רוצה פרטים על קורס מנעולן רכב?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מנעולנות רכב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מנעולן רכב? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנעולן רכב - קורס פורץ רכב וטכנאי מנעולים לרכב


המעוניינים בקריירה טכנית בתחום שיש לו ביקוש בשוק יכולים לבחור בשלל הכשרות טכנאים, בהן קורס מנעולנות רכב. מנעון רכב, הידוע גם בשם טכנאי מנעולים או טכנאי פריצה לרכב, הוא איש מקצוע שמעניק שירותים שונים של פריצה ותיקון לכלי רכב, כגון במקרים של אובדן מפתחות הרכב או במקרי תקלה. המורכבות ההולכת וגדלה של מערכות הרכב, המשלבות מערכות נעילה ממוחשבות מתקדמות, מעלות את הדרישה למנעולני רכב מנוסים ואיכותיים שיכולים להעניק שירותים לשלל סוגי כלי רכב.


קורס זה יכול להתאים למעוניינים בקריירה טכנית וכן למנעולנים מנוסים שברצונם להרחיב את אפשרויות התעסוקה ולהתמקצע בתחום המנעולנות לרכבים. הקורסים הם לרוב מעשיים ומשלבים תרגילים והתנסויות בשטח וכך מכינים את המשתתפים לקראת פיתוח הקריירה כמנעולנים, כשכירים או כעצמאיים.


קורס מנעולן רכב


כיום מרבית ההכשרות בתחום מנעולנות הרכב מתקיימות במסגרת קורס מנעולנות כללי, שידוע גם בשמות כגון קורס טכנאי מנעולים או קורס מנעולן מוסמך. במסגרת קורסים אלה לומדים על תהליכי פריצה והתקנה של מנעולים בבתים וכן ברכבים. לעיתים הקורסים כוללים חטיבה שבה מתמקדים בתחום פריצת המנעולים לרכב. במרבית המקרים לא ניתן ללמד בקורס נפרד למנעולנות רכב, אם כי מוסדות שונים מציעים מעת לעת קורסים אלה, בדרך כלל לצורכי התמקצעות והרחבת הסמכה למנעולנים קיימים.


קורס מנעולנות רכב הוא ממוקד בתכניו ובו שמים דגש על תהליכי הפריצה לכלי רכב ועל שכפול המפתחות הייעודי למכוניות. במהלכו נלמדים השלבים בתהליכי הפריצה ואופן הביצוע שלהם מבלי לגרום לנזק לרכב ולמערכותיו.


המשתתפים לומדים על סוגי המנעולים הקיימים במכוניות, על מפתחות לרכב וסוגי שלטים בשוק. כמו כן, הם לומדים על מתן שירותי הפריצה המותאמים לכלי רכב, לרבות התאמה של מפתחות לדלתות הצד ולדלתות תא המטען של הרכב. בחלק מן המקרים, התלמידים מקבלים גם היכרות עם סוגים חדשניים של מערכות נעילה המשולבות כיום בשוק ועם התפתחויות טכנולוגיות המשפיעות על הענף.

 

 

מתכונת הלימוד


קורסי מנעולנות רכב נפרשים לרוב על פני מספר חודשים, אך אורכם משתנה מעת לעת. בקורסים משולבת לרוב עבודה יישומית כדי לסייע למשתתפים לפתח ניסיון פרקטי בתהליכי הפריצה והשירות למכוניות. בחלק מן המקרים משולבות הדגמות וסדנאות במהלך השיעורים שבמהלכן יכולים המשתתפים לתרגל את החומר הנלמד בסיוע המרצים. בדרך כלל השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות באופן יחסי כדי לאפשר מתן יחס אישי מן המרצים. בחלק מן ההכשרות משולבת גם התנסות מעשית בשטח, שבה מתנסים בפועל במתן שירותי פריצה לכמה רכבים בפיקוח הצוות.


במרבית המקרים הקורסים מתקיימים במתכונת נוחה לאנשים עובדים, כקורס ערב לטכנאים. אלה מתאימים במיוחד למעוניינים לשלב לימודים עם עבודה.

 

קורס שכפול מפתחות לרכב


מנעולנים בתחום הרכב המעוניינים להמשיך להתמקצע יכולים ללמוד בקורסים לשכפול מפתחות לרכב. במהלך קורסים אלה נלמדים נושאים חשובים למנעולנים לרבות שכפול מפתחות, התאמת מפתחות לרכבים ושחזור מפתחות. בדרך כלל, תחום זה נלמד במסגרת קורסים להכשרת מנעולנים כלליים, אולם קיימים מוסדות מסוימים המציעים אותו מעת לעת כמסלול נפרד.


במסגרת תכניות הלימוד הללו, הסטודנטים דנים בנושאים חשובים למנעולני הרכב, כגון מכשור מקצועי לקידוד המפתחות לרכב, תהליכי השכפול של שלטי הרכב ומתן שירותי שחזור למפתחות במקרה של אובדן או תקלה. הם לומדים כיצד לבחור את השלט או המפתח המתאים למגוון סוגים ודגמים של רכבים הקיימים כיום בשוק.


בחלק ממוסדות הלימוד מאפשרים לתלמידים להתמקצע גם בשכפול מפתחות ייעודי לרכבי יוקרה. נלמדות המערכות המיוחדות המאפיינות רכבים מסוג זה וכן שיטות העבודה המותאמות להם.


קורס מנעולנים משרד העבודה


נכון להיום, קורסים להכשרת מנעולנים אינם מוכרים כקורסים של משרד העבודה. עם זאת, ניתן ללמוד בעוד מגוון רחב של קורסים של משרד העבודה בתחומים משיקים נוספים. חלק מן ההכשרות נערכות במימון ממשלתי למועמדים מתאימים שעומדים בתנאים. הקורסים ממשרד העבודה מתקיימים בתחומים כגון טכנאות, רכב, חשמל, מינהל, מחשבים וענפים אחרים שיש להם ביקוש בשוק העבודה של היום. יש לציין כי חלק מן ההכשרות המוכרות על ידי משרד העבודה אינן נערכות במימון ממשלתי וכרוכות בתשלום מצד המשתתפים.


עלות קורס מנעולן - קורס מנעולן מחיר


מחיריהם של קורסים למנעולן רכב משתנים ממוסד למוסד ומתכנית לתכנית. עלות הקורסים מושפעת ממספר גורמים כגון משך הקורס, היקף התכנים המעשיים המשולבים במהלכו, ערכת ציוד שניתנת לעיתים לסטודנטים ועוד. במרבית המקרים עלות הקורס נעה בין כמה אלפי שקלים ועד 10,000 שקלים ולעיתים מעבר לכך, אולם המחירים יכולים להשתנות מעת לעת.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לקורסים במנעולנות רכב משתנים ממוסד למוסד. בדרך כלל, אין צורך בידע קודם במנעולנות רכב, אולם חלק מן ההכשרות מתאימות למנעולנים מנוסים בעלי רקע בתחום. בדרך כלל ישנו יתרון לבעלי חש טכני וזיקה למקצועות הטכנאות. לעיתים ישנה דרישה לרקע לימודי מסוים, כגון השלמת מספר משתנה של שנות לימוד או מעבר קורסים ותכניות לימודי תעודה רלבנטיות. ברוב המקרים המועמדים לקורס עוברים ראיונות קבלה אישיים שהם נבחנת ההתאמה שלהם להכשרה ונבדק הרקע הקודם שברשותם. יש לציין כי תנאי הקבלה משתנים מעת לעת.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


בסיום הקורסים המשתתפים מקבלים בדרך כלל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. אחרי קבלת הדיפלומה, הם יכולים להשתלב כמנעולני רכב במגוון אפיקי תעסוקה. בין היתר, הם יכולים להשתלב במוסכים וחברות רכב או בחברות לשירותי פריצה. כמו כן, באפשרותם לעבוד כמנעולנים עצמאיים ולהציע את שירותי הפריצה לרכב למגוון לקוחות, כגון חברות רכב, עסקים ולקוחות פרטיים.
בתום הקורס, ולאחר שתקבלו תעודה רשמית, תוכלו לעבוד במגוון רחב של מקומות עבודה – במוסכים המתמחים בהתקנות לכלי רכב לדוגמה, או כעצמאים המספקים שירותים לחברות ולאנשים פרטיים.


כמו כן, הבוגרים יכולים להמשיך לקורסים נוספים כדי פתח את סל הכלים המקצועי שברשותם. בין היתר באפשרותם ללמוד בקורס טכנאי מיגון ואבטחה, קורס טכנאי רכב, או בקורסים להכשרת טכנאים בענפים משיקים נוספים. בעזרת הידע הנרכש בקורסים אלה יכולים הבוגרים להרחיב את קהל הלקוחות שלהם ולהציע שירותים נוספים.

 

מכללות קורס מנעולן רכב


קורס מנעולן רכב נלמד מעת לעת במוסדות שונים, אולם לרוב הוא נלמד כחלק מקורס מנעולן מוסמך כחלק מהנושאים הנידונים במהלך ההכשרה. עם זאת, לעיתים חברות בתחום המנעולנות או חברות לייצור ושיווק מנעולים, מפתחות ומערכות נעילה לרכבים עורכות הכשרות והשתלמויות בתחום מנעולנות הרכב לאנשי מקצוע.


אתם וודאי רוצים לדעת היכן עוד נלמד הקורס, מה המחירים ומתי מתקיימים ימים פתוחים. נציגי השירות האישי שלנו כאן עם תשובה לכל שאלה. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות האישי שלנו חינם וכך לקבל את כל המידע הנדרש ולחסוך זמן וכסף.


קורס מנעולן רכב בצפון


נכון להיום קורסים להכשרת מנעולן רכב אינם מתקיימים באזור הצפון, עם זאת ניתן למצוא שלל הכשרות להסמכת מנעולנים בצפון, שבהם ניתן להתמחות גם במנעולנות רכב. קורס מנעולן בצפון מתקיים בעיר חיפה ובאזורים נוספים, כגון בצפת, בחצור וביישובים נוספים באזור. היקפי הקורסים ומתכונתם משתנים ממוסד למוסד.

 


קורס מנעולן רכב בירושלים


תושבי ירושלים והסביבה המעוניינים להתמקצע במנעולנות רכב יכולים ללמוד את התחום במסגרת קורס מנעולן שמתקיים במוסדות שונים בעיר. לעיתים חברות הפועלות בירושלים מציעות את הקורס במנעולנות רכב או בשכפול מפתחות רכב באופן נפרד. הקורסים הללו מאפשרים למתגוררים בירושלים ללמוד סמוך למקום מגוריהם ובתנאים נוחים לשילוב העבודה והלימודים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מנעולן רכב?

רוצה לדעת יותר על קורס מנעולן רכב?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד טכנאי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: טכנאי

התקבלו 9 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp