רוצה פרטים על קורס מנחי קבוצות בדרום?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הנחיית קבוצות בבאר שבע והדרום

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מנחי קבוצות בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת מנחי קבוצות בדרום


רוצים ללמוד הנחיית קבוצות בבאר שבע, באשקלון, בשדרות ובדרום?


עבודה קבוצתית היא חלק מהותי ומכריע בביצוע התקין של כל פרויקט, מיזם או תהליך בעולם העסקי. מתאגיד ענק ועד לסטארט אפ קטן, חשוב כי העובדים יהיו מסוגלים לפעול יחד בהרמוניה ובתיאום, כדי לסייע לעסק להגיע לעבר היעדים ולצמוח מבחינה כלכלית. תחום הנחיית הקבוצות מתמקד בשיטות ובטכניקות שיכולים לסייע לחברי הקבוצה לפעול ביעילות רבה יותר. מנחי הקבוצות מסייעים להנחיל לצוותי העובדים מיומנויות יצירתיות מגוונות שיכולות לעזור להם לעמוד במשימות, להתגבר על יעדים ולפתור מחלוקות. ישנן שלל גישות בתחום, כאשר המנחים מתאימים את הכלים שמיושמים בשטח לאופי הארגון, לסוג הפעילות שמתרחשת בו, לדינמיקה בתוך הצוות ולעוד מכלול של גורמים.


תושבי אזור הדרום שמחפשים לרכוש כלים להובלת קבוצות בארגונים ובחברות לעבר הצלחה, יכולים ללמוד בשלל קורסים בתחום הנחיית הקבוצות אשר מתקיימים בדרום הארץ. ניתן למצוא קורס הנחיית קבוצות בערים כגון באר שבע, אשקלון, שדרות וערים נוספות. חלק מן הקורסים מיועדים לאקדמאים שיש ברשותם ניסיון טיפולי, הדרכתי או ארגוני, עם זאת ישנם גם קורסים שמתאימים גם לחסרי ניסיון קודם בהנחיית קבוצות שמעוניינים לרכוש את הכלים כדי להשתלב בענף לראשונה.


הקורסים בהנחיית קבוצות מספקים למשתתפים בהם מגוון של כלים שדרכם הם יכולים להשתלב כמדריכי קבוצות בעולם העסקי, בחברות פרטיות וציבוריות שמעוניינות לייעל את תהליכי העבודה. דרך הקורסים המשתתפים גם יכולים לפתח לעצמם סגנון הדרכה ייחודי, שיכול לסייע להם לבלוט בין המתחרים בענף ולספק שירותים ממוקדים ויעילים ללקוחות. מדריכי קבוצות יכולים גם להשתלב במסגרת חינוך, במרכזים טיפוליים ובמסגרות נוספות, כאשר באזור הדרום ישנן שלל אפשרויות לתעסוקה בענף הנחיית הקבוצות. באפשרות הבוגרים גם להקים עסק עצמאי משלהם ולהציע שירותי הדרכה והנחייה למגוון ארגונים בעולם העסקי.

 


מוסדות הלימוד


המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ


במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר, שממוקמת בסמוך לשדרות, אפשר ללמוד שלל קורסים ותכניות לימודי תעודה בענפים מבוקשים. בין הקורסים הללו ניתן למצוא גם קורס הנחיית קבוצות, שמתקיים בפיקוח של המחלקה ללימודים רב תחומיים של המכללה האקדמית ספיר. הקורס מאפשר למשתתפים בו לרכוש מיומנויות מקצועיות שנחוצות למנחי קבוצות והוא מתמקד בהדרכה של תהליכי צמיחה בצוותים מקצועיים וסוגיות של זהות וצמיחה אישית במסגרת קבוצתיות. אורכו של הקורס הוא כ - 60 מפגשים, הוא כולל כ - 240 שעות ו - 25 שעות שבהן מתנסים בסטאז' מעשי בהנחיה בליווי של הסגל. התכנית משלבת עבודה חווייתית בקבוצות כדי לאפשר לתלמידים לתרגל בפועל את המושגים והתהליכים שנלמדים בכיתה וכן מושם דגש רב על משוב ועל הנחיית עמיתים.


בתחום הייעוץ וההנחיה, ניתן ללמוד גם בקורסים כגון קורס גישור, קורס גישור משפחתי וקורס קואצ'ינג להסמכת מאמנים. כמו כן, מתקיימות הכשרות בתחומי הניהול, החשבונאות, הטיפול, החקלאות, התעשייה, האלקטרוניקה, התרפיה והחינוך. במכללה האקדמית ספיר מתקיימות תכניות רבות ללימודים אקדמיים, בהן מסלולים לתואר ראשון ושני וכן תכניות קדם אקדמיות ומכינות שונות.


המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ


קורס הנחיית קבוצות של היחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון מציע למשתתפים בו לרכוש את הכלים לשיפור ביצועי ארגונים ועסקים דרך ייעול של מיומנויות ההתנהגות של העובדים. התהליכים הנלמדים בקורס מיישמים בפועל מסקנות ממחקרים שנערכו בחברות ובארגונים בישראל ובעולם. היקפה של התכנית הוא כ - 24 מפגשים, אלה מתקיימים אחת לשבוע בערבים. כחצי מכמות המפגשים נערכת במתכונת של סדנה בקבוצות קטנות, מה שמאפשר למשתתפים לנתח מקרי בוחן ולערוך פרזנטציות מול הכיתה. מסלול זה מתאים במיוחד למאמנים, למנהלים, למפקדים במסגרות צבאיות, למחנכים ולאנשי הוראה וכן לבעלי תפקידים בתחום הייעוץ שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שבידיהם.


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה נערכות עוד מגוון של הכשרות מקצועיות, שבאות לסייע למשתתפים בהן לרכוש את הכלים הנדרשים לקידום הקריירה בענפים מבוקשים במשק. בין הקורסים שניתן ללמוד בהם נכללים קורס אימון אישי ועסקי, קורס ניהול פרויקטים, קורס אימון זוגי, קורס הכשרת מאמנים לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, קורס גישור, קורס NLP, קורס אסטרטגיות הוראה ולמידה, קורס ייעוץ עסקי, קורס ייעוץ מס, קורס ייעוץ משכנתאות ועוד שלל קורסים בענפים כגון מזכירות, ניהול, חשבונאות, טכנולוגיה, חינוך וטיפול.


מכללת גישות


למכללת גישות למקצועות ההנחיה והאימון מספר שלוחות בפרישה ארצית, באזור הדרום פועלות שלוחות בבאר שבע ובאשקלון. ניתן ללמוד בקורס הנחיית קבוצות אשר מכשיר את המשתתפים בו לעסוק בהנחיה ובאימון ולהוביל תהליכים קבוצתיים להשגת יעדים ומטרות בסביבה הארגונית. התכנית מושתתת על שיטה ייחודית להובלת קבוצות, היא מתקיימת במתכונת של סדנאות שבהן המשתתפים יכולים לתרגל את הערכי ההדרכה באופן אישי וקבוצתי. במהלך השיעורים מתקיימים גם ניתוח מקרי בוחן מהעולם הארגוני ודיונים כיתתיים. המסלול נפרש על פני כ - 138 שעות לימוד אקדמיות, הוא מתקיים במתכונת קורס בוקר או כקורס ערב, כדי להתאים לצורכים של משתתפים עובדים. התכנית מיועדת לאקדמאים ולמנהלים בדרגים שונים שמעוניינים לצבור מיומנויות וכלים לקידום הקריירה או לפיתוח קריירה שנייה בענף הנחיית הקבוצות. התכנית מתאימה לבעלי ניסיון בתחומי ההדרכה, הריכוז, הניהול והייעוץ במסגרת ארגוניות ומקצועיות שונות.

 


אוניברסיטת בן גוריון בנגב - המרכז ללימודי חוץ


במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן גוריון ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים ובהם גם קורס להכשרת מנחי קבוצות. תכנית זו מקנה כישרות עם מושגים מרכזיים בעולם הדינמיקה הקבוצתית ובמסגרתה מכירים מנגנונים קבוצתיים משלל סוגים. הקורס כולל כ - 220 שעות אקדמיות מתוכן כ - 52 שעות שמוקדשות לביצוע של פרקטיקום יישומי בשטח. הפרקטיקום מתקיים בהדרכה של הסגל ובמהלכו בונים מערך הדרכה קבוצתי ומיישומים אותו במשך כ - 10 מפגשים במסגרות ארגוניות. קורס זה מיועד לאקדמאים מתחומים טיפוליים ויכולים ללמוד בו בעלי תואר ראשון לפחות בתחומים כגון פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, מדעי ההתנהגות, ייעוץ חינוכי, טיפול באמנות או חינוך, שברשותם ניסיון מקצועי בתפקידים טיפוליים הכוללים עבודה קבוצתית. בין הקורסים הנוספים שניתן ללמוד במרכז ללימודי חוץ, אפשר למנות קורס ייעוץ ופיתוח ארגוני, קורס ייעוץ לכלכלת המשפחה, קורס דירקטורים, קורס חשבי שכר בכירים, קורס תרגום, קורס גישור וקורסים נוספים לתעודה.

 


תפנית - האוניברסיטה הפתוחה


תפנית הוא בית הספר למנהלים של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. בית הספר מפעיל שלוחות ברחבי הארץ, כאשר באזור הדרום ניתן למצוא שלוחה גם בבאר שבע, בה מתקיים קורס הנחיית קבוצות לצד שלל קורסים אחרים במקצועות הניהול. הקורס מאפשר למשתתפים בו להעמיק בתהליכים שמתרחשים בקבוצות מהקמתן ועד לסיום הפעילות שלהן וכן הוא כולל התנסות בשטח ותרגולים של השיטות הנלמדות. הקורס נפרש על פני כ - 140 שעות אקדמיות, כ - 16 שעות מוקדשות לביצוע של פרקטיקום בארגונים חיצוניים ובכיתה. התכנית מתאימה לאקדמאים מענפי מדעי החברה ומתחומים כגון משאבי אנוש, פסיכולוגיה, ייעוץ ארגוני וחינוך.


בין הקורסים הנוספים שניתן לקחת בהם חלק בשלוחה בבאר שבע, אפשר למצוא קורס ניהול שיווק ופרסום, קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס דיני עבודה ויחסי עבודה, קורס ניהול פרויקטים, קורס מיון וגיוס עובדים, קורס ניהול פיננסי ומשפטי וקורס הדרכה בארגונים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מנחי קבוצות בדרום?

רוצה לדעת יותר על קורס מנחי קבוצות בדרום?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס מנחי קבוצות בדרום

חוות דעת של סטודנטים: קורסים

התקבלו 23 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp