רוצה פרטים על הנחיית קבוצות בירושלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מנחי קבוצות בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הנחיית קבוצות בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנחיית קבוצות באזור ירושלים

 

מחפשים קורס הנחיית קבוצות בירושלים?

 

מהצוות במקום העבודה ועד למשפחה המורחבת שלנו, קבוצה היא מרכיב מהותי בחיינו. לא תמיד הכל מתנהל באופן הרמוני ושליו ולעיתים נתקלים חברי הקבוצה באתגרים או נאלצים להתמודד עם סכסוכים או קצרים בתקשורת. בעזרתם של מנחי קבוצות ניתן למצוא שפה משותפת, לפתח דפוסים יעילים יותר של תקשורת וכך לחתור יחד לעבר המטרה.


מי שמתגוררים בירושלים ובסביבתה ומעוניינים ללמוד כיצד להנחות ולהוביל קבוצות יכולים לעשות זאת בקורס הנחיית קבוצות שמתקיים במוסדות שונים בעיר. הקורסים יכולים להתאים גם למי שמתגוררים באזורים אחרים, וברצונם ללמוד בירושלים. המסלולים השונים באים לענות על צורכים של קבוצות שונים בחברה וכך אפשר למצוא קורסים שמותאמים למנהלים ולבכירים, קורסים ייעודיים לאנשי הוראה ותכניות שמתאימות למטפלים. כמו כן, פועלים מסלולים ייעודיים למגזר החרדי, שמתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים.

 


מכללת גישות


מכללת גישות עורכת קורס הנחיית קבוצות בו מקבלים כלים פרקטיים בהנחיה ובהובלת קבוצות לעבר יעדיהן. לאורך התכנית מכירים שלל שיטות להובלת הקבוצה ולהתאמת ההנחיה לאופי הארגוני. מסלול זה מתקיים במתכונת סדנאית ושם דגש על התנסות פרקטית של הכישורים הנלמדים. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר שכולל 19 מפגשים לבין קורס ערב בהיקף 23 מפגשים. היקף ההכשרה הוא כ - 138 שעות לימוד אקדמיות.


בשלוחות נוספות של המכללה ניתן ללמוד גם בקורס הנחיית קבוצות לבכירים, יש לציין כי בינתיים קורס זה אינו נלמד בשלוחה בירושלים. מסלול זה מקנה למנחים כלים כדי להוביל קבוצות של מנהלים לעבר מטרות ויעדים, והיקפו 72 שעות. נוסף על כך, במוסד הלימוד מוצעים קורסים כגון קורס פיתוח כישורי ניהול, קורס שיווק במדיה הדיגיטלית, קורס ייעוץ ארגוני וקורס ניהול משאבי אנוש.

 


המכללה האקדמית דוד ילין


ביחידת לימודי התעודה של מכללת דוד ילין אפשר ללמוד בקורס הנחיית קבוצות שמותאם במיוחד לאנשי חינוך ולמטפלים. תכנית זו מאפשרת למחנכים ולתרפיסטים ללמוד כיצד להדריך צוותים וקבוצות של צעירים ולסייע להם לעבור תהליך של העצמה אישית תוך חיזוק ההקשבה וההדדיות בתוך הקבוצה. מסלול זה שם דגש על גישת הטיפול בתנועה ובמסגרתו לומדים לבנות דפוסי תקשורת יעילים ופתוחים יותר דרך פעילות תנועתית.


הקורס כולל 36 מפגשים, הוא נפרש על פני כ - 120 שעות ואורכו כשנה. התכנית, שמתקיימת כקורס ערב או במסלול בוקר, כוללת שיעורים מעשיים ותרגול קבוצתי של טכניקות ההדרכה. כמו כן, המשתתפים לוקחים חלק בסטאז' מעשי בו הם מנחים מספר קבוצות בליווי של המרצים.

 


מכון אדלר


במכון אדלר מתקיים קורס הנחיית קבוצות ששם דגש על התיאוריה האדלריאנית ועל הגישה ההומניסטית בהנחיה. זוהי תכנית בהיקף של כשלוש שנים ובה מתקיימים שיעורים בארבעה ימים שבועיים. היא משלבת לימוד עיוני עם תרגולים פרקטיים, סימולציות ומפגשים עם מומחים. לקראת סיום הקורס מתקיים פרקטיקום בשטח שנערך בזוגות ומאפשר ליישם את שיטות ההנחיה.
המשתתפים יכולים לבחור בין כמה מגמות התמחות:

 

  • הנחיה של קבוצות הורים: המשתתפים בקורס  הדרכת קבוצות הורים מתמקדים במערכת היחסים בין הורים לילדים ולומדים איך ניתן לעזור לאמהות ולאבות לחזק את הסמכות ההורית ולשפר את דפוסי התקשורת בבית.

 

  • הנחיית קבוצות בגיל השלישי: מסלול זה מתמקד בתהליכים במחצית השנייה של החיים ובמהלכו דנים בפן הפסיכולוגי, החברתי והמשפטי בחייהם של קשישים. המשתתפים לומדים כיצד להנחות קבוצות דרכן ניתן לסייע לקשישים להתמודד עם אתגרים ובעיות הייחודיות להם.

 

  • הנחיית זוגות: ההתמחות בייעוץ זוגי עוסקת בבעיות במערכת הנישואין והקשר הזוגי, ובמסגרתו לומדים איך להדריך זוגות במסגרות קבוצתיות כדי לחזק ולהעצים את שני הצדדים בקשר.

 

קורס הנחיית קבוצות לחרדים ודתיים בירושלים


מכללה ירושלים


מכללה ירושלים היא מוסד לימודים לציבור החרדי, ביחידה ללימודי המשך ותעודה של המכללה אפשר ללמוד בין היתר גם בקורס הנחיית קבוצות לחרדים, אשר מתקיים בהפרדה בין גברים לנשים. מסלול זה נמשך שנה אחת והוא נלמד בשעות הבוקר. תכנית זו מתאימה במיוחד לאנשי הוראה וחינוך מנוסים שמחפשים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי.

 

במהלך ההכשרה לומדים ליצור שיתופי פעולה בתוך קבוצות כדי להגיע לעבר יעדים. כמו כן, הם מכירים עקרונות בשפת גוף ומפתחים סמכות כמנחים שיכולה לסייע להם להנהיג בהצלחה קבוצות שונות. כמו כן, מתקיימים במוסד זה קורסים נוספים בהם קורס אימון לחרדים, קורס התמודדות עם לקויות למידה למגזר החרדי, קורס CBT לחרדים, קורס NLP לחרדים וקורס אבחון ציורי ילדים.

 


קורס הנחיית קבוצות בשומרון


אוניברסיטת אריאל - לימודי חוץ


היחידה ללימודי חוץ מפעילה קורס הנחיית קבוצות שמיועד לאקדמאים בעלי ניסיון בתחומים טיפוליים. המסלול מעניק הכשרה בהיבטים הדינמיים של תחום הנחיית הקבוצות והוא משלב סטאז' מעשי וסופרוויז'ן בהדרכה. היקף התכנית הוא כ - 112 שעות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הנחיית קבוצות בירושלים?

רוצה לדעת יותר על הנחיית קבוצות בירושלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד הנחיית קבוצות בירושלים
Whatsapp Whatsapp