קורס מגן סייבר ואבטחת מידע בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס מגן סייבר ואבטחת מידע בג`ון ברייס ירושלים

קורס מגן סייבר אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות בג'ון ברייס ירושלים


התגברות היקף איומי הסייבר מביא גם לעליה בצורך במנהלי מערכות מידע הבקיאים גם בתחום אבטחת המידע. לוחמי הסייבר של היום נדרשים להבנה טכנית של תשתיות ושירותים ולצידה גם היכרות פרקטית עם טכניקות ההגנה והתקיפה הנדרשות להתמודדות עם האירועים. בארגונים היום מחפשים עובדים שיכולים לסייע לחזק את מערך האבטחה הארגוני, תוך שילוב בין כישורי האקינג למיומנויות מחקר.


תושבי ירושלים המעוניינים להשתלב בתחום אבטחת המידע יכולים ללמוד בקורס מגן סייבר, אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות. מסלול זה נערך במתכונת פרויקטאלית ומעשית שבה ניתן לחוות התמודדות אמיתית עם סוגיות טכניות שעמן מתמודדים עובדים בתעשייה. מבנה הקורס מותאם גם למי שמגיעים ללא רקע בתחום וללא ניסיון מוקדם וכך מתאפשר להם ללמוד אודות המלצות של המרכז הלאומי להתמודדות עם איומי סייבר.

 

הקורס מוכר למימוש הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. בתכנית התחייבות לעבודה לעומדים בדרישות.

 

ניתן לבחור את המתכונת: קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס מקוון 100% בלייב עם המרצה

  

תכנית הלימודים

 

משתתפי הקורס לומדים בהרחבה על תחום הסייבר ומתמקדים בטכניקות שאותן מיישמים בתחום זה כדי להתמודד על איומים קיברנטיים. במסלול מעמיקים בעולם מערכות המידע הארגוניות ומכירים טכנולוגיות תשתית עליהן מבוססות מערכות אלה, תוך היכרות עם פתרונות אבטחת מידע רלוונטיים. המשתתפים מכירים שיטות הגנת סייבר ותקיפת סייבר ומתוודעים לפתרונות לחקירת סייבר לצורך התמודדות עם אירועי אבטחה שונים.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא 640 שעות לימוד. הוא מתקיים במתכונת בוקר או ערב.


במוסד הלימוד סבורים כי למידה מעשית היא דרך יעילה לפיתוח הכישורים המקצועיים החשובים לעובדי הסייבר, ולכן מתנהלת התכנית המעבדה שבה המשתתפים מתרגלים בפועל את הכלים הנלמדים. הם מתקינים סביבות התקנה והגנה, מגדירים כלים ומבצעים תסריטים שבהם הם מדמים התמודדות עם אירועי אמת. בסיומו של הקורס נערכת מעבדה אינטגרטיבית שבה מסכמים את מגוון עולמות התוכן הנכללים בקורס, שבה המשתתפים מיישמים בפועל את היכולות הפרקטיות בכל אחד מהנושאים הנלמדים. נוסף על כך, נכללת בקורס הכנה לקראת ראיונות עבודה, כדי לסייע לסטודנטים לקראת ההשתלבות בתעשייה.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס נכללים גם:

 

 

  • הגנות סייבר
  • מתקפות סייבר
  • שפת התכנות פייתון
  • ארכיטקטורת מערכות
  • תחקור אירועי אבטחת מידע
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה הוא מרכז ללימודי תעודה בענפי ההייטק והמחשבים. הקורסים במוסד זה יכולים להתאים למעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים לעבר קריירה בהייטק, וכן לעובדים בתעשייה שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי ולפתוח הזדמנויות מקצועיות חדשות. תכני הלימוד מותאמים לדרישות התעשייה והם כוללים התנסות פרקטית בכלים חיוניים לעובדים בתפקידים השונים. בקורסים נכללים פרויקטים מתגלגלים, סימולציות ותרגילים מעשיים שדרכם המשתתפים יכולים להכיר מקרוב את המקצועות הנלמדים.


בין הקורסים שבהם ניתן לקחת חלק בג'ון ברייס ירושלים נכללים קורס מומחי אבטחת מידע Hands On, קורס פיתוח פול סטאק, קורס ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות, קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן, קורס דאטה אנליסט, קורס תכנות בשפת JAVA, קורס פיתוח דוט נט Core ומסלולים נוספים. רבים מן הקורסים ניתן ללמוד גם במתכונת מקוונת, שבה ניתן לקחת חלק מהבית ומכל מקום.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


המסלול מיועד למעוניינים להשתלב בתפקידי מגיני סייבר בצוותי SOC, כלומר במרכזים למתן שירותי אבטחה שבהם מסייעים לחברות וארגונים להתמודד עם אירועי אבטחת מידע.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים לעבור מבחן התאמה שבו נבדקות יכולות החשיבה הלוגית, השליטה בשפה האנגלית ויכולות פתרון הבעיות. כמו כן יש לעבור ראיון אישי או ייעוץ הכוונה מקצועית.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים