קורס מומחי אבטחת מידע CSI Hands On בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס מומחי אבטחת מידע CSI Hands On בג`ון ברייס ירושלים

קורס מומחי אבטחת מידע CSI Hands On בג'ון ברייס ירושלים


בג'ון ברייס ירושלים מתקיים קורס Hands On למומחי אבטחת מידע CSI - Cyber Security Intelligence. בקורס זה ניתן לרכוש ידע מקיף בתחום אבטחת המידע והסייבר ולפתח מיומנויות פרקטיות החיוניות מעובדים בתעשייה. בקורס זה גם ניתן לקבל הכנה לקראת מבחן הסמכה בין לאומי בתחום ההאקינג ואבטחת המידע, בחינת OSCP.


כיום יש דרישה רבה בשוק ההייטק לעובדי אבטחת מידע. עובדי אבטחת הסייבר יכולים לסייע לארגונים ומשתמשים פרטיים לצמצם את הסיכונים בעת שימוש בטכנולוגיות, כגון חנויות מקוונות, אפליקציות ועוד. בעוד שבארגוני הייטק רבים משאבים רבים מושקעים בעיקר בפיתוח, אולם לאחרונה חברות רבות יותר מבינות את החיוניות של אותם עובדים ואת החלק החשוב שהם ממלאים באיכות השירותים שלהן ובשמירה על בטיחותם. לאור השינויים הרבים במשק, מומחי הסייבר נדרשים להכיר מגוון של טכנולוגיות, שרתים, מערכות הפעלה, תשתיות תקשורת ואפליקציות כדי לספק את המענה המקיף ביותר ללקוח. מגוון הכלים הנרכשים במהלך הקורס יכולים לסייע לבוגריו לפתוח דלתות לקריירה בתעשייה.

 

לבחירת המשתתפים מוצעים מסלולים שונים: קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס אונליין 100% בלייב

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מפתחים סל כלים פרקטי החיוני לעובדי סייבר ואבטחת מידע. הם לומדים על נושאים חשובים באבטחת מידע והתמודדות עם מתקפות מקוונות, וכן על הגנה על טכנולוגיות ותשתיות. נלמדים כלים מתחום התכנות ומענף האוטומציה החיוניים למומחי אבטחת המידע וכן מענף ההנדסה לאחור (Reverse Engineering), כלומר שיטה לחקר קוד דרך ניתוח האופן שבו הוא פועל. הם לומדים גם על תחום בדיקות החדירות ובהמשך מכירים שיטות להגנה על טכנולוגיות שונות כגון אפליקציות, רשתות וסביבת IoT (אינטרנט של דברים) וזאת תוך היכרות עם טכנולוגיות ושיטות עבודה עדכניות שבהן עושים שימוש בתעשייה.


מתכונת הלימוד


בקורס זה 555 שעות לימוד. הוא מתקיים במתכונת ערב. במהלך התכנית שמים דגש על תרגול מעשי של החומר הנלמד. הסטודנטים מכירים מגוון פתרונות אבטחת מידע ומתנסים בהפעלתם, באופן שאינו כבול לטכנולוגיות של יצרן מסוים אלא מאפשר חשיפה למספר חברות.

 

ניתן ללמוד גם במסלול היברידי, או מקוון

 

נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס זה לומדים מגוון נושאים הנוגעים לאבטחת מידע, הנה כמה מהם:

 

  • לינוקס
  • שפת פייתון
  • חקר רשתות
  • בדיקות חדירות
  • פורנזיקה דיגיטלית
  • אבטחת אפליקציות ווב
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס ירושלים יכולים תושבי ירושלים ללמוד קורסים במקצועות התוכנה והמחשבים, ובהם לרכוש מיומנויות להשתלבות בהייטק. בקורסים ניתן להכיר שפות קוד, פתרונות טכנולוגיים, סביבות עבודה וכלים נוספים המבוקשים בשוק. בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד נכללים קורס מגן סייבר, קורס דאטה אנליסט, קורס פול סטאק, קורס תכנות ג'אווה, קורס פיתוח BI, קורס CCNA, קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן ועוד.

 

תנאי קבלה


המסלול מתאים לעובדים בתחום המחשבים שלהם ניסיון בענפי רשתות תקשורת הנתונים, בדיקות החדירות ואבטחת המידע, שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם כדי לקדם את הקריירה. כמו כן, יכולים ללמוד בקורס גם בוגרי קורס מגן סייבר, המעוניינים להכיר נושאים מתקדמים יותר.


כדי להתקבל לתכנית על המועמדים להוכיח ידע בתחום תשתיות המחשוב בסביבות לינוקס ומיקרוסופט וידע בתקשורת נתונים. כמו כן, יש צורך בידע בתחום אבטחת המידע ובדיקות החדירות ושליטה ברמה טובה בשפה האנגלית. המועמדים עוברים ראיון אישי ומבחן התאמה. במהלך הלימודים בקורס יש צורך במחשב נייד אישי בעל זיכרון RAM GB16 לצורך מילוי מטלות הלימוד השוטפות.

 

תעודה


כדי לקבל תעודת גמר יש לעמוד בכל הפרויקטים, לעבור בציון עובר את הבחינות ולהיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהמפגשים.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp