עם ממוצע 71 בתואר ראשון?
אולגה
1 תגובות
תנאי סף לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש
ליאור
1 תגובות
מה מיוחד בתכנית ינשופים?
אביב בלנרן
2 תגובות
לימודי מנהל עסקים לנשים ליד אשדוד
יהודית
1 תגובות
מה מיוחד בתכנית יהלום?
אדוה ביטון
1 תגובות
באיזה גופים ניתן להשתלב עם תואר בניהול מערכות בריאות?
ליה
1 תגובות
תואר שני יום בשבוע במנהל עסקים או תעו"נ
שי
1 תגובות
איך אפשר להתקבל למנהל עסקים
מעיין מדיוני
1 תגובות
מסלול ערב מקוצר להנדסאים
חן
1 תגובות
הבדל בין הנדסת תעשייה וניהול למנהל עסקים?
דביר
1 תגובות
שעות המבחנים ללומדים בלימודי ערב
אלי
1 תגובות
עבודה בתואר ראשון ניהול מערכות בריאות
Lialy Yaseen
1 תגובות
קבלה בלי פסיכומטרי לניהול מערכות בריאות
ג׳וליית נזאל
1 תגובות
תנאי קבלה לניהול מערכות בריאות
נארימאן
1 תגובות
אפשר להירשם רק לחלק הכמותי במבחן GMAT?
הדר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה 1,243 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה 447 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל 544 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים