קורס מזכירות משפטית במכללה הרב תחומית חיפה והקריות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מזכירות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הרב תחומית - מזכירות משפטית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מזכירות בהתמחות משפטית במכללה הרב תחומית חיפה והקריות


הפן האדמיניסטרטיבי של המשפט


קורס מזכירות משפטית שמתקיים במכללה הרב תחומית חיפה והקריות מאפשר לתלמידיו לפתוח דלת למשרות אדמיניסטרציה מבוקשות בענף המשפטי. תכנית זו מהווה התמחות בקורס המזכירות שמציעה המכללה, אותו ניתן ללמוד באופן נפרד או כחלק ממסלול משולב למספר הכשרות במזכירות. מטרתו המרכזית של קורס זה היא הכשרתם של המשתתפים כדי לסייע להם להשתלב בתפקידי מינהל מגוונים במשרדי עורכי דין, בבתי משפט וכן בלשכות משפטיות של ארגונים, מפעלים, בנקים וגופים פיננסיים. בעזרת הידע הנרכש בהכשרה זו המשתתפים יכולים לסייע לתהליכים חשובים במערכת המשפט הישראלית. מזכירים ומזכירות משפטיים הם חוליה חשובה במערכת המשפטית והם אחראיים על ביקורת ושימרה על המידע המשפטי במשרד, צורך שמתחדד לאור התפתחויות טכנולוגיות.


תכנית הלימודים


משתתפים בקורס מזכירות משפטית לומדים בהרחבה על תחומי האחריות של מנהלי לשכות משפטיות. הם מתוודעים לתפקידים השונים של מזכירים ומזכירות במשרדי עורכי דין ובלשכות ומרחיבים את ההבנה בתורת המשפט תוך היכרות עם מושגים משפטיים מקובלים ואקטואליים.


לאורך ההכשרה המקצועית המשתתפים לומדים על מבנה מערכת המשפט הישראלית ועל המחלקות השונות בבית המשפט כדי להבין לעומק את התהליכים המתנהלים במשרד המשפטי. כמו כן, נלמדים סוגי המסמכים המשפטיים שבהם נדרשים לטפל המזכירים והמזכירות. המשתתפים בקורס המזכירות מפתחים את הכלים המקצועיים להתנהלות איכותית, יעילה ומקצועית מול עורכי הדין במשרד וכן מול לקוחות מסוגים שונים.


מתכונת הלימוד


תכנית זו ללימודי תעודה נפרשת על פני כ - 3 חודשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע במתכונת הנוחה לשילוב עם עבודה. השיעורים משלבים לימוד עיוני של עקרונות המינהל והכלים המשפטיים יחד עם תרגולים פרקטיים בכיתה שבהם מכירים מקרוב את העקרונות המינהליים הנלמדים כדי להכיר אותם הלכה למעשה ולצבור ניסיון ביישומם בפועל.


נושאי הלימוד


משתתפים בקורס מזכירות משפטית לומדים מגוון רחב של נושאים כגון -

 

  • מסמכים משפטיים
  • מחלקות בבתי משפט
  • צווים זמניים ועיקול זמני
  • פתיחת הליכים בבית משפט
  • מערכות בתי המשפט הישראלית   
  • דיני עונשין
  • פיצויים ונזיקין
  • תורת המשפט
  • עסקאות מקרקעין   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


המכללה הרב תחומית מפעילה מספר שלוחות באזור חיפה והקריות. במכללה זו ניתן ללמוד במגוון רחב של קורסים ותכניות ללימודי תעודה. מסלולים אלה מתמקדים בכלים פרקטיים שנחוצים לאנשי מקצוע בשוק העבודה של היום. הקורסים מאפשרים לתלמידים להכיר עקרונות חשובים במקצועות הנלמדים ולפתח את המיומנויות הנדרשות להשתלבות במשק הישראלי. הקורסים עוסקים בענפים כגון חשבונאות, ביטחון, מינהל, טכנולוגיה וכן תכניות להכשרת טכנאים.


בתחום המינהל והמזכירות, מתקיים במכללה זו קורס מזכירות בכירה, מסלול מקיף שמאגד בתוכו כמה הכשרות בתחום המזכירות לרבות מזכירות משפטית ומזכירות ביטוח. כמו כן, ניתן ללמוד בקורס מזכירות ביטוח שמאפשר לעוסקים בתחום המינהל להרחיב את ההסמכה המקצועית שברשותם. בתחומי לימוד נוספים, ניתן למצוא במכללה הרב תחומית קורסים כגון קורס קלדנות, קורס קציני ביטחון, קורס חוקרים פרטיים, קורס טכנאי טלפונים סלולריים, קורס CNC וקורסים רבים נוספים. חלק מן הקורסים הללו מכינים את התלמידים לקראת מבחני הסמכה חיצוניים לצורך קבלת דיפלומות ותעודות מוכרות על ידי גורמים ממשלתיים.


תנאי קבלה


לקורס מזכירות בהתמחות משפטית יכולים להתקבל מועמדים בוגרי השכלה תיכונית מלאה המציגים אישור על השלמת 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, במסגרת תנאי הקבלה לקורס עליהם להציג אישור על היעדר עבר פלילי.


תעודה


לתלמידים שעומדים בכל דרישות הקורס ניתנת תעודת גמר מטעם המכללה לניהול. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים באופן סדיר במפגשים ולהגיש בהצלחה את כל המטלות והתרגילים לאורך ההכשרה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הרב תחומית

פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp