קורס טכנאי מחשבים PC בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס טכנאי מחשבים PC בג`ון ברייס ירושלים

קורס טכנאי PC חומרה, רשתות תקשורת ומערכת ההפעלה Windows 10 בג'ון ברייס ירושלים

 

הדרישה לטכנאי מחשבים קיימת תמיד בשוק, ונמצאת בעליה. עובדי התמיכה הטכנית עוסקים הן בהתקנה ותחזוקה של חומרה, כלומר בתיקון תקלות בחלקי המחשב הפיזיים, והן בתמיכה מרחוק במערכת ההפעלה של המחשב, ענף הידוע גם בשם Help Desk (הלפ דסק). שירותיהם של עובדים אלה חיוניים כמעט בכל חברה שבה יש צורך בשימוש במחשבים כחלק מן העבודה השוטפת.


תושבי ירושלים המעוניינים להשתלב בתחומי החומרה ורשתות המחשבים יכולים ללמוד בקורס טכנאי PC של ג'ון ברייס ירושלים. בקורס זה נלמדים כלים מרכזיים בחומרה, רשתות תקשורת ומערכת ההפעלה Windows 10 של חברת מיקרוסופט. זהו מסלול בדגש מעשי שבו ניתן לרכוש את הידע והכלים הנחוצים להשתלבות בשוק כטכנאי מחשבים, כאשר הדגש הוא על הקניית הידע הפרקטי בעזרתו ניתן להשתלב בשוק העבודה כבר לאחר מספר חודשים.

 

בתום המסלול, המשתתפים יכולים ליישם את הידע שברשותם ולהשתלב כטכנאים, עובדי תחזוקת מחשבים ותמיכה טכנית בחברות הייטק, בארגונים עסקיים, בחברות ציבוריות ובעוד מגוון של מסגרות תעסוקה שבהן הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים הוא רב למדי.

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מקבלים את ההכשרה הנדרשת לתפקידי טכנאי תחזוקת מחשבים אישיים. הם לומדים בהרחבה על מבנה מחשבים ומכירים תהליכי איתור ותיקון של תקלות שונות.


בתחילת המסלול הם מכירים מושגי יסוד בתחום המחשבים ולאחר מכן לומדים על חלקי המחשב האישי לרבות מעבדים, זיכרון, ספקי כוח, לוחות אם ואביזרי חומרה מתקדמים נוספים. נוסף על כך, הם לומדים גם על תהליכי ההתקנה וההגדרה של מערכות הפעלה ועל הניהול השוטף של פעילותן. נלמדים סוגי תקלות נפוצות במחשבים אישיים תוך לימוד של אופן הזיהוי של אותם כשלים והטיפול היעיל והמותאם לכל מקרה.

 

מתכונת הלימוד


בקורס 140 שעות לימוד. המשתתפים בתכנית לומדים במתכונת ערב.


לאורך הקורס משולבים תרגילים פרקטיים יחד עם הרצאות עיוניות, כדי לסייע למשתתפים להתכונן לקראת השתלבותם במקצוע. לקראת סיומה של ההכשרה הם מבצעים פרויקט מסכם שבו הם יכולים ליישם בפועל את מכלול הנושאים הנלמדים.

 

נושאי הלימוד


משתתפי הקורס לומדים מגוון של נושאים טכניים מעולם המחשבים, הנה כמה מהם:

 

  • BIOS
  • הזיכרון
  • לוחות אם
  • סוגי מעבדים
  • אמצעי אחסון
  • חומרה מתקדמת
  • מארזים וספקי כוח
  • התקנה וניהול מערכות הפעלה
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס ירושלים מציעים לתושבי ירושלים מגוון קורסים נוספים שבהם ניתן לקבל את ההכשרה הנדרשת לתפקידים בעלי ביקוש בהייטק. הקורסים מיועדים הן לחסרי ניסיון קודם בתעשייה והן למי שעובדים בה בפועל ומחפשים להרחיב את אפשרויות התעסוקה או לעבור הסבה לתפקיד חדש. ניתן ללמוד מקצועות כגון פיתוח תוכנה, סייבר ואבטחת מידע, רשתות ותקשורת מחשבים, גרפיקה ממוחשבת, שיווק דיגיטלי וענפים נוספים. בקורסים השונים משולבים תרגילים פרקטיים ופרויקטים שדרכם המשתתפים מתנסים הלכה למעשה בכלים הנלמדים וצוברים ניסיון לקראת המשך הדרך המקצועית. ברבים מבין המסלולים, ניתן ללמוד במתכונת אונליין בלמידה מקוונת, או במתכונת ערב שיכולה להתאים לאנשים עובדים.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


המסלול מתאים למועמדים המעוניינים להשתלב בתחומי תיקון חומרת המחשבים והתמיכה הטכנית מרחוק - הלפ דסק (help desk). על המועמדים להיות בעלי ניסיון בעבודה מול מחשב ובסביבת האינטרנט ולהחזיק ביכולות קריאה של חומרים טכניים בשפה האנגלית. עליהם לעבור מבחן כניסה וראיון אישי.


יש לציין כי כדי ללמוד במסלול זה, יש צורך במחשב אישי בעל חיבור לאינטרנט. כמו כן, המשתתפים נדרשים ליכולת לתרגול עצמי בהיקף של כ - 15 שעות שבועיות נוסף על הלימודים הסדירים.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp