לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > קורסים > הנחיית קבוצות בשרון

קורס הנחיית קבוצות באזור השרון


מחפש/ת מידע על לימודים? הנחיית קבוצות בשרון? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
קורסים משרד העבודה
קורס מזכירות
שפות
מקצועות היופי ואיפור
לימודי אופנה
תיווך נדל"ן
קורסי בריאות
קורס רכב
קורס שיווק
לימודי עיצוב
 
 
מוסיקה
לימודי צילום
קורסי ספורט
רפואה משלימה
קורס אינטרנט
קורס תכנות
קורסי מיסטיקה
לימודים לדתיים
הכנה לבחינות
הדרכה בארגונים

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס מנחי קבוצות בשרון


רוצים ללמוד הנחיית קבוצות בנתניה, ברעננה, בחדרה, בכפר סבא והשרון?


כמעט כל התהליכים שמתרחשים בעולם הארגוני מערבים פעילות קבוצתית, החל מקבלה של החלטות מכריעות בדרגי הניהול ועד להעלאה משותפת של רעיונות לאורך תהליך העבודה השוטף. חלק נכבד מהרווחיות והיעילות של הארגון תלוי ביכולתם של העובדים בו לשתף פעולה ולפעול יחד בגוף אחד. תחום הנחיית הקבוצות מתמקד בטכניקות דרכן אפשר לסייע לעובדים ולמנהלים בארגונים להגיע בקלות ובאופן אפקטיבי לעבר יעדים משותפים. ישנן שלל דרכים להניע קבוצה אל עבר ההצלחה, כאשר מנחי הקבוצות נדרשים להביא בחשבון מערך שלם של גורמים בבחירתם את שיטות העבודה, כגון סוגי הארגון וגודלו, הדינמיקה הקיימת בין החברים בארגון, היכולת לקבל ולהעריך משוב ועוד שלל סוגיות.


באזור השרון, פועלים מגוון של מוסדות שבהם אפשר למצוא קורסים בהנחיית קבוצות. מוסדות אלה ממוקמים בערים כגון נתניה, כפר סבא, חדרה ורעננה וכן באזורים נוספים בשרון. רבים מבין הקורסים הללו מתקיימים בשעות הערב וכך הם נוחים לשילוב עם עבודה. המשתתפים בקורסים יכולים לשלב התנסות מעשית בעקרונות ההנחיה, דרך סימולציות ותרגילים בכיתה וכן דרך פרקטיקום מעשי בשטח שנערך בחלק מן המוסדות, אשר מאפשר לצבור ניסיון מעשי בארגונים כבר במהלך הקורס. חלק מן ההכשרות מתאימות במיוחד למדריכי קבוצות מנוסים יותר, שמעוניינים לשכלל את הכלים שבידיהם ולהכיר טכניקות חדשניות ומתקדמות להובלת תהליכים בקבוצה.

 


מוסדות לימוד


קורס הנחיית קבוצות ברעננה


מכללת גישות


למכללת גישות שלוחות בפרישה ארצית ובהן גם שלוחה ברעננה. המכללה עורכת קורס הנחיית קבוצות שמכשיר את משתתפיו להוביל תהליכים קבוצתיים להשגת יעדים בארגונים. הקורס מתמקד בשיטה ייחודית בשם השיטה המשימתית שפועלת לפיתוח מצוינות ולקידום מיומנויות של עובדים במסגרות ארגוניות. תכנית זו נערכות במתכונת סדנאית שבה נערכים שיעורים פרקטיים באימון בקבוצות במטרה לאפשר למשתתפים לתרגל את העקרונות הנלמדים בפועל. קורס זה כולל כ - 138 שעות לימוד אקדמיות, כאשר ישנה אפשרות לבחור בין קורס ערב לבין קורס בוקר.


נוסף על כך, מתקיים קורס הנחיית קבוצות למתקדמים. קורס זה מיועד למאמנים ולמנחים והוא מעניק להם מיומנויות להובלת מאמנים ליעדים, הכלים הנלמדים במהלך הקורס מאפשרים להנחות עובדים בדרג בכיר במגוון רחב של מסגרות ומגזרים במשק. בקורס זה, אשר נערך במתכונת קורס ערב, נכללות כ - 72 שעות אקדמיות והוא נערך במתכונת שמותאמת במיוחד לאנשים עובדים. במכללת גישות נערכים גם קורס ניהול ופיתוח מיומנויות למנהלים, וקורס ייעוץ ארגוני וליווי ארגונים.


תפנית - האוניברסיטה הפתוחה


בית הספר ללימודי תעודה "תפנית" של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה מציע קורס הנחיית קבוצות בשלוחתו ברעננה. הקורס מתקיים במתכונת סדנה והוא מאפשר למשתתפים ליישם באופן פרקטי טכניקות בהנחיה ולבסס את הלימוד על התנסות מתוך הארגונים שלהם, כדי ללמוד לבנות דינמיקה קבוצתית יעילה. קורס זה מיועד לאקדמאים בעלי תואר ראשון לפחות בתחומי מדעי החברה, הייעוץ, הפסיכולוגיה והחינוך. במהלך הקורס מתקיימים דיונים כיתתיים, ניתוח אירועים ופעילויות חווייתיות וכן נלמד שילוב של כלים מתחום האמנות. קורס זה כולל 140 שעות אקדמיות והוא כולל 16 שעות לביצוע של פרקטיקום מעשי בארגונים ובכיתה. בשלוחה ברעננה נלמדים קורסים נוספים ובהם קורס ניהול פיננסי, קורס מנהל עסקים לתעודה וקורס ניהול שיווק ופרסום.

 

 

קורס הנחיית קבוצות בכפר סבא


המכללה האקדמית בית ברל


המכללה האקדמית בית ברל, אשר ממוקמת בכפר סבא, מפעילה מערך לימודי תעודה, שבו יכולים מורים ואנשי חינוך לרכוש כלים פרקטיים לקידום מקצועי. בין הקורסים הללו ניתן למצוא קורס הנחיית קבוצות בדגש פסיכו חינוכי. קורס זה מתאים לבעלי תואר שני בייעוץ חינוכי או לבוגרי לימודי חינוך בלתי פורמלי, והוא שואף להקנות כלים פרקטיים להנעת תהליכים קבוצתיים בצוותים ובארגונים בהתאם לגישות חדשניות בתחום. היקפה של התכנית הוא כשלושה סמסטרים, מפגשים מתקיימים ביום שבועי אחד בשעות הערב.


נוסף על כך מציעים ביחידה קורס הנחיית קבוצות בחברה מרובה זהויות, אשר נפרש על פני כ - 400 שעות לימוד אקדמיות ועוד 40 שעות לימוד שמוקדשות לביצוע של פרקטיקום בהדרכה. קורס זה מתמקד בהנחיה הרגישה לצורכים של קבוצות תרבותיות שונות ולהכלת שונות במסגרות חברתיות. הוא משלב בין גישות פסיכו דינמיות לבין אוריינטציה תרבותית וחברתית. כמו כן, ביחידה ללימודי תעודה של בית ברל נערכות הכשרות נוספות, כגון קורס ניתוח התנהגות, קורס טיפול במשחק, קורס הכשרת מנחי הורים בכירים וקורסים נוספים שמותאמים למורים בתכנית אופק חדש.


מכון אדלר


למכון אדלר מספר שלוחות ברחבי הארץ ובהן שלוחה בכפר סבא. המכון מתמקד במקצועות הטיפול וההדרכה והוא פועל בגישה האדלריאנית, אשר שמה במרכז את הקשרים החברתיים של האדם כמקור לעיצוב אישיותו. קורס הנחיית קבוצות של מוסד זה מאפשר למשתתפים בו לבחור בהתמחות כגון התמחות זוגית, התמחות קבוצות הורים או התמחות קבוצות לגיל השלישי. זוהי תכנית מקיפה שנפרשת על פני כשלוש שנים, ובה לומדים בשעות הבוקר או הערב. המשתתפים בתכנית משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגולים פרקטיים של כישורי ההנחיה דרך סימולציות ומפגשים עם מנחי קבוצות מנוסים. כמו כן, לקראת סיומה של התכנית משתתפים התלמידים בפרקטיקום בשטח, שבו מתרגלים שיטות הנחייה בעבודה עם מספר לקוחות. במכון אדלר אפשר למצוא קורסים בתחומי האימון, הדרכת ההורים והפסיכותרפיה.


מכללת מטרות


מכללת מטרות שבכפר סבא מתמקדת בהכשרת מומחים ב - NLP. נוסף על כך, ניתן ללמוד בה בקורס הנחיית קבוצות, שמאפשר למומחים ב - NLP לרכוש כלים מעולם הנחיית הקבוצות. במסגרת הקורס רוכשים מיומנויות מנהיגות ולומדים כיצד להוביל סדנאות ומפגשים. היקפו של הקורס להנחיית קבוצות הוא כ - 12 מפגשים, אשר משלבים במהלכם התנסות חווייתית כדי לאפשר למשתתפים לתרגל בפועל את הטכניקות הנלמדות במהלך הקורס.

 

קורס הנחיית קבוצות בעמק חפר


המכללה הטכנולוגית רופין


למכללה הטכנולוגית רופין, שממוקמת בעמק חפר, מרכז להכשרה מקצועי והשתלמויות שבו ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים לתעודה, בהם גם קורס הנחיית קבוצות. קורס זה שואף להעניק למשתתפיו מיומנויות פרקטיות להנחייתן של קבוצות משלל סוגים בדרך להשגת היעדים שלהן. התכנית גם משלבת עקרונות מתחום התנועה וחשיבותה להעמקה של הלמידה הקבוצתית ולהקשבה לצורכי הקבוצה. הקורס כולל כ - 120 שעות אקדמיות והוא מתקיים במתכונת קורס ערב. לקראת סיומה של התכנית המשתתפים עורכים פרויקט מסכם ובו הם מתכננים יום הנחייה ומיישמים בפועל את הסדנאות המתוכננות בעבודת עמיתים.


בחטיבת הניהול של המכללה הטכנולוגית רופין מתקיימים קורסים נוספים כגון קורס מנהל עסקים לתעודה, קורס שיווק דיגיטלי, קורס ניהול מערכות תפעוליות, קורס תפ"י וקורס ניהול לוגיסטיקה. נוסף על כך ניתן ללמוד בקורסים בתחומים כגון אנרגיה, בטיחות, חשמל, מחשבים ועיצוב.

 


קורס הנחיית קבוצות בחדרה


מכללת הנות


במכללה זו, הממוקמת בחדרה, מתקיימות הכשרות בתחומי ההדרכה וכן בתחום הרפואה המשלימה. קורס הנחיית קבוצות של מכללה זו משלב בין מספר סגנונות הנחייה ובמהלכו מכירים דגמים מגוונים דרכם ניתן להוביל קבוצות להצלחה. המסלול נפרש על פני כשנה אחת ובמסגרתו מתנסים בהעברה של סדנאות באופן פרטני וקבוצתי. בין הקורסים שמתקיימים במכללה זו אפשר למענות קורס פסיכותרפיה משפחתית, קורס להכשרת מדריכי הורים, קורס מדריכי קבוצות נוער, קורס ייעוץ זוגי, קורס דמיון מודרך וכן קורסים מעולם הרפואה המשלימה כגון קורס פרחי באך, קורס רפלקסולוגיה, קורס עיסוי תינוקות ועוד שלל הכשרות.

 

 

רוצה לדעת יותר על הנחיית קבוצות בשרון? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על הנחיית קבוצות בשרון
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד הנחיית קבוצות בשרון

מכללת מירב - קורס מדיטציה, הנחיית קבוצות מדיטציה המרכז להשתלמויות בר אילן - קורס הנחיית קבוצות, פיתוח מנהיגות וצמיחה אישית
מכללה ירושלים - קורס הנחיית קבוצות למגזר החרדי מכון אדלר - קורס הנחיית קבוצות
אוניברסיטת חיפה חוץ - קורס הנחיית קבוצות פסיכודינמית המכללה האקדמית גליל מערבי - קורס מנחי קבוצות הרזיה ואורח חיים בריא
אוניברסיטת אריאל - קורס הנחיית קבוצות מכללת דוד ילין - קורס הנחיית קבוצות
המכללה האקדמית אורנים - לימודי חוץ - קורס הנחיית קבוצות בגישות אינטגרטיביות בשילוב אמנויות אוניברסיטת תל אביב - קורס הנחיית קבוצות דו שנתי
מכללת רותם - קורס הנחיית קבוצות בשילוב אמנות מכללת לוינסקי - קורס הנחיית קבוצות
האוניברסיטה הפתוחה - תפנית - קורס הנחיית קבוצות המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ - קורס הנחיית קבוצות
המכללה האקדמית בוינגייט - קורס הנחיית קבוצות אינטגרטיבית הוליסטית מכללת סמינר הקיבוצים - קורס הנחיית קבוצות תקשורת מקדמת, קורס קולנוע ככלי חינוכי
הטכניון עזריאלי לימודי המשך - קורס הנחיית קבוצות הורים מ.ט.י גליל מערבי וקריות - קורס הנחיית קבוצות
מכללת גישות - קורס הנחיית קבוצות למתקדמים המרכז הבינתחומי הרצליה - קורס הנחיית קבוצות בארגונים עסקיים
מכללת אורנים - קורס הנחיית קבוצות היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון - קורס הנחיית קבוצות
אוניברסיטת תל אביב - קורס הנחיית קבוצות במעגל החיים המכללה האקדמית בית ברל - קורס הנחיית קבוצות בחברה מרובת תרבויות
מכללת גליל מערבי - קורס הנחיית קבוצות בארגונים מכללת גישות - קורס הנחיית קבוצות
היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית גליל מערבי - קורס הנחיית קבוצות נוער
       


חוות דעת של סטודנטים: קורסים (11 חוות דעת)
התקבלו 11 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
חסן,מכללת עתיד - לימודי תעודה, עתיד - ראש צוות מדידות, 07/12/2018
דירוג: 2/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
היחס בין התלמידים והמורים
מכללת עתיד יחסית טובה ללימודים

על הקמפוס
טוב מאוד לימודים טובים תלמידים מדהימים יחס טוב גישה טובה מתיחסים לתלמידים כמו הבנים שלהם
איהאב,המכללה הטכנולוגית רופין, הטכנולוגית רופין - בודקי מז``ח, 15/11/2018
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
האווירה היא כל כך נעימה ומתאימה ללימודים, הדאגה של המרצים,הנתינה וגם והעזרה היא ממש בולטת במוסד. זהה ממש מועדד.

על הקמפוס
שוב, השירות אשר מקבלים בקמפוס הוא כל כך מדהים. מתייחד באווירתו הרגועה.
 
פורומים בתחום
פורום ג'ון ברייס הדרכה
פורום לימודי תעודה | קורסים
פורום לימודים לחרדים דתיים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורסים בירושלים והסביבה
קורסים בדרום
לימודים בתחום הביטחון - ביקשת קורס ביטחון או לימודים לתואר?
קורס יזמים עסקיים
קורס הכרת המחשב - לשחות בעולם המחשבים
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לקורסים
מכללת אור יהודה
אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ
הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
HIT חולון - לימודי תעודה
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על הנחיית קבוצות בשרון?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד קורסים
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
היכן נערך קורס מפעילי עגורנים? (לפני 17 שעות, 9 דקות)
קורס גישור משפחה בהרצליה (לפני 1 ימים, 14 שעות, 57 דקות)
קורסי בוררות ואימון אישי מוכרים לשבתון (לפני 2 ימים, 10 שעות, 55 דקות)
תנאי קבלה ללימודי שמאי אומנות (לפני 3 ימים, 15 שעות, 36 דקות)
קורס ביטוח (לפני 3 ימים, 15 שעות, 48 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD