רוצה פרטים על קורס אימון בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס קואצ'ינג בחיפה והצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אימון בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון אישי בצפון הארץ


רוצים ללמוד קואצ'ינג בצפון?


מאמנים, שנקראים לעיתים גם קואצ'רים, הם מדריכים שמסייעים ללקוחות פרטיים או עסקיים לממש את הכישורים שלהם ולהגיע ליעדים מוגדרים. תורת הקואצ'ינג מתמקדת במציאה של משאבים פנימיים שבעזרתם אפשר לעמוד במטרות ולהתגבר על המכשולים והחסמים האישיים שבדרך. מאמנים יכולים לעזור בתהליכים אישיים, כמו בין בני משפחה או בני זוג, וכן בעולם העסקי, לצורך הקמת עסק או ייעול של תפקוד בארגון קיים.


ישנם מספר מוסדות לימוד באזור הצפון בהם אפשר ללמוד קואצ'ינג. חלק מהמכללות ובתי הספר נמצאים בחיפה ואחרים ממוקמים בגליל. בחלק מההכשרות המקצועיות אפשר ללמוד גם מיומנויות אימון לקהלי יעד נוספים, כמו עסקים, משפחות או זוגות, וכך להרחיב את קהל הלקוחות הפוטנציאליים בסיום ההכשרה.

 


קורס אימון בחיפה

 

מכללת יוזמות

 

מכללת יוזמות מפעילה שלוחות באזור צפון הארץ, בחיפה, בעמיעד, בראש פינה ובירכא. מוסד הלימוד מציע קורסים רבים בתחום האימון, בהם המסלול המלא להסמכה והכשרה של מאמנים, קורס אימון ADHD, קורס אימון למערכות יחסים, קורס אימון ילדים ונוער. הקורסים הבאים מתקיימים בשלוחת חיפה - קורס אימון עסקי, קורס אימון קבוצתי והנחיית קבוצות, קורס אימון NLP. במרבית תכניות הלימוד במכללה משולב פרקטיקום מעשי בליווי סופרוויז'ן.

אוניברסיטת חיפה - היחידה ללימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של אוניברסיטת חיפה אפשר ללמוד בקורס אימון קוגניטיבי התנהגותי, המשכיר מאמנים אישיים וקבוצתיים לפי עקרונות טיפול CBT והפסיכולוגיה החיובית. הם לומדים כיצד לסייע ללקוחותיהם לעבור פריצת דרך מול אתגרים ומחסומים בחיים. במהלך הקורס התלמידים לומדים על עקרונות האימון וגם מתרגלים אותם בעצמם באופן מעשי דרך ניתוחי אירועים ומשחקי תפקידים בקבוצות.


מסלול זה מיועד לאקדמאים ויכולים להתקבל אליו בוגרי תואר ראשון או שני בענפי הטיפול, מדעי ההתנהגות, ניהול ומדעי החברה. היקף ההכשרה כ - 205 שעות לימוד. המשתתפים גם לוקחים חלק בפרקטיקום מעשי באימון בו הם מלווים מספר מאומנים.


המכללה למינהל


שלוחת חיפה של המכללה למינהל מציעה קורס בסיסי בתחום האימון. הוא מתמקד באימון משפחות וכולל כלים מן האימון האישי והאימון העסקי. לאורך ההכשרה המשתתפים לומדים כיצד לסייע לבני המשפחה להגיע ליעדים שהציבו לעצמם ולשפר את דפוסי התקשורת בתא המשפחתי. הקורס נפרש כל פני כשישה חודשים וכולל 130 שעות. התכנית כוללת גם שעות המוקדשות לביצוע פרקטיקום מעשי באימון בו מתנסים בעבודה עם מאומנים.


מכון אדלר


מכון אדלר מפעיל שלוחה בחיפה ובה ניתן ללמוד במספר קורסים בתחום האימון. קורס אימון אישי מכשיר קואצ'רים לפי עקרונות הפסיכולוגיה האינדיווידואליסטית ולפי התפישה האדלריאנית. תכנית זו מוכרת על ידי איגוד המאמנים הבין לאומי ועל ידי לשכת המאמנים בישראל.


כמו כן מוצעים בבי הספר למאמנים קורסים ממוקדים שמתאימים לקואצ'רים מנוסים שמעוניינים להרחיב את מנעד הלקוחות שלהם. תכניות אלה כוללות קורס אימון אורח חיים בריא, קורס אימון הורים, קורס אימון זוגי, קורס אימון בני נוער ותכנית לאימון הורים לילדים עם הפרעות קשב.


מכללת פסגות


למכללה שלוחה בחיפה ובה אפשר ללמוד בקורס קואצ'ינג שממוקד בזירת שוק ההון. התלמידים לומדים כיצד לשמש מאמנים עבור סוחרים ומנהלים בעולם הפיננסי ובבורסה. כמו כן הם לומדים כיצד לסייע למשקיעים עצמאיים לפתח את מיומנויות ההשקעה שלהם. המסלול כולל גם התנסות מעשית.


קורס קואצ'ינג בגליל


המכללה האקדמית כנרת - לימודי תעודה


היחידה ללימודי תעודה במכללת כנרת, שממוקמת בעמק הירדן בסמוך לטבריה, מפעילה קורס בסיסי להכשרת מאמנים אישיים ומאמנים עסקיים. הקורס משלב את תחום האימון עם גישות נוספות כגון גשטלט, דמיון מודרך ו - NLP.


המסלול כולל כ - 175 שעות והוא מתקיים בשני חלקים. השלב הראשון בקורס מוקדש ללימוד החומר ובשלב השני מתקיים סופרוויז'ן והתמחות מעשית באימון. הקורס מתקיים בשיתוף עם המרכז לאימון קונפלואנטי. הוא מיועד לאקדמאים בעלי תואר ראשון לפחות שמחזיקים בניסיון של לפחות חמש שנים בתחומי עבודה כמשאבי אנוש, טיפול, חינוך, ייעוץ, ניהול והדרכה.


המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ


יחידת לימודי החוץ של המכללה האקדמית תל חי מציעה קורס קואצ'ינג בו לומדים לאמן יחידים, עסקים וקבוצות מאומנים. התלמידים בקורס לומדים עקרונות מרכזיים בתורת האימון ובוחנים איך לסייע ללקוחות להגיע ליעדים ולמטרות בחיים. הקורס מתאים לאקדמאים מענפים טיפוליים או ניהוליים.

 

מ.ט.י גליל מערבי וקריות


מ.ט.י גליל מערבי וקריות מציעים קורס קואצ'ינג, שמכשיר מאמנים אישיים וקבוצתיים. המסלול מוכר על ידי איק"א ומעניק תעודה מטעם גוף זה, כאשר הבוגרים יכולים גם לקבל הסמכה של ICF איגוד הקואצ'ינג הבין לאומי. בקורס זה, שנלמד בשלוחה בעכו, יש 110 שעות לימוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אימון בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס אימון בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

Whatsapp Whatsapp