קורס עיתונאי אופנה ביחידת לימודי החוץ בשנקר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי אופנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שנקר - קורס עיתונות אופנה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיתונות אופנה במחלקה ללימודי חוץ במכללת שנקר

 

לכתוב בסטייל


מהיכן אנו שואבים את ההשראה לביגוד אותו אנו בוחרים ללבוש ולסגנון האופנתי שלנו? מעבר לפרסומות באמצעי התקשורת השונים, הדרך בה אנו מתוודעים לטרנדים החדשים ביותר היא בעיקר באמצעות אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. המרחב הדיגיטלי הדינמי מאפשר לאנשים המעוניינים בחדשות הטריות ביותר להתעדכן במהירות, בייחוד בתעשיית האופנה שמשתנה ומתחדשת בכל רגע נתון. זוהי הסיבה לכך שהתפתחו בלוגים אופנתיים ברשת האינטרנט ובהם כל אחד המעוניין לדבר על אופנה ולעסוק בה יכול לעשות זאת תוך לחיצת כפתור.


יחד עם זאת, לא כל אדם מחזיק בכלים הנדרשים לכתיבה עיתונאית ולניהול רשתות חברתיות בצורה מקצועית, המובילה לקריירה ענפה בתחום האופנה והתקשורת. קורס עיתונאות אופנה במחלקה ללימודי חוץ בשנקר מקנה את ההכשרה המקצועית לכתיבה עיתונאית שיכולה להביא לקידום משמעותי הן של מותג אישי והן של מותג מסחרי. הקורס מתאים לכל מי שיש לו זיקה לאופנה, סגנון, כתיבה עיתונאית ותקשורת.


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס, התלמידים מכירים את אמצעי המדיה השונים ואת מגוון אנשי המקצוע הפועלים בהם. בנוסף, הם בוחנים את סוגי הכתבות הקיימים, שיטות לעריכת תוכן וכן מבחר סגנונות כתיבה עיתונאית. לבסוף, הם לומדים על טכניקות לקידום אישי ברשתות החברתיות, תוך מתן דגש על ההבדלים ביניהם והשימושים השונים להם.


מתכונת הלימוד


היקף ההכשרה הוא 70 שעות אקדמיות והיא כוללת כ – 20 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב. במהלכה, ישנם שיעורים עיוניים והתנסות מעשית בה התלמידים מיישמים כלים שונים לכתיבה.

 


נושאי הלימוד

 

 • הבלוג כאמצעי לפרנסה
 • תולדות האופנה
 • כתיבה מסחרית ומערכתית
 • מושגי יסוד באופנה
 • שיווק אישי במרחב הדיגיטלי
 • אנשי מפתח בתעשייה
 • עקרונות העריכה העיתונאית
 • טכניקות לכתיבת בלוג
 • היכרות עם רשתות חברתיות
 • מבוא לעיתונות ואופנה    
 • סוגי כתבות באופנה העיתונאית    
 • ועוד


סגל הוראה


מבין המרצים בקורס ישנו עיתונאי ששימש כעורך באתר אופנה גדול ועיתונאית אופנה שכותבת באתרים מובילים בתעשייה הישראלית.


על מוסד הלימוד


לבית הספר לסטיילינג ביחידה ללימודי חוץ של שנקר מבחר רחב של הכשרות מקצועיות בתחום זה. ביניהן ניתן למצוא מסלול לניהול בלוג אופנה ושיווק עצמי באמצעות רשתות חברתיות; קורס פוטו סטיילינג המעניק כלים לצילום סטיילינג; קורס סטיילינג פרו המסמיך לעבודה בסוגים שונים של הפקות אופנה; וקורס סטיילינג מתקדם לבעלי ניסיון בתחום המעוניינים להרחיב את קהל לקוחותיהם.


תנאי קבלה


מסלול זה אינו מותנה בתנאי קבלה. הוא מתאים לכל המעוניינים להשתלב בעיתונות האופנה ואינו מצריך ידע קודם בתחום זה.

 


תעודה


בתום התכנית, משתתפים שנוכחים בלפחות 80% מהשיעורים, מגישים את מטלות הקורס ומשלימים את פרויקט הגמר זכאים לתעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ במכללת שנקר. כמו כן, לתלמידים מצטיינים ניתנת אופציה לסטאז' באחד מבין תחומי המדיה השונים.


אפשרויות עבודה


בוגרי הקורס יכולים להשתלב בשלל תפקידים בעולם עיתונות האופנה. הם יכולים לקדם את מותג האופנה האישי שלהם או לחילופין לכתוב ולנהל בחברות אופנה ומגזיני אופנה מסחריים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

כלים שיעזרו לך לבחור