קורס מנעולן במכללת ליאן

שירות אישי - צור קשר

מכללת ליאן

קורס מנעולן מקצועי במכללת ליאן


מנעולנים הם אנשי מקצוע נחוצים, שלעתים קרובות פוגשים את לקוחותיהם בעתות משבר ומסייעים להם: הם מי שמזמינים כאשר מאבדים מפתח, נתקעים מחוץ למכונית או שוכחים את הקוד לכספת.


על כן, נוסף על הידע הטכני המקיף הנדרש מהם, הנוגע למגוון סוגים של מנעולים לבית ולרכב, למנעולנים נחוצים גם יכולות תקשורת בינאישית וניסיון מקצועי רב.


בקורס מנעולן ניתן ללמוד על הסוגים השונים של אמצעי ההגנה לבית ולרכב, כולל טכנולוגיות חדשניות כמו קודנים ביומטריים ושערים חשמליים. בין היתר, מי שרוצים לקדם קריירה באפיק זה, יכולים להשתתף בקורס במכללת ליאן, הנערך כשיתוף פעולה עם המרכז הארצי למנעולנות מקצועית.


הקורס מוצע בסניפי אשדוד וירושלים של המכללה.


תכנית הלימודים


מטרתה של תכנית הלימודים להקנות ידע רב תחומי למשתתפים, והיא משלבת בין למידת תכנים עיוניים, רכישת כישורים טכניים, וכן סקירה של היבטים חוקיים הכרוכים בעבודת המנעולן.


במהלך הקורס, הסטודנטים רוכשים ידע מקיף לגבי תחומי המנעולנות השונים ולומדים לפרוץ מגוון מנעולים וצילינדרים בצורה נקייה, תוך שימוש במבחר כלי עבודה, כולל פריצה נקייה באמצעות סט פיקלים.


הסטודנטים מקבלים כלים מתחום מנעולנות הרכב, ולומדים כיצד לפרוץ רכבים בלי לפגוע בהם או להסב להם נזק. כמו כן, הם רוכשים הבנה מקצועית בפריצת דלתות פלדה, החלפת מנגנוני פלדלת, והתקנת מנעולים נוספים.


חלק חשוב מהקורס מתמקד גם בקודנים, כולל התקנה ותכנות שלהם, וכן פריצתם, תוך שימת דגש על טכנולוגיות חדשניות שנמצאות בשימוש בתחום.


מעבר לכך, הסטודנטים רוכשים ידע מועיל גם לגבי שלטים לשערים חשמליים, כולל שכפולם, וכן לגבי כספות ופריצתן.


לקראת סיום הקורס, נלמדים גם תכנים חשובים לבעלי עסקים עצמאים, לגבי שיווק ופרסום במגוון פלטפורמות, כולל ברשתות החברתיות ובאינטרנט, וכן לגבי מתן הצעות מחיר ללקוחות.

 

 • רוצים להפוך את הכישורים הטכניים שלכם לקריירה? קראו עוד על קורסי טכנאי


מתכונת הלימודים


הקורס מונה כ – 60 שעות לימוד, שנפרשות על פני 14 מפגשים, כאשר אורכו של כל מפגש הוא כ – 4 שעות לימוד.


ניתן לבחור בין מסלול ערב ובין מסלול בוקר, על מנת להבטיח גמישות בשעות הלימודים, וכך לאפשר לסטודנטים לשלב את הקורס ביחד עם לוח הזמנים שלהם.


לצד הלימודים העיוניים, בשיעורים שמים דגש על תרגול מעשי ויישום החומר הנלמד, כולל שימוש בכלי עבודה ייעודיים למנעולנים, על מנת להעניק לסטודנטים ניסיון מקצועי רב ככל האפשר.


לקראת אמצע הקורס, הסטודנטים נדרשים לעמוד במבחן רמה, ובסיום לימודיהם, עליהם לעמוד גם במבחן גמר מסכם.


נושאי הלימוד

 

 

 • עבודה מול לקוחות
 • פרסום ושיווק העסק
 • כספות: מבנה וסוגים
 • פריצת דלתות רכבים
 • פריצת דלתות פלדלת
 • החלפת מנעול פלדלת
 • התקנה ופריצה של קודנים
 • מערכות צילינדרים ומאסטרים
 • פריצת כספות ומנעולי קומבינציה
 • שכפול שלטים לשערים חשמליים
 • ועוד


על מוסד הלימודים


מכללת ליאן – המרכז הישראלי לפיתוח מקצועי, פועלת כבר עשור בהעברת הכשרות מקצועיות, קורסים וסדנאות המיועדות לעובדים ולאנשי מקצוע שרוצים להתקדם בקריירה. בקורסים השונים במכללה, שמים דגש על מימוש מלוא הפוטנציאל של כל עובד ועובד, והקניית כישורים נחוצים לשוק העבודה הדינמי והטכנולוגי של ימינו.


ניתן להשתתף בקורסים במרכזי המכללה, שנמצאים בפרישה ארצית, וכן להזמין קורסים ייעודיים והשתלמויות פנים ארגוניות למקומות עבודה. בין הארגונים שעבורם מכללת ליאן מקיימת הכשרות, נמנים משרדי ממשלה שונים, חברות במגזר הציבורי וברשויות המקומיות, ארגוני בריאות כמו בתי חולים וקופות חולים, וכן מפעלים וגופים בתעשייה.


ההכשרות המקצועיות המוצעות במכללה כוללות הכשרות במגוון תחומים, ביניהם ענף הבנייה, כמו קורס קבלן רשום 131, קורס מנהלי פרויקטים בבנייה, ועוד.


קהל יעד


הקורס מתאים למי שרוצים לרכוש מקצוע מבוקש בתחום המנעולנות.


אפשרויות תעסוקה


מנעולנים הם אנשי מקצוע מבוקשים ונחוצים; הם יכולים לעסוק בתחום כשכירים במסגרת חברה או עסק, וכן לפתוח עסק עצמאי משלהם. לעוסקים עצמאיים, יכולים להועיל במיוחד הכישורים השיווקיים והפרסומיים שאותם מקבלים הסטודנטים בקורס זה.


מעבר לכך, ארגז הכלים המקיף, והניסיון המקצועי הפרקטי שאותם רוכשים במהלך הלימודים, יכולים לתת לבוגרי הקורס יתרון בעת השתלבות בשוק העבודה.
 

למידע נוסף לחצו: מכללת ליאן
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp