קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן בג`ון ברייס ירושלים

קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן Microsoft Certified: Azure Administrator Associate בג'ון ברייס ירושלים

 

במסגרת תהליכי ניהול תשתיות התקשורת, משתמשים בארגונים גדולים במערכת ההפעלה Windows Server של חברת מיקרוסופט. במערכת זו טכנולוגיות מתקדמות לניהול המשתמשים, השרתים והקבצים ולשמירה על האבטחה. כחלק משינויים המתחוללים בתחום ה - IT, שירותי מחשוב רבים עוברים לפעול בסביבת הענן, כלומר משאבים המסופקים דרך רשת האינטרנט. בין הפלטפורמות המבוקשות בתחום זה הן פלטפורמת Microsoft Azure ופלטפורמת Amazon Web Services.


בג'ון ברייס ירושלים מתקיים קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן. במסלול זה ניתן להכיר את תהליכי ניהול רשתות התקשורת בסביבת מיקרוסופט ובפלטפורמות חברת אמזון. שילוב תחום הענן בקורס יכול להקנות יתרון לבוגרים עקב הביקוש לעובדים בעלי ידע בתחום בתעשייה ובתחום המחשבים.


המסלול מוכר על ידי משרד הכלכלה וניתן ללמוד בו על חשבון הפיקדון הצבאי. כמו כן, בקורס התחייבות לעבודה לסטודנטים העומדים בתנאים.


בקורס זה ניתן ללמוד במתכונת אונליין, מתכונת היברידית או מסלול פרונטלי

 

תכנית הלימודים


זוהי תכנית להסמכת מנהלי תשתיות ארגוניות MCAAA (Microsoft Certified Azure Administrator Associate). במהלך הקורס נרכש הידע הנחוץ למנהלי רשתות תקשורת מחשבים וענן בתעשיית ההייטק.

 

במהלכך הקורס לומדים המשתתפים על תשתיות הענן של חברת אמזון (Amazon AWS) ומתוודעים לנושאים מרכזיים בתשתיות חברת צ'קפוינט, Powershell ו - VMWARE. נוסף על כך, המשתתפים לומדים נושאים מרכזיים להסמכת CCNA של חברת סיסקו למנהלי רשתות תקשורת.


אחד המרכיבים המרכזיים בקורס הוא שרתי חברת מיקרוסופט, כאשר המשתתפים לומדים על השרתים של Windows Server 2016 2019 ומכירים את מערכות ההפעלה המאובטחות לשרתי החברה. המשתתפים מכירים גם את מערכת ההפעלה Windows 10 שבה משתמשים בתחנות העבודה ולומדים על הקשר שבין מערכת ההפעלה לאפשרויות חיבור לרשת. בהמשך נלמדים יסודות במערכת ההפעלה לינוקס ותשתיות המידע הרלוונטיות בסביבה זו, וכן סוגיות רלוונטיות באבטחת מידע.

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה 750 שעות לימוד. ניתן ללמוד במתכונת ערב או במסלול אונליין ללימוד מקוון. במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים מעשיים וגם מבצעים פרויקט מתגלגל שבו הם מיישמים הלכה למעשה את הכלים הנלמדים.

 

נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס לומדים מגוון של נושאים, כגון:

 

 

  • רשתות תקשורת
  • התקנת Windows 10
  • Check Point R80.20
  • מערכת ההפעלה לינוקס
  • Windows Server 2019
  • ועוד


על מוסד הלימוד


תושבי ירושלים המעוניינים לרכוש קריירה במקצועות ההייטק יכולים ללמוד בקורסים המתקיימים בג'ון ברייס ירושלים. בקורסים אלה ניתן להכיר מקרוב ענפים כגון רשתות, סייבר, תכנות, דיגיטל, פיתוח תוכנה ועוד. בין ההכשרות האלה אפשר למנות קורס בדיקות תוכנה QA עם התמחות ISTQB, קורס ניתוח מערכות מידע בסביבת טכנולוגיות מתקדמות, קורס פיתוח פול סטאק בטכנולוגיות ואפליקציות WEB, קורס מגן סייבר ואבטחת מידע, קורס קידום אתרים ומדיה חברתית ועוד.


בהכשרות אלה משולבים תרגילים מעשיים ופרויקטים שבהם ניתן לתרגל בפועל את הכישורים הנלמדים ולצבור ניסיון פרקטי לקראת המשך הדרך בתעשייה. כך הסטודנטים יכולים להכיר סביבות עבודה וטכנולוגיות אקטואליות ולתרגל תהליכי עבודה מן השטח. בחלק מן ההכשרות המשתתפים יכולים לקבל הכנה לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים שנערכים על ידי גופי תוכנה, בחינות שהעוברים אותן זכאים לקבל הסמכות מוכרות מטעם אותן חברות, מה שיכול לסייע לפיתוח הקריירה.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


מסלול זה מתאים למועמדים שברשותם ידע טכני במחשבים ברמה בסיסית, שברצונם להתמקצע בתחום ניהול רשתות התקשורת ופתרונות מחשוב ענן ולהשתלב בהייטק בענפים אלה. כדי להתקבל עליהם להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, ולהכיר את האינטרנט ואת מערכת ההפעלה Windows של מיקרוסופט ברמת משתמשים. כמו כן, יש צורך לעבור מבדקי התאמה פנימיים וראיון קבלה אישי.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים