רוצה פרטים על הנחיית קבוצות בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הנחיית קבוצות בצפון הארץ - הכשרת מנחי קבוצות בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הנחיית קבוצות בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנחיית קבוצות באזור הצפון


רוצים ללמוד הנחיית קבוצות בחיפה והצפון?


עבודה בקבוצות או בצוותים היא חלק בלתי נפרד מהשגרה הארגונית וגם ממסגרות בחיים האישיים שלנו. מנחי קבוצות הם מומחים שברשותם הידע להוביל קבוצות שונות אל היעדים שלהן, לעזור להן להתגבר על מכשולים וקונפליקטים פנימיים ולהבין את יחסי הכוחות בתוכן.


באזור צפון הארץ פועלים מוסדות שונים בהן ניתן ללמוד בקורס הנחיית קבוצות. חלקם מרוכזים בעיר חיפה ואחרים בגליל העליון, בגליל התחתון ובאצבע הגליל. חלק מן הקורסים מתאימים לאקדמאים בעלי ניסיון קודם בטיפול או בניהול, בעוד אחרים מתאימים גם לחסרי ניסיון טיפולי קודם שמעוניינים להתחיל קריירה בהנחיה.

 


קורס הנחיית קבוצות בחיפה

 

 

מכללת יוזמות

 

בשלוחת חיפה של מכללת יוזמות ניתן ללמוד בקורס הנחיית קבוצות ואימון קבוצתי. במהלך התכנית המשתתפים לומדים על תהליכים בשלל סוגי קבוצות, הם לוקחים חלק בפרקטיקום מעשי שבו הם מתנסים בפועל בהקמת קבוצות מסוגים שונים ובהובלת תהליכים קבוצתיים. היקף הקורס הוא כ - 150 שעות אקדמיות. בשלוחת חיפה של המכללה ניתן ללמוד בעוד מבחר קורסים והכשרות, כגון קורס אימון ילדים ונוער, קורס אימון מערכות יחסים, המסלול המלא להכשרה והסמכה של מאמנים ועוד.


אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ והמשך


היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך באוניברסיטת חיפה עורכת קורס הנחיית קבוצות בגישה פסיכואנליטית. התכנית מתאימה לעוסקים בענפי ההנחיה והטיפול שמחפשים להבין לעומק תהליכים קבוצתיים. במהלכו מכירים תיאוריות וידע מן הפסיכואנליזה ואת היישום של אלה בהנחיה של קבוצות משלל סוגים. הקורס מתאים לאקדמאים ובמיוחד למי שמגיעים מתחומי הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה הארגונית, הייעוץ הארגוני וניהול משאבי אנוש. הקורס נמשך כשנה וכולל 112 שעות. עוד כ - 40 שעות מוקדשות לתרגול מעשי של ההנחיה.


מכללת גישות


בשלוחת חיפה של מכללת גישות אפשר ללמוד בקורס הנחיית קבוצות, שמעניק למשתתפיו ידע בהובלת תהליכים בקבוצות עסקיות. שיטת הלימוד של הקורס גורסת כי על ארגונים לשאוף לפיתוח מיומנויות העובדים, במטרה להגיע למצוינות. לאורך התכנית מכירים טכניקות הנחיה שונות וגם מתרגלים אותן באופן מעשי דרך סדנאות ותרגילים קבוצתיים. על המשתתפים להחזיק בתואר ראשון, ולהיות בעלי רקע קודם בניהול או הנחיה. המכללה מציעה קורס ערב וקורס בוקר, בהיקף של כ - 138 שעות.


מכון אדלר


שלוחת הצפון של מכון אדלר בחיפה מציעה קורסים בהנחיית קבוצות, בהתמחויות מגוונות. ניתן להתמחות בייעוץ זוגי והנחיית קבוצות בתחום הזוגיות, בהנחיית קבוצות לגיל השלישי או בהנחיית קבוצות הורים. זהו מסלול בהיקף של כשלוש שנים ובו מתקיימים שיעורים ביומיים עד ארבעה ימים בשבוע. התכנית משלבת פרקטיקום בהנחיה בשטח.

 


קורס הנחיית קבוצות בגליל

 

המכללה האקדמית אורנים

 

קורס הנחיית קבוצות במכללה האקדמית אורנים מיועד לבעלי ניסיון במקצועות קהילתיים וטיפוליים והוא מאפשר להם להכיר גישות חדשות לשילוב בטיפול. הוא מתאים לאקדמאים בתחומים כפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, מדעי ההתנהגות וטיפול באמנויות. המסלול משלב עקרונות מתחום הקואצ'ינג ועוסק בדילמות ואתגרים במסגרות המשפחה והזוגיות. מסלול זה כולל כ - 392 שעות לימוד אקדמיות והוא משלב סדנאות מעשיות והתנסות בשטח בקבוצות.


המכללה האקדמית כנרת - לימודי תעודה


הקורס להנחיית קבוצות המתקיים ביחידת לימודי התעודה של מכללת כנרת מתמקד בפיתוח מיומנויות הובלת צוותים והקניית מודעות לתהליכים שמתרחשים בקבוצות. המסלול משלב עקרונות בענפים אלטרנטיביים שונים, כגון NLP, תרפיית הגוף והנפש ועבודה עם כלים אמנותיים. הוא מתאים לאנשי מקצוע בהנחיה, בחינוך, בשירות חברתי, בניהול משק וקהילה ובניהול משאבי אנוש. בקורס זה כ - 120 שעות לימוד אקדמיות, מפגשים נערכים בערב.

 


האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ של האקדמית גליל מערבי מתקיים קורס מנחי קבוצות בארגונים. מסלול זה מעניק היכרות עם תחום הצוותים והקבוצות והוא מתאים גם לחסרי רקע קודם בענף. לאורך הקורס מתקיימות סדנאות חווייתיות, סימולציות ותרגילים לפיתוח גישת ההנחיה האישית של המשתתפים. המסלול מתקיים בשעות אחר הצהריים והוא מקיף כ - 100 שעות.


המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ


יחידת לימודי החוץ של המכללה האקדמית תל חי מפעילה קורס הנחיית קבוצות בגישות אינטגרטיביות. התכנית, שנמשכת כשנתיים, מתבססת על עקרונות בפסיכותרפיה הפסיכודינמית ובגישות יצירתיות בהנחיה. הוא מיועד לבעלי תואר אקדמי ראשון לפחות בתחום כטיפול באמנות, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, התנהגות ארגונית ומקצועות הבריאות, שברשותם ידע טיפולי או ניהולי קודם.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הנחיית קבוצות בצפון?

רוצה לדעת יותר על הנחיית קבוצות בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp