קידום אתרים SEO וקידום ממומן בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קידום אתרים SEO וקידום ממומן בג`ון ברייס ירושלים

קורס קידום אתרים SEO ומדיה חברתית בשילוב קידום ממומן ושיווק דיגיטלי בג'ון ברייס ירושלים

 

בג'ון ברייס ירושלים מתקיים קורס קידום אתרים SEO ומדיה חברתית בשילוב קידום ממומן PPC וניהול שיווק דיגיטלי. במסלול זה ניתן לרכוש ידע נרחב בתחומי השיווק וקידום האתרים ולפתח מיומנויות פרקטיות החיוניות להשתלבות בתחום. תכני המסלול מתעדכנים בהתאם למגמות בשוק ומותאמים למתרחש בשטח.


הקורס מותאם לעוסקים בענפי השיווק, הדיגיטל והפרסום המעוניינים להשתלב בשוק כמקדמי אתרים או למי שברצונם להשתמש בכלים בתחום ה - SEO לקידום העסקים והשירותים שלהם. מסלול זה מתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה, חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.


בקורס ניתן ללמוד גם במתכונת אונליין.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים רוכשים ידע וכלים להשתלבות בתחום קידום האתרים והשיווק הדיגיטלי. הם לומדי כיצד מבצעים קידום בענפים תחרותיים שונים מבחינה מקצועית ומבחינת התנהלות מול מספר לקוחות גדול.


המשתתפים לומדים כיצד לבצע מחקרי שוק ומחקר מתחרים, וכיצד להקין ולנהל פרופיל קישורים. בהמשך נלמדים תהליכי ניהול של קמפיינים לקידום אתרים מרובי לקוחות, תוך היכרות עם שיטות עבודה ותהליכי פיתוח אסטרטגיה לקידום יעיל. נלמד אופן הניתוח של הקמפיינים ומעקב אחרי תנועת הגולשים באינטרנט לבדיקת יעילותם של הקמפיינים לקידום. כמו כן, הם מכירים מגוון של פלטפורמות שיווקיות, כגון שיווק מבוסס תוכן, שיווק ממומן, שיווק ברשתות חברתיות ועוד. נוסף על כך, נידון תחום חוויית המשתמש תוך לימוד הרלוונטיות שלו למקדמי האתרים ולבוני אתרים.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס 242 שעות לימוד. הוא מתקיים במתכונת בוקר, במתכונת ערב או במסלול אונליין ללימוד מקוון. בתכנית נכללים שיעורים עיוניים לצד תרגולים פרקטיים של המיומנויות הנלמדות. כמו כן, המשתתפים לוקחים חלק בסדנה שבה הם מתרגלים כתיבת קורות חיים ומתכוננים לראיונות עבודה.

 

נושאי הלימוד

 

 • גוגל עסקים
 • מנועי חיפוש
 • אופטימיזציית תוכן
 • מחקר מילות מפתח
 • שיווק באמצעות תוכן
 • שיווק בדואר אלקטרוני
 • שיווק במדיה החברתית
 • SEO וחוויית המשתמש
 • הקמת אתרים בוורדפרס
 • קמפיינים של אפליקציות
 • פרסום ממומן Google Ads
 • סטוריטלינג והנעה לפעולה
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס הדרכה ירושלים יכולים תושבי העיר לקחת חלק במגוון קורסים במקצועות ההייטק, בהכשרות אלה ניתן לרכוש כלים שיכולים לסייע להשתלבות בתפקידים מבוקשים, תוך היכרות עם תהליכים עדכניים בשוק. בין התחומים שאותם ניתן ללמוד במוסד זה אפשר למנות פיתוח פול סטאק, עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, ניתוח מערכות מידע, פיתוח בשפת JAVA, תחזוקת מחשבים PC, ניהול תשתיות תקשורת ורשתות ועוד.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


הקורס מתאים למעוניינים להשתלב בתחום קידום האתרים והשיווק הדיגיטלי וכן למי שברצונם לעבור הסבה מקצועית לתחומים הללו. הוא מיועד בין היתר למנהלי שיווק ומנהלי פרסום, לבעלי אתרים ובעלי עסקים שברצונם להשתמש בפלטפורמות מקוונות לקידום האתרים והשירותים שלהם, למנהלי אתרים (Web Master) בחברות בניית אתרים שברצונם להשלים את סל השירותים שהם מציעים ללקוחותיהם, וכן ליועצים בענפים כגון שיווק, מסחר אלקטרוני, מערכות מידע ופרסום שברצונם להרחיב ולהעמיק את הידע שברשותם. התכנית יכולה להתאים גם למי שעוסקים בפועל בקידום אתרים ומעוניינים לרענן ולעדכן את הידע המקצועי שבידיהם.


כחלק מתנאי הקבלה למסלול, מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד בעלי תעודת בגרות עם בגרות במתמטיקה ובגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד, או מעבר מבחן ידע ברמה זהה. המועמדים נדרשים להיכרות עם השימוש באינטרנט ובמנועי חיפוש לצורכים פרטיים או במסגרת עיסוקם. כמו כן יש צורך בהיכרות עם תפעול מחשב, מעבד התמלילים וואד וגיליונות אקסל. ידע באנגלית ברמה טובה הוא יתרון. הרישום מותנה במעבר ראיון עם מנהל הקורס. יש לציין כי אין צורך בידע קודם בתכנות כדי ללמוד בקורס.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp