תואר ראשון בניהול בהתמחות לוגיסטיקה באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - ניהול בהתמחות לוגיסטיקה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

לימודי ניהול לתואר ראשון בהתמחות לוגיסטיקה באקדמית גליל מערבי

שרשרת הפיקוד

 

לוגיסטיקה היא כלל השיטות והפעילויות אשר קשורות לאספקה, לתחזוקה ולציוד של מוסדות ושל בתי עסק. תחום זה כולל היבטים רבים, כמו הובלה ושינוע, אחסון ציוד, אספקה ועוד. בשל כך לוגיסטיקה מהווה נדבך בעל משמעות רבה אשר משפיע רבות על הניהול התקין של הארגון או של העסק, ופי כמה וכמה בעסקים אשר פועלים במישור הבין לאומי. ההיבטים שבהם התחום עוסק, כמו אופטימיזציה כמותית, ניהול ביצועים או ניהול של שרשרת אספקה יכולים לקבוע את גורלו של המוצר – משלב הרעיון ועד שהוא מגיע לצרכן.

 

למנהל הלוגיסטי יש תפקיד מפתח בכל בית עסק ובכל מוסד וארגון, הוא מעורב בתהליך הפיתוח של המוצר כדי לאמוד את הקשיים שעלולים להתעורר מהפן הלוגיסטי, הוא מייעל את הליך שרשרת האספקה הן מבחינת איכות והן מבחינת עלות והוא יכול להטמיע את השיפורים הנדרשים במוצר או בעסק עצמו.

 

לימודי ניהול בהתמחות לוגיסטיקה מקנים את המיומנויות הניהוליות הכלליות אשר נפרשות על פני תחומים רבים, החל מכלכלה וחשבונאות וכלה במשאבי אנוש ובהתנהגות ארגונית. על אלה נוסף הידע בתחום הלוגיסטי אשר מכשיר את המנהלים על ההיבטים הטכניים של ניהול המוסד או העסק.

 

תכנית הלימודים

 

לימודי ניהול לתואר ראשון בהתמחות לוגיסטיקה באקדמית גליל מערבי מקנים לסטודנטים ידע מעמיק בתחומים השונים אשר מרכיבים את מקצוע הניהול, אלה כוללים כלכלה, משפטים, חשבונאות, סוציולוגיה ופסיכולוגיה ויחסי עבודה. מדובר בהתמחות שנלמדת במסגרת תואר ראשון בניהול. הסטודנטים רוכשים ידע תיאורטי לצד מיומנויות מעשיות אשר מסייעות להם להתמודד עם סוגיות ניהוליות, כמו פתרון בעיות, תפעול ובקרה, תכנון תקציב וסוגיות בפיתוח משאבים.

 

בתכנית הלימודים בהתמחות לוגיסטיקה הסטודנטים לומדים על תחום הלוגיסטיקה ועל ניהול לוגיסטי בבתי עסק מסוגים שונים. הם חוקרים סוגיות הקשורות ללוגיסטיקה, כמו התאמת משאבים לצרכים המשתנים של העסק, אסטרטגיות בארגון ובניהול של שרשראות אספקה, התנהגות ארגונית לייעול ולשיפור הייצור והתפעול, תכנון ופיקוח על הליך הייצור וניהול רכש ומלאי.

 

בשנה השלישית ללימודים הסטודנטים משתתפים בהתנסות מעשית בשטח שבה הם משתלבים בארגונים ולומדים מקרוב על ניהול המערך הלוגיסטי וכך הם צוברים ניסיון מעשי ומתמודדים עם מצבי אמת של ניהול לוגיסטיקה.

 

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת קורסי בסיס בניהול, קורסי חובה בהתמחות לוגיסטיקה וקורסי בחירה. מסלול הלימודים מותאם לאנשים עובדים.

 

נושאי לימוד

 

 • ניהול היצור והתפעול
 • ניהול שרשרת אספקה
 • שיטות מחקר למנהלים
 • מערכות מידע לוגיסטיות
 • אסטרטגיה ומדיניות עסקית   
 • חקר ביצועים
 • ניהול סיכונים
 • מבוא להסתברות
 • יסודות הלוגיסטיקה   
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

האקדמית גליל מערבי היא מוסד ללימודים גבוהים המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה ומתוקצב על ידי הוועדה לתכנון ותקצוב. המוסד מדגיש את החשיבות של המעורבות החברתית ואת הצמיחה של הגליל המערבי, לשם כך מתקיימים שיתופי פעולה רבים בין מוסד הלימוד לבין הקהילה המקומית. האקדמית גליל מערבי מפעילה מרכז לפיתוח קריירה שמטרתו לסייע לסטודנטים הלומדים בו להשתלב בשוק העבודה מיד עם תום הלימודים. המוסד מציע מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון, ללימודי תעודה, למכינות קדם אקדמיות וללימודי חוץ והמשך. בבית הספר לניהול ניתן ללמוד לתואר ראשון בהתמחויות שונות, ובהן תואר בניהול בהתמחות ניהול נדל"ן, תואר בניהול בהתמחות משאבי אנוש ותואר בניהול בהתמחות ניהול עסקים קטנים ובינוניים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים ללימודי ניהול לתואר ראשון צריכים להיות בעלי ציון 520 לפחות בפסיכומטרי ועם תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 85 ומעלה עם ציון 60 לפחות ב - 4 יחידות לימוד בבגרות באנגלית ועם ציון 60 ומעלה ב - 4 יחידות בבגרות במתמטיקה. ניתן להתקבל גם על סמך תעודת סיום תיכון מחו"ל באותם הנתונים, לרבות ציון 520 בבחינת הפסיכומטרי וכן על סמך תעודת סיום מכינה קדם אקדמית.

 

מועמדים בעלי תעודת בגרות או אחת ממקבילותיה בממוצע ציונים גבוה מ - 85 ודיפלומת הנדסאי או מועמדים עם בעלי ניסיון מעשי בניהול יכולים להתקבל ללימודים ללא ציון בבחינת הפסיכומטרי.

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תואר BA בניהול בהתמחות לוגיסטיקה מטעם האקדמית גליל מערבי.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בתום הלימודים בוגרי התואר יכולים להשתלב בתפקידים ניהוליים ולוגיסטיים במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי בישראל ובאזור הצפון והגליל בפרט. נוסף על כך, הם יכולים להמשיך ללמוד לתארים מתקדמים בתחום הניהול, הכלכלה, הלוגיסטיקה ומנהל עסקים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי

חוות דעת של סטודנטים על גליל מערבי - ניהול בהתמחות לוגיסטיקה

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המכללה האקדמית גליל מערבי
02/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת שהם נותנים עזרה לסטודנטים הם עושים תגבורים לפני מבחנים . מה שאני לא אוהבת במוסד שחוץ מקפי קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס מאוד מטופח ישנם מלא מקומות ישיבה בחוץ המאפשרים לסטודנטים לשבת לאחרונה פתחו גם חדר כושר המאפשר קרא עוד...

טיפים

הטיפים שלי עבור סטודנטים לעתיד הוא לחסוך טוב לפני שמתחילים ללמוד מיכוון שאין זמן כל כך לעבוד בזמן הל קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
דלת כניסה לראיית חשבון
שחר
1 תגובות
התלבטות - תואר שני במנהל מערכות בריאות או מנהל עסקים?
תילין
1 תגובות
תואר שני בהתמחות ייעוץ ארגוני
זיו
1 תגובות
התמחות נדלן בתואר במנהל עסקים
רותם
1 תגובות
רישום לקורס תואר שני בניהול מצבי חירום
יניב כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא ניהול

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל

עדכונים אחרונים באתר

Whatsapp Whatsapp