קורס פיתוח פול סטאק בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח פול סטאק בג`ון ברייס ירושלים

קורס פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות ווב בג'ון ברייס הדרכה ירושלים

 

אם בעבר פיתוח מסורתי של אתרים נחלק לפיתוח לצד השרת ולצד הלקוח הכולל את הממשק, התפתחויות טכנולוגיות הביאו לחיבור בין שני תפקידי הפיתוח הללו. מפתחי Full Stack שולטים בשני צדדי הפיתוח ומאפשרים שיפור וייעול של תהליכי העבודה ומתן פתרונות איכותיים יותר ללקוח.


בג'ון ברייס הדרכה ירושלים יכולים תושבי ירושלים ללמוד בקורס פיתוח פול סטאק בטכנולוגיות ואפליקציות WEB. מסלול זה מוכר למימוש הפיקדון הצבאי והוא נערך בפיקוח של משרד הכלכלה. כמו כן, הקורס כולל התחייבות לעבודה לסטודנטים העומדים בתנאים.


כיום ישנה דרישה גבוהה למפתחי פול סטאק בשוק ההייטק. חברות העוסקות בפיתוח בסביבת ווב נדרשות למענה מקיף הכולל פיתוח דינמי ומענה ללקוח, וכך עולה הצורך במפתחים המכירים את שני צדדי הפיתוח. מפתחים המכירים פלטפורמות ותהליכי עבודה רבים יותר יכולים להעלות את אפשרויות התעסוקה ולהשתלב במגוון של ארגונים טכנולוגיים.

 

ניתן ללמוד פרונטלית, היברידית, או בקורס אונליין בלייב

 

תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס תכנות זה מתמקדים בפיתוח לעולם ה - WEB ורוכשים מיומנויות הן לפיתוח צד לקוח והן לפיתוח צד שרת. הכלים הנרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע לתלמידיו לספק פתרונות איכותיים ויעילים המותאמים לצורכי הלקוחות בהייטק, תוך

הקמה וניהול של אתרים לאורך כל שלבי הפיתוח.


לאורך ההכשרה הם מכירים מגוון פלטרפומות פיתוח ושפות תכנות מוכרות. בין הטכנולוגיות הנלמדות בקורס אפשר למנות את שפת HTML5, יסודות בשפת ג'אווה סקריפט, שפת PHP, אנגולר ועוד. הסטודנטים לומדים לעומק על תהליכי העבודה של מפתחים אלה וכן על ארכיטקטורות התוכנה תוך היכרות עם מצבים ואתגרים מתוך הנעשה בתעשייה.

 

מתכונת הלימוד


היקף הקורס להכשרת מפתחי פול סטאק הוא 585 שעות. הוא מתקיים במתכונת בוקר או ערב. כמו כן, ניתן ללמוד במתכונת קורס אונליין, שבו ניתן ללמוד מכל מקום, או קורס היברידי.


במהלך התכנית המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם בתרגילים פרקטיים שבהם מיישמים בפועל את מיומנויות הפיתוח הנלמדות. כמו כן, נכללת בקורס סדנה לבניית קורות חיים והכנה מקצועית לקראת ההשתלבות בהייטק.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס אפשר למנות:

 

 

  • אנגולר
  • Bootstrap
  • יסודות PHP
  • מבוא לתכנות
  • שפת HTML5
  • פיתוח בסיסי ב Java Script
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס הדרכה ירושלים נערכות הכשרות נוספות במקצועות ההייטק, שבהן יכולים תושבי ירושלים לרכוש ידע וכלים לפיתוח קריירה במקצועות התוכנה והמחשבים. בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במוסד זה אפשר למצוא קורס ניתוח מערכות מידע שבו נלמדים תחומים כגון ביג דאטה, סייבר, BI וסביבות עבודה נוספים; קורס בדיקות תוכנה שבו מקבלים הכשרה לתחום ה - QA תוך התמחות ISTQB ויסודות בתחום האוטומציה בבדיקות; קורס ניהול תשתיות ענן ותקשורת שבו נלמדים תהליכי הניהול של תשתיות ענן מיקרוסופט AZURE; קורס טכנאי PC להכשרת עובדים לתחזורת חומרה, תוכנה ומערכת ההפעלה Windows 10; וקורסים נוספים.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


מסלול זה מיועד למועמדים תושבי ירושלים, שברצונם להתמקצע בתחום הפיתוח לעולם ה - WEB. הוא מתאים הן לחסרי רקע קודם בתכנות ווב והן למי שמגיעים עם כישורים בסיסיים בתחום. הוא מיועד למעוניינים להבין את תחום הפיתוח Front End ולהתמצא בבנייה בצד הלקוח בטכנולוגיות מתקדמות, ולמי שברצונם לקבל את ההכשרה למפתחי פול סטאק כדי לספק פתרונות קצה לקצה בסביבת ווב ללקוחותיהם.


יכולים ללמוד בקורס בעלי תואר ראשון וכן הנדסאים מכל התחומים.


במסגרת תנאי הקבלה על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, וכן עליהם לעבור מבחן פנימי במתמטיקה ובאנגלית. יש צורך לעבור גם מבדק התאמה וראיון אישי או ייעוץ להכוונה מקצועית. המועמדים נדרשים גם ליכולות בסיסיות לעבודה בסביבת מחשב.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp