קורס Red Team Cyber Security בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס Red Team Cyber Security בג`ון ברייס ירושלים

קורס Red Team Cyber Security - ג'ון ברייס ירושלים

 

בג'ון ברייס הדרכה ירושלים ניתן ללמוד בקורס Red Team Cyber Security. בקורס ניתן לפתח כישורים מעשיים ומתקדמים באבטחת מידע. המשתתפים לומדים על אוטומציה ותכנות להגנה ולהתקפה ומכירים בדיקות חדירות שונות. בקורס לא מתמקדים במוצרים של יצרן מסויים, אלא נחשפים למגוון פתרונות.


משמעות הביטוי Red Team (צוות אדום) היא קבוצת מומחי סייבר שאחראיים לסייע לארגונים להתמודד עם תקיפות דרך הדמייה של תרחישים אפשריים. לפעילות מומחים אלה יש חשיבות רבה בהגנה על מידע ארגוני ומניעת פגיעה בארגונים בתעשיית ההייטק וגם מחוץ לה. בשוק של היום ישנו ביקוש רב במיוחד לעובדי סייבר סקיוריטי שבקיאים בכלים חדשניים ומגוונים, ויכולים להציע את שירותיהם לחברות כדי לסייע להן להתמודד עם האתגרים העולים מן השטח.

 

מה לומדים?


המשתתפים בקורס יכולים לפתח מיומנויות פרקטיות ומתקדמות בתחום אבטחת המידע. הם לומדים על תהליכי אוטומציה ותכנות להגנה ולהתקפה, על בדיקות חדירות לסביבת ווב ולהנדוס לאחור (Reverse Engineering) ויישומי סייבר מתקדמים נוספים תוך התמחות בתחום לוחמת הסייבר והכשרה להתמודדות עם אירועים בזמן אמת. בקורס שמים דגש על תרגול מעשי והיכרות מקרוב עם הטכנולוגיות הנלמדות. כמו כן , ניתנת הכנה לקראת מבחן ההסמכה החיצוני OSCP בתחום בדיקות החדירות.

 

כמה זמן לומדים?


זהו קורס ערב הכולל 330 שעות. ההכשרה כוללת 210 שעות לימוד אקדמיות, 20 שעות לימוד עצמי אונליין באמצעות John Bryce Online Academy, כ - 100 שעות לעבודה עצמית על פרויקטים ומשימות מעשיות.


במוסד הלימוד סבורים כי כדי לרכוש מיומנויות באופן יעיל יש צורך בעבודה מעשית, ולכן הקורס מתקיים במתכונת מעבדה מתמשכת שבה הסטודנטים נדרשים לבצע תרחישים המדמים מצבי אמת, להגדיר כלים ולהתקין סביבות תקיפה והגנה. במהלך התכנית מתנסים בפרויקטים שבהם מכירים טכנולוגיות עכשוויות ומתרגלים תהליכים בסביבת אמת ארגונית. כמו כן, נכללים תרגולים בסימולציה שבה מכירים מקרוב תהליכים מן השטח ומנתחים מצבי אמת שהתרחשו בעבר.

 

 

סגל הוראה


המלווה המקצועי הוא מומחה לסייבר, מנהל וחוקר ראשי בחברה בתחום. הקין קבוצה למדריכים - חוקרים היוצרים תכניות הכשרה עבור הכוחות המיוחדים של ישראל.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


המעוניינים להתקבל לקורס נדרשים לעמוד בדרישות הבאות:

 • ניסיון וידע בתחומי תקשורת הנתונים ותשתיות המחשב בסביבת Microsoft, Linux או Unix.
 • ידע ברמה טובה בשפה האנגלית
 • מבחן התאמה וראיון
 • מחשב נייד אישי בעל זיכרון 16GB RAM.

 

קהל היעד של התכנית הוא אנשי מחשבים שברשותם רקע קודם באבטחת מידע, בדיקות חדירות ותקשורת נתונים. הוא מתאים לאנשי מקצוע המעוניינים לפתח ולשכלל את סל המיומנויות שברשותם, וכן לבוגרי קורס מגן סייבר שברצונם להשתלב בנושאים מתקדמים יותר בתחום ולקדם את הקריירה.

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום התכנית מוענקת לזכאים תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה. כדי לקבל את התעודה יש לעמוד בתנאים הבאים:

 • נוכחות בלפחות 85% מהמפגשים בקורס
 • קבלת ציון עובר בכל אחד מן השלבים
 • הגשת תרגילים ופרויקטים

 

הצלחת הסטודנטים בקורס מותנית בדרישות הבאות:

 • השתתפות פעילה במעבדות
 • עבודה עצמית בין השיעורים, ביצוע מטלות ותרגול עצמי של לפחות 10 שעות בשבוע
 • השתתפות בתרחישים במערכת הסימולציות Cyberium
 • מחשב אישי להרמת מכונות וירטואליות המחובר לאינטרנט

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה ירושלים היא מוסד לימודי תעודה במקצועות ההייטק. הקורסים המגוונים במוסד זה (למעט קורסי הטכנאי) מתקיימים במתכונות שונות לבחירת המשתתפים בהן במתכונת פרונטלית, מקוונת או היברידית. קורסים נוספים המתקיימים במוסד הלימוד כוללים מומחי אבטחת מידע CSI Hands On, ניהול מערכות מידע, בדיקות תוכנה, דאטה סיינס, פיתוח פייתון פול סטאק ועוד.


במוסד הלימוד פועלת מחלקת השמה, בסיום הקורסים המשתתפים יכולים לקבל סיוע והכוונה בתהליכי חיפוש העבודה, ניתן להיעזר בסדנאות כתיבת קורות חיים ובכלים נוספים לקראת ההשתלבות בתעשייה.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים