קורס QA במכללת SVCollege

שירות אישי - צור קשר

SVCollege

קורס QA בדיקת תוכנה במכללת SVCollege


עם הצמיחה האדירה של תעשיית ההייטק הולך וגובר הביקוש לבודקי תוכנה מוכשרים ומיומנים. בודקי התוכנה הם אנשי מקצוע שעוסקים בבדיקה של התוכנה ואיתור באגים, ומהווים חלק חשוב מהתהליך של פיתוח מוצר תוכנה; הם בודקים את המוצר לאורך כל תהליך הפיתוח, לפני שהוא מגיע ללקוח ומוודאים שהתוצר הסופי הוא בסטנדרט הגבוה של השוק.


על בודקי התוכנה לשלוט במגוון של כישורים במהלך עבודתם, שכוללת כתיבה וביצוע של בדיקות איכות, ניתוח של נתונים, איתור באגים, ועוד. הבטחת איכות התוכנה תלויה במיומנותו של בודק התוכנה, ולכן חברות מקפידות לגייס בודקי תוכנה בעלי ניסיון וידע מקצועי רב. על מנת לרכוש את היכולות הנדרשות עבור התפקיד ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות, ביניהן קורס QA במכללת SVCollege.


ההכשרה נערכת בסניפי תל אביב, רחובות, באר שבע ונתניה של המכללה.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים מחולקת למספר חלקים, ובמסגרתה הסטודנטים סוקרים את ההיבטים המרכזיים הדרושים לעבודתו של בודק התוכנה: היכרות עם תחום הQA, מבוא לבדיקות ידניות כולל היכרות עם באגים, סוגי מסמכים, ודרכי עבודה שונות, עבודה עם בסיסי נתונים וכלי בדיקה שונים לווב ולמובייל, ונושאים נוספים.


הלימודים ממוקדים ובעלי דגש מעשי על מנת לאפשר לבוגרים לרכוש את סט המיומנויות הפרקטיות שנדרשות מבודקי תוכנה בשוק העבודה התחרותי; המשתתפים שעומדים ברף הציונים הנדרש מתנסים מעשית במהלך התמחות בחברת הייטק, ומקבלים כלים להצלחה בראיונות עבודה במהלך משחקי תפקידים, סימולציות וסדנה ייעודית להכנה לראיון עבודה.

 


מתכונת הלימודים


אורכו של הקורס הוא כ- 4 חודשים, והוא נפרש על פני כ - 262 שעות אקדמיות שמחולקות למפגשים שבועיים בני 4 שעות כל אחד. 184 שעות אקדמיות מוקדשות לסטאז', התנסות מעשית של הסטודנטים בחברות הייטק.


הקורס מתקיים במתכונת גמישה המתאימה לאנשים עובדים ובעלי משפחות, וניתן לבחור בין מפגשים בשעות הבוקר לבין מפגשים בשעות הערב.


בסיום הקורס המשתתפים נדרשים להגיש עבודה מסכמת על מנת ליישם את החומר הנלמד ולצבור ניסיון מעשי שיכול להוות יתרון משמעותי בקבלה לעבודה.


נושאי הלימוד

 

 

  • סוגי בדיקות
  • בסיסי נתונים
  • בדיקות ידניות
  • כתיבת בדיקות
  • מבוא ל - SQL
  • HTML ו - CSS
  • ניהול ותיעוד באגים
  • סביבות עבודה שונות
  • מערכות הפעלה Android ו - iOS
  • ועוד


על סגל ההוראה


המרצה בקורס הוא המייסד והבעלים של SVCollege, בעל ניסיון רב בהדרכה והוראת התחום, שפועל גם כיועץ ומומחה לקידום קריירה בעולם ההייטק.


על מוסד הלימודים


במכללת SVCollege, שפועלת מעל ל - 7 שנים, מוצעים מסלולי לימוד והכשרות מקצועיות בענפי ההייטק השונים: בדיקות תוכנה אוטומטיות וידניות, בניית אתרים ופיתוח אפליקציות ווב, פיתוח צד שרת, פול סטאק, ועוד. ההכשרות נערכות בסניפי המכללה שנמצאים בערים תל אביב, נתניה, באר שבע ורחובות.


במכללה שמים דגש על רכישת כישורים מעשיים והשתלבות בשוק העבודה לאחר הלימודים. בכל הקורסים משולבים תכנים שמסייעים למשתתפים להתכונן לקראת ראיונות עבודה, כולל הכנה לראיונות באמצעות סימולציות ומשחקי תפקידים וגם סדנת בניית קורות חיים.


נוסף על כך, המכללה מקיימת שיתופי פעולה עם חברות וארגונים מעולם ההייטק על מנת לסייע לבוגריה במציאת עבודה. מעבר להתלמדות המעשית שמאפשרת לסטודנטים ליצור קשרים בתעשייה, קיים ליווי צמוד לבוגרי הקורס בעת חיפושי העבודה. כמו כן, קיימת הבטחת עבודה לבוגרים שעומדים ברף ציונים הנקבע על ידי המכללה.


תנאי קבלה


הקורס מתאים לבני 20 - 41 שרוצים לרכוש את ההכשרה המעשית הדרושה לעיסוק בתחום בדיקות התוכנה.


על המשתתפים להחזיק בידע בסיסי בקריאה והבנה של השפה האנגלית, וכן להיפגש עם יועץ לימודים לפני ההשתתפות בקורס על מנת לוודא התאמה.


תעודה


המסיימים את הקורס ועומדים בדרישותיו בהצלחה זכאים לתעודת סיום קורס QA בווב ומובייל.


אפשרויות תעסוקה


קיים ביקוש רב לעובדים מוכשרים בתחום בדיקות התוכנה במגוון של חברות הייטק שעוסקות בתחומים שונים. מי שמסיימים את הקורס בציון לפי הקריטריונים של SVCollege , מקבלים הבטחת עבודה בחברות שמקיימות שיתופי פעולה עם המכללה.

 

כמו כן, המשתתפים נדרשים להתלמד מעשית בחברות הייטק במהלך הקורס, ובכפוף להצלחתם והתאמתם לחברות אלו, יכולים להמשיך לעבוד בהן.


השכר בתחום גבוה יחסית ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. השכר ההתחלתי של בודק תוכנה ללא ניסיון יכול להיות 10,000 שקלים בחודש, ולזנק עד ל22,000 שקלים בחודש לאחר ותק של 3-5 שנים.


נוסף על כך, קיימת אפשרות לבודקי תוכנה שמעוניינים להתקדם בחברות ובארגונים בהם פועלים, ללמוד קורסים והכשרות מקצועיות נוספות, כגון קורס אוטומציה.

 

למידע נוסף לחצו: מכללת SVCollege

חוות דעת של סטודנטים על SVCollege - קורס QA

התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

SVCollege
24/12/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המכללה ואיתי המרצה בפרט, מספקים ידע נרחב לפרטים הקטנים ביותר ובמגוון דרכי לימוד/עבודה, מה שמקנה את ה קרא עוד...

טיפים

תתחילו ללמוד ולהשקיע - ההצלחה תגיע וכדאי שתגיעו מוכנים😘


לכל חוות הדעת

מה חושבים הסטודנטים על SVCollege

באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?

דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול

באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?

באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?

האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?

באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?

באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?

באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על SVCollege

באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
במידה רבה 33
במידה רבה מאד 67
במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
במידה מועטה מאד 100
האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?
במידה מועטה מאד 100
מהי רמת הקושי של הלימודים?
במידה רבה 100
עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
במידה רבה 33
במידה רבה מאד 67
עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
במידה רבה 33
במידה רבה מאד 67
Whatsapp Whatsapp