קורס מנכ"לים בכירים בספורט במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על וינגייט - מנכ"ל בכיר בספורט.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנכ"ל בכיר בספורט במכללה האקדמית בוינגייט - לימודי תעודה


למנכ"ל בספורט יש תפקיד חשוב בהוויה של נבחרות, קבוצות וארגוני ספורט במגוון של ענפים, הידועים שבהם הם כדורגל, כדורסל, כדורעף ועוד. המנכ"ל לוקח חלק מרכזי בפיתוח החזון והמטרות של הקבוצה, בבניית האסטרטגיה שלה יחד עם המאמנים ובקבלה של החלטות כלכליות ושיווקיות שחיוניות להצלחה של המועדון. בעשור האחרון הולכת וגוברת מגמת ההתייעלות בספורט הישראלי על כל ענפיו, שכוללת שימת דגש על ניהול איכותי ורווחי יותר של גופי הספורט כדי להגביר את הצלחתם בזירה המקומית וגם בתחרויות מעבר לים. כחלק מתהליכים אלה גם תפקידם של המנכ"לים הופך חשוב מאי פעם וקיימת דרישה לבכירים איכותיים שיכולים להשתלב במשרות אלה.

 

במכללה האקדמית בוינגייט מתקיים קורס להכשרת מנכ"לים בכירים בספורט, מסלול לימודי תעודה שבו ניתן לקבל את ההכשרה הדרושה למנהלים בכירים ומנכ"לים באיגודים ומועדונים בענפי ספורט שונים. מסלול זה הוא פרי שיתוף פעולה בין מוסד הלימוד לבין התאחדויות ספורט מקומיות מגוונות. במהלך הקורס נחשפים המשתתפים למגוון היבטים ניהוליים בארץ ובזירה הבין לאומית שיכולים לסייע להם לקדם ארגונים וגופים בספורט הישראלי לעבר הצלחה ושגשוג.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מקבלים שלל כלים הנחוצים למנהלים בכירים בענף הספורט. הם מתוודעים להיבטים השונים של ניהול ספורט הנדרשים במסגרות כגון איגודי ספורט, מועדונים וארגונים מקצועיים ודנים גם בהתנהלות מול הרשויות המקומיות. נוסף על כך, בקורס נכלל לימוד נרחב של סוגיות שיווקיות, פיננסיות ומשפטיות של ניהול הפעילות הספורטיבית הבין לאומית. המשתתפים דנים בכלים לניהול יחסי הציבור של עמותות הספורט, בהיבט הכספי של ניהול התקציבים וכן במיומנויות לניהול צוותי העובדים שיחד פועלים לקיום שוטף של המועדון.

 

 • רוצים לרכוש כלים ניהוליים נוספים? קראו על קורס ניהול

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס להכשרת מנכ"לים בספורט הוא כ - 80 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים בשעות אחר הצהריים אחת לשבוע. הם משלבים מגוון של סדנאות ותרגולים להיכרות פרקטית עם כישורי ניהול בספורט. כמו כן, המשתתפים לוקחים חלק בסיורים לימודיים למועדוני ספורט בארץ כדי להכיר את התהליכים הנלמדים הלכה למעשה ולבחון את ביצועם בשטח.

 

נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך הקורס ניתן למנות:

 

 

 • דיני עבודה
 • ניהול צוותים
 • חסויות ושיווק
 • ארגוני ספורט
 • בקרה תקציבית
 • ניהול עמותות ספורט
 • תקשורת ויחסי ציבור
 • ניהול ספורט במועדונים
 • חוק הספורט ומלכ"רים
 • היבטים כספיים בניהול
 • ספורט במישור הבין לאומי
 • יחסי גומלין עם רשויות מקומיות
 • ועוד


סגל הוראה


המנהל המקצועי של התכנית שימש בעבר כמנכ"ל קבוצץ הכדורגל מכבי חיפה, אותה ליווה במספר זכיות בליגת העל. בעברו כיהן גם כמנכ"ל של החברה לאומנות, ספורט ותרבות בחיפה ולקח חלק בהקמתם של מיזמי תרבות וספורט בעיר.


על מוסד הלימוד


במכללה האקדמית בוינגייט פועלים מספר בתי ספר ללימודי תעודה לצד התכניות האקדמיות לתואר ראשון ושני. מסלולי ההכשרה המקצועית יכולים לסייע לעוסקים בספורט לפתח ולקדם את הקריירה, כמו כן מתקיימות הכשרות בתחומים כגון תנועה, טיפול אלטרנטיבי וביטחון. בין הקורסים הנוספים שניתן לקחת בהם חלק במוסד זה נכללים קורס מנהלי מחלקות נוער בכדורסל, קורס תקשורת ספורט, קורס פסיכולוגיה של הספורט, קורס מאמני כושר גופני במשחקי כדור ותכניות רבות נוספות. בקורסים מושם דגש על ידע וכלים פרקטיים ורבים מהם כוללים התנסויות מעשיות, סדנאות או פרויקטים יישומיים כדי לסייע למשתתפים לפתח מיומנויות מקצועיות חשובות כבר במהלך הכשרתם.


תנאי קבלה


קורס זה מיועד לעובדים במגוון תפקידים בכירים בתחום הספורט ובמבחר ענפים, שברצונם לקבל את הכלים והידע הניהולי הדרוש להשתלבות בתפקידי מנכ"לים בגופי ספורט שונים. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המדויק והמלא אודות תנאי הקבלה למסלול.


תעודה


משתתפים שעומדים בהצלחה בדרישות במהלך הקורס מקבלים תעודת מנכ"לים בכירים בספורט המוענקת על ידי המכללה האקדמית בוינגייט.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס אבטחה באזור חיפה
בילאל
ללא תגובה
קורס ניהול מחסן ממוחשב בכיר בירושלים
קדוש מולה
ללא תגובה
מועדים לפתיחת קורס ייעוץ הנקה
הכשרה ליועצת הנקה
ללא תגובה
איפה בארץ אפשר ללמוד הפקה מוזיקלית
שירין אבו עקל
ללא תגובה
מתי מתקיימים לימודי חוקר פרטי
זוהר קליגמן
ללא תגובה
קורס קרימינולוגיה לתעודה ותעסוקה בתחום
אלינור אבן צור
ללא תגובה
קורס סוכן נסיעות ותיירות
אדם
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים930 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא קורס ספורט

"החומר שספורטאים אלופים עשויים ממנו הוא קודם על עבודה קשה והתמדה יום יומית. אין דבר אחד שבונה ספורטאים כי להיות הכי טוב זה מכלול של הרבה דברים. חשוב להקשיב לאחרים שרוצים בטובתך. צריך גם לדעת לקבל הפסדים כמשהו זמני. לא מעט פעמים בחיים קרה שכמעט ויתרתי, אתה חייב לפתח תכונה של ווינר – כמו לוחם, או אריה."
אורי ששון
ג`ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד
Whatsapp Whatsapp