קורס פרחי באך במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על וינגייט - פרחי באך.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פרחי באך במכללה האקדמית בוינגייט - בית הספר לרפואה משלימה


בשיטת פרחי באך המטפלים משתמשים במגוון של תמציות ומיצויים מפרחים וצמחים כדי להקל על קשיים רגשיים ונפשיים אצל המטופלים. השיטה מציעה מענה למנעד רחב של בעיות וחסמים, החל מחרדה ועד לספקות והתלבטויות. העיקרון המרכזי בגישה זו הוא כי מתקיים קשר הדוק בין המצב הבריאתי להתנהגות בחיי היום יום וכך התמודדות עם הדפוסים השליליים יכול לסייע לבריאות הכללית של המטופלים. דרך הסרת אותם קשיים וחסמים ניתן גם להשיב את האיזון הרגשי והנפשי לחיי המטופלים.


במכללה האקדמית בוינגייט - בית הספר לרפואה משלימה ניתן ללמוד בקורס פרחי באך שבו אפשר להכיר את שלל השימושים של תמציות הצמחים בטיפול האלטרנטיבי. הקורס כולל התנסויות מעשיות להיכרות מקרוב עם שיטת הטיפול. בוגרי ההכשרה יכולים להיעזר בידע והכלים הנרכשים כדי לפתוח קליניקה לטיפול משלים בגישה זו, מטפלים מנוסים יותר יכולים לשלב את הגישה בעבודתם הנוכחית כדי להציע מעטפת טיפולית מלאה יותר למטופלים שלהם. בוגרי הקורס יכולים גם להמשיך לפתח את סל הכלים המקצועי שברשותם בעזרת קורסים נוספים בתחום רפואת הצמחים או במקצועות נוספים ברפואה המשלימה כגון אבחון או תרפיית מגע.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס זה מכירים את מגוון תמציות הצמחים המרכיבות את שיטת פרחי באך. הם לומדים על תכונותיה של כל תמצית ואת המצבים הרגשיים שלהן היא נועדה. בין היתר, הם מתוודעים לתמציות שבעזרתן ניתן להקל על מצבי פחד וחרדה, על רגשות כעס ואשמה ועל ספקות והתלבטויות מול דילמות במעגלי החיים. לאחר מכן, הם סוקרים את מהלך הטיפול, את אופן התאמתו לצורכים של המטופלים ואת התוצאות שהמטפלים יכולים לצפות להן לאחר עבודה יעילה ונכונה יחד עם המטופל.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 90 שעות לימוד. הוא כולל כ - 15 מפגשים שנערכים אחת לשבוע בשעות הצהריים. המפגשים כוללים הרצאות והדגמות לצד תרגולים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים להכיר מקרוב את תהליכי השימוש בתמציות הפרחים.


נושאי הלימוד


משתתפים בקורס פרחי באך לומדים על שלל נושאים, כגון:

 

 • כעסים ואשמה
 • דפוסי התנהגות
 • תוצאות טיפולים
 • 38 תמציות הפרחים
 • שימוש נכון בתמציות
 • התמודדות עם פחדים
 • ועוד
   

סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מומחה מנוסה בטיפול בפרחי באך. כמו כן, הוא עוסק בטיפול באמצעות דמיון מודרך.

 

על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד ללימודים אקדמיים ולימודי תעודה במקצועות הספורט והפעילות הגופנית. כחלק מן ההכשרות המקצועיות לתעודה המתקיימות במכללה פועל גם בית הספר לרפואה משלימה שבו ניתן ללמוד בשלל קורסים במקצועות הרפואה האלטרנטיבית. נערכים בו קורסים נוספים במקצועות ההרבליזם כגון קורס ארומתרפיה וקורס צמחי מרפא שבו סוקרים כמה גישות בטיפול הוליסטי בצמחים.


נוסף על כך, בבית הספר לרפואה משלימה ניתן למצוא קורסים בענפים כגון עיסוי ורפואת מגע, אבחון אלטנרטיבי, תנועה טיפולית, תזונה טבעית ואף טיפול אלטרנטיבי בבעלי חיים. במגוון הכשרות אלה משולבת עשייה מעשית במטרה לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך התכנית וכך לצאת מוכנים יותר אל שוק העבודה ואל הקריירה כמטפלים.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים הן למטפלים מנוסים ברפואה האלטרנטיבית שברצונם לפתח את סל המיומנויות שברשותם ולהכיר גישה טיפולית נוספת והן למי שאין ברשותם ניסוין קודם בטיפול משלים ומעוניינים לפתח קריירה בתחום, שכן מקיפים במהלכו את עקרונות היסוד של השיטה ואת הכלים הבסיסיים הנחוצים למטפלים בעבודתם בקליניקה. בדרך כלל מתקיימים ראיונות אישיים עם המועמדים לבחינת מידת ההתאמה שלהם לקורס. קיימת גם אפשרות ללמוד את קורס פרחי באך במסגרת קורס נטורופתיה המתקיים במכללה, וכך לרכוש במקביל ידע במספר גישות טיפוליות.


תעודה


לאחר השלמת הקורס ועמידה בכל המטלות הנדרשות במהלכו מקבלים הבוגרים תעודת מטפלים בפרחי באך שמוענקת על ידי המכללה האקדמית בוינגייט - בית הספר לרפואה משלימה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

ssssssssss

פורום לימודי רפואה משלימה

לימודי תזונה טבעית
כרמל צברי
1 תגובות
קורס דולה באזור הצפון
דנה מרחום
1 תגובות
סילבוס לקורס NLP
שירי
1 תגובות
לימודי כירופרקטיקה לרופא אורטופד
עודה היתם
1 תגובות
קורס בליווי רוחני
Liora haruni
1 תגובות
תכנית לימוד לקורס איורוודה
אלהם
1 תגובות
אימון לאורח חיים בריא
טל שטרן
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,222 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp