ג`ון ברייס הדרכה ירושלים

שירות אישי - צור קשר
ג`ון ברייס הדרכה ירושלים

ג'ון ברייס הדרכה - ירושלים

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה - שלוחת ירושלים הוא מוסד לימודי תעודה במקצועות ההייטק. קורסי ההכשרה הנערכים במוסד זה מותאמים לדרישות תעשיית ההייטק ובהם ניתן להכיר כלים ופלטפורמות הנחוצים בשוק. התכניות הנערכות יכולות להתאים הן למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים לעבר קריירה בתחומי התוכנה והייטק, והן לעובדים מן התעשייה המעוניינים לשדרג את הקריירה ולקדם עצמם מבחינה מקצועית.


הקורסים הנערכים במוסד זה מתאימים לתושבי ירושלים וסביבתה הקרובה בעלי זיקה לעולם התוכנה. במוסד הלימוד מסייעים לתלמידים להתכונן להשתלבות בשוק העבודה, ויוצרים קשרים עם מעסיקים כדי לפתוח הזדמנויות עבור בוגרי המסלולים השונים. התכנים בקורסים מותאמים להתפתחויות ולדרישות בשוק ההייטק והם כוללים היכרות עם טכנולוגיות עדכניות והתנסות פעילה בשימוש בהן.

 

סטודנטים בג'ון ברייס יכולים ללמוד במתכונת לבחירתם בכל הקורסים - למעט בקורסי טכנאים:

  • מתכונת פרונטלית
  • מתכונת היברידית
  • מתכונת אונליין 100% עם מרצה

 

הקורסים יכולים להתאים לחיילים בסדיר שברצונם ללמוד כבר בזמן השירות, אשר פנויים ללימודים מרחוק בשעות הערב פעמיים בשבוע.

 

שלוחות מוסד הלימוד

 

לג'ון ברייס שלוש שלוחות. שלוחת ג'ון ברייס ירושלים וכן שלוחת ג'ון ברייס הדרכה תל אביב ושלוחת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

 

 

קורסים בג'ון ברייס ירושלים


ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות: בקורס נלמדות סביבות שונות לניתוח מערכות כגון ביג דאטה, BI, סייבר, מובייל ו - Agile. המסלול מוכר על ידי לשכת מנתחי המערכות בישראל.


פיתוח פול סטאק:
קורס פיתוח Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות ווב כולל לימוד פיתוח הן לצד השרת והן לצד הלקוח. הוא מתאים לבעלי תואר ראשון ולהנדסאים שברצונם להתמקצע בפיתוח ווב, ולקבל את ההכשרה הנדרשת כמפתחי פול סטאק.


עיצוב גרפי בשילוב חוויית משתמש ו - web design: בקורס נלמדים כלים בתקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת לצורך עיצוב אתרים ואפליקציות מובייל. בקורס נכלל מודול בתחום ממשק המשתמש - UI UX.


בדיקות תוכנה: קורס QA עם התמחות ISTQB, ובו לימוד יסודות בדיקות אוטומציה. התכנית מבוססת על ההסמכה הבין לאומית ISTQB לבדיקות ובו מכירים נושאים חשובים לבודקים כגון שפות תוכנה ומתודולוגיות פיתוח בדיקות.


ניהול תשתיות תקשורת וענן: זהו קורס להסמכת מנהלי תשתיות ארגוניות MCAAA של מיקרוסופט. במהלכו לומדים על תשתיות ענן אמזון ונושאים מרכזיים נוספים כגון סביבת צ'קפוינט. המשתתפים גם לומדים נושאים להסמכת CCNA של חברת סיסקו.


מגן סייבר: משתתפי קורס מגן סייבר, אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות מכירים אתגרים טכנולוגיים שעמם מתמודדים עובדים בתחום הסייבר ונחשפים לטכניקות להתמודדות עם איומים נפוצים. הם עורכים פרויקטים מעשיים כדי להכיר מקרוב תהליכי עבודה עם מערכות מידע ארגוניות ותשתיות טכנולוגיות.


מיישם SAP ERP: בקורס זה נלמדים שני מודולים של חברת SAP, מודול התמחות פיננסית FI ומודל לוגיסטי MM. מוסד הלימוד הוא שותף הדרכה רשמי של חברת סאפ בישראל ופועל בשיתוף פעולה מול החברה. במהלך הקורס נחשפים לתכנים שיטות עבודה שהופכים למבוקשים בארגונים היום, תוך התנסות בסימולציות ותרגילים.


קידום אתרים ומדיה חברתית: בקורס נכלל תחום קידום האתרים SEO, קידום ממומן PPC וניהול שיווק דיגיטלי. התכנים בקורס מתעדכנים לפי מגמות בתעשייה והם כוללים ביצוע מחקרי שוק, ניהול פרופילי קישורים, אופטימיזציה ועוד. נכללות סדנאות לקידום אתרים מרובי לקוחות, לפיתוח של אסטרטגיות קידום, לשיווק ממומן ושיווק מבוסס תוכן ועוד.


דאטה אנליסט: בקורס דאטה אנליסט Expert ניתוח ויזואליזציית נתונים מכירים טכנולוגיות מבוקשות לניתוח דאטה תוך שימת דגש כל תרגולים מעשיים לצורך היכרות עם מבני דאטה והתנסות פרקטית בתהליכי עבודה.


CCNA 7.0: המשתתפים בקורס לומדים על פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת לרובת נהלי עבודה ופרוטוקולים. הם לומדים על התאמתם של הפתרונות לצורכי הארגון תוך תרגול מעשי של פעולות הנדרשות מן העובדים בתחום.


טכנאי PC: במהלך קורס טכנאי PC נלמדים נושאים בחומרה, רשתות ומערכת ההפעלה Windows10. המשתתפים רוכשים את הכלים הנדרשים להשתלבות בשוק כטכנאי מחשבים תוך לימוד תהליכי זיהוי תקלות, תיקון ותחזוקה של מחשבים, הידע הנדרש נלמד במסלול מרוכז שבו מתאפשרת השתלבות בשוק תוך מספר חודשים.


תכנות ג'אווה: בקורס תכנות בשפת JAVA פיתוח Full Stack נלמדים שני צדדים של תחום הפיתוח, הן לצד לקוח והן לצד שרת תוך רכישת הידע הנחוץ למפתחי פול סטאק. המשתתפים לומדים לפתח אפליקציות מובייל ואתרים בטכנולוגיות המותאמות לעידן הביג דאטה, כאשר מתחילים מיסודות התכנות, ממשיכים בהיכרות עם שרתים וממשיכים בלימוד תהליכי פיתוח רלוונטיים.


תכנות בסביבת דוט נט Core: קורס תכנות .NET Core פיתוח פול סטאק ב - C# ואנגולר כולל לימוד סביבת הפיתוח הנפוצה של מיקרוסופט, בעזרתה ניתן לפתח יישומים ומערכות אינטרנט ארגוניות, וכן פתרונות ענן.


מומחי אבטחת מידע Hands On - CSI: בקורס מומחי אבטחת מידע CSI (Cyber Security Intelligence) נרכשות מיומנויות תכנות ואוטומציה של התקפות והגנות. כמו כן נלמדים תחומי הפורנזיקה וסדיקות החדירות לווב. המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים מעשיים ומכירים פתרונות של מגוון יצרנים. כמו כן, בקורס ניתנת הכנה למבחן ההסמכה OSCP למוסמכי אבטחת מידע.


פיתוח BI בסביבת SQL Server 2019: המסלול מתאים למעוניינים להכיר פתרונות BI ישל סביבת העבודה SQL Server 2019 ונכללים בו היכרות עם שפת פייתון וכלים בביג דאטה. יכולים ללמוד בו הנדסאים ובעלי תואר ראשון בעלי ידע בתחומי מערכות המידע, תעשייה וניהול, כלכלה, מנהל עסיקם וכדומה, וכן תכניתנים, מנהלי תשתיות ומנתחי מערכות שברצונם להכיר טכנולוגיות של חברת מיקרוסופט.

 

קהל יעד


הקורסים הנערכים בג'ון ברייס ירושלים מתאימים לקבל יעד רחב של משתתפים המעוניינים בלימודי מחשבים בירושלים. ניתן למצוא הכשרות המתאימות למי שנמצאים בתחילת דרכם בהייטק או מעוניינים להשתלב לראשונה בענף, לצד קורסים המיועדים לעובדים מנוסים יותר שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי. הקורסים יכולים להתאים גם למעוניינים לעבור הסבה להייטק מענפים אחרים.


בחלק מן המסלולים ישנה דרישה לתואר אקדמי או דיפלומת הנדסאי בתחומים רלוונטיים מעולם המחשבים, התוכנה ומערכות המידע. בהכשרות אחרות יכולים ללמוד גם חסרי רקע קודם ובעלי זיקה לתחום הטכנולוגי, שלהם היכרות עם סביבת האינטרנט. נערכים גם מבדקי התאמה וראיונות אישיים.

 

מתכונת הלימוד


אורך הקורסים משתנה ממסלול למסלול. רבים מן הקורסים מתקיימים בשעות הערב ובמתכונת נוחה לאנשים עובדים. כמו כן, במרבית ההכשרות ישנה אפשרות ללמוד במתכונת אונליין, כאשר המשתתפים לומדים מרחוק מהבית ומכל מקום.


בקורסים משולבים תכנים פרקטיים כדי לסייע בהכנתם של המשתתפים לקראת אתגרים בתעשיית ההייטק. המשתתפים לוקחים חלק בתרגילים מעשיים בכיתה, משתתפים בסימולציות המדמות מצבים מהעולם המקצועי ועורכים פרויקטים יישומיים שבהם מתרגלים בפועל את המיומנויות הנלמדות לתכנון של פתרונות טכנולוגיים שונים. במסלולים הרלוונטיים לכך, ניתנת גם הכנה לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים של ארגוני תוכנה שונים, שהעוברים אותם מקבלים דיפלומות מטעם אותן חברות ויכולים לפתוח הזדמנויות בשוק העבודה.


בחלק מן ההכשרות יכולים הסטודנטים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.

 

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp