קורס מאמני כושר למשחקי כדור במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על וינגייט - מאמני כושר למשחקי כדור.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מאמני כושר גופני במשחקי כדור במכללה האקדמית בוינגייט


הדרך של קבוצה לזכייה באליפות אירופה או בליגת העל היא לא פשוטה, וכרוכה הן בפיתוח של הקבוצה כמכלו והן בקידום הפרטני של כל ספורטאי בנבחרת. אחד המרכיבים החשובים בהצלחתם של ספורטאים הוא הכושר הגופני שלהם. כדי לשמור על כושרם של הספורטאים מעסיקים במרבית אגודות הספורט מאמני כושר, שמסייעים בשמירה על ההישגים ובבניית שגרת האימונים המתאימה לצורכי השחקנים. מאמני הכושר הגופני נדרשים היום במגוון סוגי אגודות, החל מאגודות לנוער ולצעירים ועד לליגות הלאומיות.


במכללה האקדמית בוינגייט יכולים מדריכים בענפי משחקי כדור, כגון כדורסל או כדורגל, ללמוד בקורס מאמני כושר גופני למשחקי כדור. תכנית זו היא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין התאחדות הכדורגל ואיגוד הכדורסל. בקורס יכולים המדריכים לקבל ידע וכלים מעשיים להסמכתם כמאמני כושר לעבודה עם ספורטאים בענפי משחקי הכדור, במטרה לשפר את ההישגים הלאומיים בענפים אלה ולחזק את הספורט הישראלי.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס זה לומדים בהרחבה על היבטים בתורת הכושר הגופני, המשחק והאימון במשחקי כדור ומכירים שיטות בהם ניתן לסייע לספורטאים לשפר הישגים. במהלך התכנית נלמדות סוגיות בתכנון של אימונים ומשחקים בבקרה על תהליכי ההתאוששות של הספורטאים לאחריהם. כמו כן, המשתתפים סוקרים היבטים מדעיים ופיזיולוגיים הנוגעים לספורט, כגון תהליכי שיקום אחרי פציעה ובניית מערכי תזונה למתאמנים. דרך הכלים הנלמדים במהלך הקורס המאמנים יכולים להכיר כלים פרקטיים בעזרתם ניתן לשפר את האימונים לכוח, סיבולת ומהירות וכך להעלות את הביצועים של הספורטאים בענפים הרלבנטיים.

 

מתכונת הלימוד


היקפה של הכשרה זו הוא כ - 7 חודשים. שיעורים מתקיימים בימי שישי בשעות הבוקר. זהו קורס מעשי ועיוני כאחד, שבו משולבים סיורים לימודיים למועדוני ספורט כדי לאפשר למשתתפים להכיר את הכלים הנלמדים הלכה למעשה בשטח.

 


נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס:

 

 

 • שיטות אימון
 • תורת האימון
 • תכנון עומסים
 • תזונה בספורט
 • בניה מחדש ושיקום
 • ליווי רפואי לספורטאים
 • קואורדינציה וכושר גופני
 • בקרה במשחקים ואימונים
 • ועוד


סגל הוראה


מרכז התכנית הוא דוקטור שמומחה לתחום הספורט ההישגי. בעברו שימש מאמן לאומי בספורט ומאמן אולימפי בתחום האתלטיקה. כמו כן, הוא מייסד היחידה לספורט הישגי, גוף העוסק בקביעת מדיניות להשתתפות בתחרויות ומשחקים אולימפיים.


לצדו מלמדים בקורס מרצים מומחים בתחומי הספורט, המגיעים הן מן הארץ והן מחו"ל.


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי התעודה המתקיימים במכללה האקדמית בוינגייט פועלים מגוון קורסים בתחום המתודיקה והרפואה בספורט. קורסים אלה יכולים להתאים למאמנים ולבכירים בספורט שברצונם להעמיק ולפתח את הידע המקצועי שברשותם. בין הקורסים הללו נמנים קורס מנכ"ל בכיר בספורט, קורס מאמנים לאומיים עם התמחות בתורת האימון, קורס תקשורת בספורט, קורס פסיכולוגיה של הספורט ותכניות נוספות.


המעוניינים לפתח קריירה בתחומי הספורט השונים יכולים למצוא במכללה עוד מגוון של הכשרות מקצועיות. ניתן ללמוד בקורסים להכשרת מאמנים ומדריכים בשלל ענפי ספורט, בקורסים בתחום הפעילות האתגרית, במסלולים בתחומי הביטחון וכן בקורסים ברפואה משלימה ותנועה. נוסף על כך, ניתן לפתח את הידע המקצועי בתכניות אקדמיות שנערכות במסלול האקדמי של המכללה, כגון לימודי חינוך גופני, תואר שני בחינוך גופני ומסלול הסבת אקדמאים לחינוך הגופני שבו ניתן לעבור את ההכשרה המתאימה להסבה למורים לספורט.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לבעלי זכאות לתעודות מדריכים בהתאם לחוק בספורט, שברשותם ניסיון בענפי משחקי כדור ומעוניינים לפתח את הכלים המקצועיים שברשותם, בהם מדריכי כדורגל ומדריכי כדורסל. בין תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בוגרי לימודי חינוך גופני, או לחלופין סטודנטים בשנה השלישית ללימודים במכללה האקדמית בוינגייט. עליהם להציג תעודת מדריך מוסמך באחד מן הענפים הספורטיביים הרלבנטיים המוכרת על ידי חוק הספורט. כל המועמדים עוברים ראיונות קבלה לבדיקת התאמתם למסלול. במקרים מסוימים מתאפשרת קבלה חריגה של מועמדים שאינם עומדים בדריושת האקדמיות אך הם מדריכים מוסמכים שברשותם ניסיון רב כשחקנים ומדריכים בליגות מקצועיות בספורט הישראלי.

 

תעודה

 

עם תום הקורס מוענקת לבוגריו תעודת גמר מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס רובוטיקה ממדה
יוליה
ללא תגובה
האם לימודי הנחיית קבוצות מתקיימים בזום השנה?
דיקלה הופמן דהן
1 תגובות
לימודי חוץ בשיווק או משאבי אנוש
יעל כהן
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות ועפר
שאדי
2 תגובות
קורס בדיקת פוליגרף במרכז
שני
1 תגובות
קורס עיצוב גבות בירושלים
מוריה
1 תגובות
קורס טכנאי מכשירים ביתיים
יוסי עגמי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא קורס ספורט

"החומר שספורטאים אלופים עשויים ממנו הוא קודם על עבודה קשה והתמדה יום יומית. אין דבר אחד שבונה ספורטאים כי להיות הכי טוב זה מכלול של הרבה דברים. חשוב להקשיב לאחרים שרוצים בטובתך. צריך גם לדעת לקבל הפסדים כמשהו זמני. לא מעט פעמים בחיים קרה שכמעט ויתרתי, אתה חייב לפתח תכונה של ווינר – כמו לוחם, או אריה."
אורי ששון
ג`ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד
Whatsapp Whatsapp