קורס רישום תכשיטים ורנדרינג במכללת שנקר - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שנקר - קורס רנדרינג.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס רנדרינג במחלקה ללימודי חוץ במכללת שנקר

 

להפוך רעיון למציאות


נאמר כי הרעיון דומה לתינוק, הוא נולד קטן, לא בשל וצריך עוד להתפתח. גם אם הרעיון הוא מוצלח, אם לא נדע כיצד לבטא אותו – הוא לא יוכל לקדם אותנו הלאה. כשמעצבי תכשיטים נמצאים בשלב הראשוני של פיתוח תכשיט, עליהם לדעת כיצד להביא את הרעיון לביטוי באופן ראשוני. בין אם מדובר במעצב שעובד עם מודליסט וזקוק לאמצעי להעברת הרעיון, או בין אם זהו מעצב שעובד מול לקוח, יש צורך ברישום ראשוני שיאפשר פרזנטציה ראשונית לקראת מימוש הרעיון בתהליך הביצועי.


רנדרינג היא טכניקה לרישום ידני והדמיית תכשיטים שמהווה שלב מהותי בעיצוב התכשיטים. באמצעותה ניתן לא רק להדמות את הרעיון שלנו, אלא גם לקדם אותו. הוא כלי חשוב בתקשורת ובמכירה מול לקוח, כיוון שהוא מאפשר להציג באופן ויזואלי רעיון, טרם הגשמתו.


המחלקה ללימודי חוץ בשנקר מציעה קורס רנדרינג לכל מי שעובד בצורפות או חפץ בהשתלבות בתחום זה. הקורס מקנה את המיומנויות הנדרשות לרישום ולהמחשה של עיצובים ומאפשר למעצבי תכשיטים להעמיק את הידע שלהם, להתפתח ולהתקדם בתחומם.

 


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא להעניק את הכלים המקצועיים לביצוע רישום והדמיית תכשיטים. תחילה, המשתתפים מכירים את סוגי כלי הרישום הקיימים. בהמשך, הם לומדים שיטות לרישום, כמו אור וצל, פרספקטיבה ומיקום. כמו כן, הם בוחנים טכניקות לרישום בצבע, כולל הדמיית מתכות כזהב וכסף, אבני חן, פנינים ויהלומים. לבסוף, הם מתעמקים בשילוב כל האלמנטים שנלמדו כדי לבצע

רישום שיוכל להוות פרזנטציה הולמת ושיוביל לקידום רעיונותיהם.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס הכולל הוא 53 שעות לימוד אקדמיות. בתכנית 15 מפגשים המתקיימים פעם בשבוע, בשעות הערב. השיעורים כוללים למידה עיונית לצד תרגול מעשי בהדרכה צמודה.


נושאי הלימוד

 

  • פרספקטיבה וזוויות
  • מבוא לרנדרינג
  • עפרונות וצבעי גואש
  • טכניקות להצללה
  • שיטות לרישום בצבע
  • הכרת כלי הרישום    
  • רישום צורות בסיסיות    
  • ועוד


סגל הוראה


המרצה בקורס היא מעצבת תכשיטים וצורפת בעלת ניסיון רב בתחום, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר.


על מוסד הלימוד


מגמת עיצוב במחלקה ללימודי חוץ בשנקר מקיימת שלל קורסים בתחום זה. בין המסלולים המוצעים ניתן למצוא קורס צורפות וקורס הקמה ופיתוח עסקים יצירתיים, המיועד ליוצרים בתחומי העיצוב שרוצים לפתוח עסק עצמאי. מטרתו הקניית כלים לסיוע בהקמת עסק או בפיתוח וקידום של עסק קיים.


תנאי קבלה


מסלול זה אינו מותנה בתנאי קבלה אך מיועד למעצבי תכשיטים וכאלו שמעוניינים להשתלב בענף הצורפות. ידע קודם בתכשיטנות אינו חובה.

 


תעודה


תלמידים שנוכחים ב – 80% מהשיעורים ומגישים את פרויקט הגמר זכאים לתעודת גמר מטעם המחלקה ללימודי חוץ בשנקר.


אפשרויות עבודה


בוגרי התכנית יכולים להשתלב בתור מודליסטים או כמעצבי תכשיטים בענף הצורפות, הן בתור עובדים שכירים בחברות גדולות ובמפעלים והן בתור עצמאים, בעסק פרטי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

כלים שיעזרו לך לבחור