קורס עיצוב צעצועים במכללת שנקר - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שנקר - קורס עיצוב צעצועים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס המצאה ועיצוב צעצועים ביחידה ללימודי חוץ במכללת שנקר

 

משחק ילדים

 

הצעצועים והמשחקים מלווים אותנו מגיל ינקות. חלקם נשארים איתנו כל החיים וחלקם משתנים מגיל לגיל. כך או כך, הם מהווים חלק מהותי הן בהתפתחות המוטורית והקוגניטיבית של הילד והן בהתפתחות הרגשית והחברתית שלו. בימינו אנו יש אין ספור צעצועים ומשחקים מסוגים שונים המיועדים למטרות שונות, והם משתלבים עם פיתוחן של הטכנולוגיות המגוונות כמו הטלפונים החכמים ומחשבי הלוח.

 

שוק המשחקים, הן בישראל והן מחוצה לה, ממשיך להתקדם ולהתפתח, ואיתו גם הדרישה למעצבים ולמפתחים יצירתיים ומקוריים, שיכולים להמציא מחדש את הדובי. קורס המצאה ועיצוב צעצועים מקנה לסטודנטים את הידע על כל השלבים בתהליך יצירת המשחקים מהמצאת הרעיון ועד השיווק והמכירות.

 

תכנית לימודים

 

קורס עיצוב צעצועים של היחידה ללימודי חוץ במכללת שנקר נבנה בשיתוף פעולה ובפיקוח חברת spin master, מהחברות הגדולות בעולם לפיתוח ולייצור צעצועים. הקורס מקנה לסטודנטים את הכלים הנדרשים כדי להמציא, לפתח ולעצב משחקים וצעצועים. הסטודנטים לומדים להתאים את המשחקים לקהל היעד, הן לחברות המפיצות והן לילדים בגילים שונים ולהורים שלהם.

 

הסטודנטים לומדים על שוק המשחקים, על משחקים וצעצועים פיזיים ועל משחקים המותאמים לעידן הדיגיטלי ולהתפתחויות הטכנולוגיות הקיימות והמתחדשות. כמו כן, הם לומדים על התפתחות הילד, על הצעצוע ככלי עזר לפיתוח יכולות פיזיות וקוגניטיביות וככלי העצמה רגשי בעולמו של הילד. נוסף על כך, הם לומדים שיטות ליזמות עסקית ולדרכי שיווק והפצה של המשחקים השונים.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 200 שעות אקדמיות הנפרשות על פני 25 מפגשים. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים. מתכונת הקורס כוללת שיעורים עיוניים, תרגולים מעשיים וסדנאות. במהלך הקורס הסטודנטים נפגשים עם בכירים מחברה לפיתוח צעצועים ובסיום הקורס הסטודנטים המצטיינים נוסעים למרכז הפיתוח של החברה בטורונטו.

 

נושאי הלימוד

 

 • תהליך המצאת צעצועים
 • צעצועים בעולם הדיגיטלי
 • פיתוח משחקים
 • טכנולוגיות מעצימות משחק
 • מתודות משחקיות
 • עולם המשחקים והצעצועים
 • מכניזם של צעצועים
 • התאמת משחקים לקהל יעד
 • בניית מודלים ואבטיפוס    
 • תפקידו של המשחק בעולמו של הילד    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

שנקר היא בית ספר למקצועות האמנות, העיצוב וההנדסה. היחידה ללימודי חוץ של המכללה מאפשרת לקהל הרחב ללמוד קורסים מקצועיים בתחומים אלה, לרכוש מקצוע מעשי ולפתח קריירה. בין הקורסים של היחידה ללימודי חוץ אפשר ללמוד קורס מעצבי אתרים, קורס שיווק אפנה, קורס עיצוב אריזות וקורס פיתוח צעצועים למטפלים ולאנשי חינוך.

 

תנאי קבלה

 

לקורס המצאה ועיצוב צעצועים יכולים להתקבל אנשים יצירתיים עם כושר המצאה שיש להם רקע טכנולוגי או עיצובי, כמו מתכנתים, אנימטורים, מפתחי משחקים, מהנדסי מכונות, מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי אווירונאוטיקה ומעצבים תעשייתיים. הקבלה ללימודים מותנית בהכנת תרגיל בית ובריאיון אישי.

 

תעודה

 

הסטודנטים שמסיימים את כל מטלות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המחלקה ללימודי חוץ של מכללת שנקר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

כלים שיעזרו לך לבחור