לימודי ניהול לתואר ראשון בהתמחות נדל"ן באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - תואר בניהול ונדל"ן.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בניהול חד חוגי בהתמחות ניהול נדל"ן באקדמית גליל מערבי

אב הבית

כיום כולם יודעים שההשקעה הבטוחה ביותר היא השקעה בנדל"ן, לכן המאבק החברתי הבוער כיום הוא היכולת הכלכלית של זוגות צעירים לקנות דירה. הנדל"ן בישראל, כמו בשאר העולם, מהווה גורם מכריע בכלכלה המקומית, הוא תורם ליצירת מקומות עבודה, לאינטגרציה חברתית ולפיתוח עסקי של שכונות ושל יישובים.

לכן, כדי לקבל החלטות חכמות בכל הנוגע למגרשים ולמיזמי בנייה, כדי לדעת להוביל מיזמים שכאלה וכדי לנהל כוח עבודה יעיל בפרויקטים מסוג זה יש צורך בידע מעמיק הן על עולם הניהול והעסקים והן על עולם הנדל"ן. תכנית לימודי ניהול לתואר בהתמחות ניהול נדל"ן של האקדמית גליל מערבי באה לספק לסטודנטים כלים ייחודיים לניהול עסקי נדל"ן. הבוגרים יכולים להשתלב בשלל אפיקים בניהול חברות ייזום או בניהול נדל"ן, הם יכולים לעסוק בייזום של פרויקטים קטנים או להשתלב במחלקות ייזום בחברות פיתוח מקרקעין קטנות, כשכירים. כמו כן, באפשרותם להשתלב במחלקות תכנון ורישוי של רשויות מקומיות, במשרדי ממשלה, במחלקות הלוואות לחברות בנייה ומשכנתאות בבנקים מסחריים, בחברות ייעוץ לכלכלת בנייה וכלכלת נדל"ן וכן הם יכולים להמשיך לתואר שני בתחומי ניהול הנדל"ן ובמקצועות ניהול נוספים.

תכנית הלימודים

תואר ראשון בניהול בהתמחות נדל"ן באקדמית גליל מערבי מקנה לסטודנטים את הכלים הניהוליים בשילוב הידע ההכרחי לפעילות בתחום הנדל"ן מיזמי הבנייה. הסטודנטים בתואר הראשון בניהול במסלול זה רוכשים ידע על העולם העסקי, על שיטות שיווק ועל התנהגות חברתית ועל זה מוסיפים את הכישורים הנדרשים לבחירה של מגרשי בנייה על פי נתונים סוציו - אקונומיים ופיזיים.

הסטודנטים לומדים לנתח ולהעריך סוגיות נפוצות בתחום ניהול הנדל"ן והם מקבלים סקירה מעמיקה על סוגי הנדל"ן השונים ועל המאפיינים שלהם, כמו בתי מגורים, שטחי מסחר, משרדים ומרכזי בילוי. כמו כן, הם לומדים על התנודות של הפעילות הכלכלית בתחום על פי נתונים דמוגרפיים, על פי החלטות ממשלתיות בענייני רכישה ומיסוי ואילוצי תכנון ורגולציה.

מתכונת הלימוד

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי ניהול כלליים, קורסי התמחות בניהול נדל"ן והכשרה מעשית בליווי מרצה מן הסגל האקדמי.


תכנית ההתמחות שמה דגש על הפן הפרקטי של ניהול הנדל"ן. היא כוללת פרקטיקום בשנה השלישית ללימודים, שמתבצע בחברות נדל"ן ומעניק כלים חיוניים להמשך הדרך המקצועית. תכנית הלימודים מותאמת לאנשים עובדים, שיעורים מתקיימים בערבים פעמיים בשבוע ובימי שישי בשעות הבוקר.

נושאי לימוד

 

 • ניהול דיור
 • מימון נדל"ן
 • כלכלה עירונית
 • מבוא לניהול נדל"ן
 • פיתוח פרויקטים בענף הנדל"ן
 • מודלים עסקיים לעסקים בינוניים וקטנים   
 • ועוד


על מוסד הלימודים

האקדמית גליל מערבי היא מוסד להשכלה גבוהה שבו אפשר ללמוד במגוון תארים בתחום הניהול, הרוח והחברה. המכללה משלבת בתכניות הלימוד את חשיבות המעורבות החברתית וכדי לתרום לצמיחת הגליל המערבי ישנם שיתופי פעולה בין המכללה לבין הקהילה המקומית. במוסד זה פועל מרכז לפיתוח קריירה אשר מסייע לסטודנטים למצוא עבודה בתום הלימודים. בית הספר לניהול מציע מגוון מסלולי התמחות ובהם תואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול עסקים קטנים ובינוניים, תואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש ותואר ראשון בניהול בהתמחות ניהול לוגיסטיקה. כמו כן מתקיימים לימודי לוגיסטיקה, לימודי שימור ולימודי כלכלה.

תנאי קבלה

לתואר ראשון בניהול מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 85 הכוללת ציון 60 לפחות ב - 4 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה וציון 60 ומעלה ב - 4 יחידות לימוד בבגרות באנגלית. כמו כן, הם נדרשים לציון 520 לפחות בבחינת הפסיכומטרי. מועמדים שלהם ניסיון עבודה מעשי בתחום הכלכלה וניהול הפיננסים, או בעלי בגרות מלאה וחלופותיה בציון 85 ודיפלומת הנדסאים, יכולים להתקבל ללא ציון בבחינת הפסיכומטרי באישור ועדת קבלה. הקבלה ללימודים דו חוגיים נקבעת לפי תנאי הקבלה הגבוהים יותר מבין שני החוגים.

 

תעודה

התלמידים שעומדים בכל משימות הלימודים, לרבות ההכשרה המעשית, מקבלים תואר B.A בניהול מטעם האקדמית גליל מערבי.

מסלול "תואר תואר"

האקדמית גליל מערבי מציעה את מסלול "תואר תואר" שמאפשר לקבל דיפלומה מקצועית פרקטית יחד עם התואר. הבוגרים מקבלים תואר ראשון BA וכן תעודת יועצי נדל"ן בכירים שמוכרת על ידי משרד המשפטים. ישנם עוד צירופים רבים ומגוונים לתעודה, אותם ניתן לשלב עם כל החוגים.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי

ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

שכר לימוד לניהול מערכות בריאות
אסיל רובי
1 תגובות
הבדל בין תואר בכלכלה וניהול לבין תואר במנהל עסקים
אוראל
1 תגובות
פרטי הרשמה לתואר ראשון במנהל עסקים
Aseel tareef
1 תגובות
השלמת תואר שני ניהול וארגון מערכות חינוך
הלין חטיב
1 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללה
SDOV
1 תגובות
עבודה ושכר לבוגרי מנהל עסקים וכלכלה
סעיד סרבוך
2 תגובות
תנאי קבלה ללימודי המשך בייעוץ ארגוני
מורן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא ניהול

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp