מכללת SVCollege רחובות

שירות אישי - צור קשר

SVCollege

מכללת SVCollege רחובות

 

אודות מוסד הלימוד


תושבי העיר רחובות וסביבתה הקרובה שברצונם להשתלב בתעשיית ההייטק יכולים ללמוד במכללת SVCollege, המתמחה בקורסים לתעודה בתחום זה. מכללה זו ממוקמת בלב אזור ההייטק של רחובות שבו פועלים כיום שלל ארגונים וסטארט אפים, גופי מחקר וחברות מסחריות בתחומי הטכנולוגיה, התוכנה והמחשבים.


במכללה זו ניתן ללמוד בקורסים בתחומים שיש להם ביקוש בתעשייה כיום, כגון בדיקות תוכנה, בדיקות אוטומטיות ובניית אתרים. המשתתפים בקורסים מקבלים הכנה ממוקדת לקראת ההשתלבות בהייטק, שבאה לידי ביטוי הן בתכני הקורסים המשלבים תרגילים ודוגמאות מן השטח, והן סטאז' והכנה לראיונות עבודה שמקבלים סטודנטים מצטיינים.

 

SVCollege רחובות: כתובת, טלפון, ודרכי הגעה


מכללת SVCollege רחובות ממוקמת במתחם פארק המדע, אזור הייטק ידוע בעיר שבו פועלות שלל חברות בתחום. הסניף נמצא ברחוב אופנהיימר 2, בקומה השישית של בניין ריג'ס. ההגעה לסניף נוחה ברכב פרטי ובתחבורה הציבורית מרחבי רחובות. השלוחה גם ממוקמת בסמוך לתחנת הרכב רחובות.

 

קורסים הנלמדים במכללה


סטודנטים במכללת SVCollege רחובות יכולים לבחור מבין כמה מסלולי לימוד לתעודה. הקורסים מתמקדים בהקנייתם של כישורים ומיומנויות מבוקשים בתעשיית ההייטק, שנחוצים כיום לעובדים כגון מפתחים, אנשי בדיקות ומפתחי אוטומציה. במהלך הקורסים ניתן להכיר כלים טכנולוגיים, להיחשף לשיטות עבודה מקובלות בהייטק וללמוד עקרונות חשובים בכתיבת קוד ובתחום איכות התוכנה. בין המסלולים הנלמדים במוסד הלימוד ניתן למנות את הקורסים הבאים:


קורס בדיקות תוכנה - קורס QA


בקורס זה יכולים המשתתפים לרכוש את סל הכלים הנחוץ לבודקי תוכנה בהייטק. הם מתרכזים בתחום בדיקות התוכנה הידניות ולומדים על שלל כלים עכשוויים לביצוע הבדיקות בסביבת ווב וכן בסביבת מובייל. היקפו של הקורס הוא כ - 4 חודשי ובמהלכם נחפשים למגוון התהליכים והכלים שבודקי תוכנה נדרשים להכיר כחלק מתפקידם.


מכיוון שבדיקות תוכנה מהוות מרכיב חיוני בכל תהליך פיתוח בהייטק, הדרישה כיום לאנשי QA רבה למדיי. הבודקים מבצעים את בקרת האיכות על מוצרי התוכנה, לפי השיווק ללקוח. הם לוקחים חלק בשלבי הפיתוח, התכנון וההשקה ומבצעים את בדיקות האיכות באמצעות כתיבת תסריטים וניתוח של הנתונים לצורך בדיקת היעילות של המוצר טרם צאתו לשוק.

 

קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות - קורס אוטומציה


סטודנטים בקורס אוטומציה בונים ארגז כלים פרקטי שיכול לשמש אותם בהמשך דרכם המקצועית כמפתחי אוטומציה בתעשייה. בקורס מתמקצעים בתהליכי הפיתוח של בדיקות האוטומציה הנערכות בתהליכי פיתוח התוכנות, תוך לימוד של בניית מערכי האוטומציה על כל שלביהם. המשתתפים בקורס מכירים כלים פופולריים בתחום אוטומציית הבדיקות, כגון Junit ו - Selenium. אורך הקורס הוא כ - 3 חודשים והוא כולל כ - 52 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים נערכים במתכונת חד שבועית, הם כוללים תכנים תיאורטיים וכן התנסויות פעילות בתחום האוטומציה.


האוטומציה מהווה היום מרכיב חשוב בכל תהליך פיתוח. היא מאפשרת להפוך את המוצרים למדוייקים יותר ומקצרת את תהליך הבדיקה של אותם יישומים ותוכנות. עובדים בתחום האוטומציה עוסקים בפיתוח של תוכנות שעורכות את בדיקות התוכנה באופן ממוכן. הם אחראיים על כתיבת הקוד הדרוש לפעילות אותן תוכנות אוטומטיות, שבוחנות את ביצועי המוצרים וקובעות את רמת האיכות שלהם. עם המעבר המשמעותי לאוטומציה בתעשייה, מפתחים המומחים בתחום הופכים למשאב מבוקש בחברות רבות.

 

קורס בניית אתרים ויישומי WEB


במהלך הקורס לומדים על תהליכי פיתוח צד לקוח (פרונט אנד) בדרך ליצירתם של יישומי ווב מתקדמים. הם מכירים שפות כגון HTML5, CSS3 ושפת Javascript שיכולות לשמש לבניית אתרים ויישומים. קורס בניית אתרים נפרש על פני פרק זמן של כארבעה חודשים, השיעורים בו נערכים אחת לשבוע ואורכו של כל מפגש הוא כארבע שעות. במהלך השיעורים המשתתפים מתנסים במגוון תהליכי הבנייה של היישומים, בליווי וסיוע של צוות המרצים.


כים בתחום ההייטק ישנה דרישה לבוני אפליקציות ואתרים, שיכולים לסייע בבנייתם של אתרים אינטראקטיביים המותאמים לדרישות הלקוח ושיכולים לספק את חוויית המשתמש המיטבית והיעילה ביותר. מפתחי ווב יכולים אם כן להשתלב בשלל אפיקי תעסוקה, הן בהייטק והן בענפים מקצועיים אחרים.

 

תנאי קבלה


תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס, מועמדים המעוניינים להתקבל לקורסים הנערכים במכללת SVCollege רחובות נדרשים להיות בעלי יכולות טכניות ושליטה טובה בשפה האנגלית. אין צורך בניסיון מקצועי בהייטק או בידע קודם בתכנות ופיתוח תוכנה כדי ללמוד במכללה, בקורסים המתקיימים בה יכולים להתאים גם למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים כדי להשתלב בקריירה בהייטק. הקורסים במכללה זו מיועדים לסטודנטים בין הגילים 20 - 40. בדרך כלל מתקיימות גם פגישות עם יועצי לימודים כדי לקבוע את מידת ההתאמה של המועמדים לקורס הנבחר.


מתכונת הלימוד


הקורסים המתקיימים ב - SVCollege רחובות הם ממוקדים במתכונתם, במטרה לאפשר הכנה יעילה לקראת ההשתלבות בהייטק. כדי לסייע למשתתפים בהכנה לקראת פיתוח קריירה, משולבים בקורסים תכנים מעשיים שבעזרתם ניתן להכיר אתגרים אמיתיים מן התעשייה. המשתתפים מתרגלים את העקרונות התיאורטיים הנלמדים במהלך הקורס דרך תרגילים במהלך השיעורים והדרכות בסיוע המרצים. השיעורים מוקלטים, כך שניתן לצפות בהם שוב ושוב.


אורך מרבית הקורסים במכללה נע בין שלושה חודשים לארבעה חודשים, אולם אורך התכניות עשוי להשתנות מעת לעת. בדרך כלל, ניתן ללמוד בקורס ערב או במסלול בשעות הבוקר. בחירה זו יכולה להתאים במיוחד לסטודנטים עובדים המעוניינים לשלב את ההכשרה בלוח הזמנים המקצועי והאישי. השיעורים בכל קורס מתקיימים לרוב אחת לשבוע.


כדי לסייע בתהליך ההכשרה של הסטודנטים, בקורסים משולבים תכנים תיאורטיים וכן סטאז' מעשי שנערך במשרדי חברות הייטק שונות. המכללה מסייעת לשילובם של סטודנטים מצטיינים שעומדים בכל הדרישות בסטאז' המעשי כבר בזמן הקורס, כדי לאפשר להם לעבור התלמדות מעשית ולהכיר את תהליכי העבודה באותן חברות מקרוב. הניסיון הנצבר במהלך ההתנסות בחברות יכול לפתוח בפני הבוגרים דלת לתעסוקה באותם ארגונים, או בחברות נוספות בתחום הנלמד.


כמו כן, מוסד הלימוד מתחייב לסייע לסטודנטים שעומדים ברף הציונים הנדרש וממלאים את כל מטלותיהם וחובותיהם בתהליך ההשתלבות בעבודה. במכללה מספקים ייעוץ וליווי גם אחרי סיום הקורסים, באמצעות הכנה לקראת ראיונות עבודה. בהכנה זו מקבלים כלים ממוקדים לקראת ראיונות העבודה בחברות הייטק, שעשויים להיות מאתגרים במיוחד. המרצים מסייעים למשתתפים בפיתוח מיומנויות כתיבת קורות חיים איכותיים, בהצגת הניסיון שברשותם בעת הריאיון, במענה על שאלות של מעסיקים פוטנציאליים ועוד.

 

אפשרויות תעסוקה לבוגרים


תעשיית ההייטק מהווה היום אפיק קריירה מבוקש במיוחד, בהייטק קיימות אפשרויות רבות לעובדים איכותיים, שגם יכולים להתקדם עם הזמן לדרגים ניהוליים ובכירים. בעזרת הידע הנרכש במהלך הקורס במכללת SVCollege רחובות, הבוגרים יכולים לעשות את הצעדים הראשונים כבודקי תוכנה ידניים, כמפתחי אוטומציה לבדיקות, כבוני אתרים ואפליקציות ווב ובתפקידים דומים נוספים. אלה הם תפקידים שהדרישה להם גבוהה למדיי בתעשייה של היום והשכר בהם גבוה בהתאם. גם מיקומו של מוסד הלימוד בפארק ההייטק בעיר רחובות יכול לסייע להשתלבות המקצועית של הבוגרים. בסביבת רחובות פועלים היום שלל ארגוני הייטק גדולים וקטנים וכן מגוון סטארט אפים טכנולוגיים, שבהם יכולים הסטודנטים לנסות ולהשתלב בתום לימודיהם.

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת SVCollege
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp