קורס מזכירות בכירה במכללה הרב תחומית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מזכירות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הרב תחומית - מזכירות בכירה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מזכירות בכירה במכללה הרב תחומית - מסלול משולב כולל התמחות במזכירות משפטית וביטוח


מגוון הכשרות בעולם המזכירות


מזכירים ומנהלים אדמיניסטרטיביים הם בעלי תפקיד מפתח בארגונים, הם אחראיים על מגוון רחב של משימות שחיוניות לשטף העבודה ולהתנהלות התקינה של החברה, החל מטיפול בפגישות ובתכתובת עסקית ועד להתנהלות מול לקוחות. בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים היום, תפקידם של המזכירים והמזכירות עובר תהפוכות לא קטנות, כאשר עזרים דיגיטליים, מאגרי מידע ויישומי מחשב באים לסייע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כדי לשמש מנהלי אדמיניסטרציה איכותיים, על העובדים להיות בעלי סל רחב של כישורים מנהלתיים, טכנולוגיים, שיווקיים ויצירתיים, במטרה להתמודד בהצלחה עם האתגרים השונים שמציב התחום.

 

המכללה הרב תחומית עורכת קורס מזכירות, אשר כולל בתוכו שלושה מסלולי הכשרה, מזכירות בכירה, מזכירות משפטית ומזכירות ביטוח. אלה הם שלושה ענפים מבוקשים בתחום המינהל והם מאפשרים לבוגרים להשתלב במגוון של תחומי תעסוקה נדרשים במשק. הבוגרים יכולים להשתלב במגוון של מקומות תעסוקה, כגון במשרדי עורכי דין, בלשכות משפטיות, בבנקים, בארגונים עסקיים ובחברות ביטוח. לאחר צבירת ניסיון מקצועי הבוגרים יכולים גם להמשיך ולהתקדם בסביבה הארגונית ולפתח את הקריירה התחום המזכירות.

 

תכנית הלימודים


מסלול זה מכשיר את המשתתפים בשלושה תחומים בענף המזכירות ומעניק להם מיומנויות חיוניות לכל ארגון וחברה. תחילה הם רוכשים כישורי ניהול לשכה ומזכירות בכירה ומתוודעים לתהליכים לניהול ולארגון משרד. כך הם בוחנים כיצד לנהל תכתובות וישיבות וסוקרים יישומי מחשב לעיבוד תמלילים ולטיפול במידע הארגוני, לרבות יישומי אופיס. הם גם בוחנים מיומנויות שירות, ניהול זמנים והתמודדות עם מצבים שונים בסביבה הארגונית.


לאחר מכן, הם מתמקדים בתחום המזכירות המשפטית ולומדים למלא תפקידי מינהלה במערכת המשפט, בבתי משפט ובפרקליטות המדינה. הם סוקרים את ענפי המשפט השונים בישראל ובוחנים דיני חוזים, דיני קניין, דיני תאגידים, דיני עבודה, דיני מעמד אישים וסוגיות חוקיות נוספות. כמו כן, הם לומדים לנהל רישום של פרוטוקולים ותיקיות משפטיות, בין היתר גם באמצעים ממוחשבים.


בהמשך הקורס, מקבלים התמחות בתחום מזכירות הביטוח ולומדים על תהליכים בסוכנויות ובחברות ביטוח. הם רוכשים ידע במושגי יסוד בביטוח, מכירים את סוגי הביטוח כגון ביטוח חיים, ביטוח תאונות וביטוח בריאות ולומדים כיצד למלא את טפסי הפוליסה ולהתמודד עם דוחות ותביעות. הם גם מגבשים כישורי שיווק ומכירה שיכולים לסייע להם בהתנהלותם מול לקוחות.

 

מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרשת על פני פרק זמן של כשנה אחת. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע. הקורס משלב בין לימוד עיוני לבין תרגולים מעשיים של מיומנויות המנהלה שנלמדות במהלך התכנית.


נושאי הלימוד


משתתפי הקורס לומדים על מבחר נושאים במהלך הקורס, בהם התחומים הבאים:

 

 • כתיבה מנהלית
 • ביטוח תאונות ובריאות
 • דיני חוזים ומכר
 • התמודדות במצבי לחץ
 • אסרטיביות ומתן שירות
 • ארגון וניהול משרד
 • טיפול בדואר נכנס ויוצא
 • רישום פרוטוקולים
 • תוכנות במשרדי עורכי דין
 • מילוי טפסי פוליסה
 • מערכת המשפט הישראלית
 • סוגי פוליסות ביטוח
 • גיליונות אלקטרוניים באקסל
 • שיווק ומכירה ללקוחות    
 • אבטחת מידע ושמירת פרטיות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה הרב תחומית היא מוסד להכשרה מקצועית שמתמקד בקורסים בענפים שלהם ביקוש רב במשק הישראלי. מטרתם של הקורסים השונים שנלמדים במכללה היא להקנות למשתתפים מיומנויות פרקטיות להשתלבות בשוק העבודה וכן הם יכולים לסייע לעובדים שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית לענף חדש ומבוקש ולרכוש את הכלים הנדרשים לביצוע מעבר זה.


הקורסים שנערכים במכללה הרב תחומית מוצעים בתחומים שונים כגון ניהול, פיננסים, מנהל, חינוך, ביטחון, חשבונאות ותכניות להכשרת טכנאים. הקורסים כוללים תרגולים מעשיים במטרה לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון בתחום הנלמד עוד בזמן ההכשרה וכך להגיע מוכנים יותר לשוק העבודה. בין הקורסים שניתן ללמוד במכללה הרב תחומית אפשר למנות קורס סייעות רופאי שיניים, קורס יישומי מחשב, קורס קלדנות, קורס חשבי שכר בכירים קורס יועצי משכנתאות ועוד מגוון תכניות.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לקורס זה נדרשים להיות בוגרי השכלה תיכונית מלאה לפחות. אין צורך בניסיון או רקע מקצועי קודם בתחום המזכירות כדי ללמוד בתכנית זו.


תעודה


למשתתפים אשר עומדים בהצלחה בכל הדרישות בקורס, ניתנות שלוש תעודות גמר מטעם המכללה הרב תחומית: תעודת מקצוע "מזכירות בכירה", תעודת מקצוע "מזכירות משפטית" ותעודת מקצוע "מזכירות ביטוח".** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הרב תחומית

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp