מכללת SVCollege תל אביב

שירות אישי - צור קשר

SVCollege

מכללת SVCollege תל אביב


על מוסד הלימוד


מכללת SVCollege תל אביב היא מוסד לימוד בתחום ההייטק, שבו ניתן לקחת חלק בקורסים ללימודי תעודה. במכללה זו מתמקדים בפיתוח של מיומנויות פרקטיות להשתלבות בהייטק, הקורסים משלבים מגוון של תרגילים וכן סטאז' לסטודנטים מצטיינים וסיוע בהשמה בתעסוקה לבוגרים שעומדים בתנאים. במוסד הלימוד סבורים כי באמצעות הקניית ניסיון יישומי בזמן ההכשרה, המשתתפים יכולים לצאת מוכנים יותר אל שוק ההייטק ולהשתלב בו בשלל משרות מבוקשות.


הסניף בתל אביב הוא הקמפוס הראשי של מוסד הלימוד. ניתן ללמוד בו בכל הקורסים שמוצעים במכללה, בתחומים כגון בדיקות תוכנה, בדיקות תוכנה אוטומטיות ובניית אתרים. קורסים אלה מותאמים להתפתחויות האחרונות בהייטק והתכנים הנלמדים בהם מותאמים לדרישות התעשייה. במהלך הקורסים ניתן ללמוד בהרחבה על טכנולוגיות מתקדמות, לפתח מיומנויות החשובות לעובדי הייטק וגם להכיר אתגרים שעמם מתמודדים עובדי הייטק במהלך עבודתם.


בוגרי הקורסים השונים במכללה יכולים להשתלב במגוון של אפיקי תעסוקה בהייטק. באפשרותם לעבוד בחברות תוכנה, בסטארט אפים וכן בחברות נוספות בשוק שבהן יש דרישה לאנשי בדיקות, למפתחים ולבעלי תפקידים דומים נוספים. הידע הנרכש במהלך הקורס יכולים לסייע לבוגרים לפתוח דלת למגוון תפקידים והניסיון המעשי שהם צוברים יכול לסייע להם בתחילת דרכם המקצועית.


בקמפוס תל אביב יכולים ללמוד תושבי תל אביב וערים סמוכות נוספות באזור המרכז המעוניינים לקבל את הכלים הנדרשים לפיתוח קריירה בהייטק. הקורסים יכולים להתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון מקצועי או לימודי קודם בתכנות או במקצועות טכנולוגיים. בתום הקורסים, עומדות בפני הבוגרים שלל אפשרויות תעסוקה בשלל חברות ההייטק המרוכזות במרכז הארץ כיום. לאחר צבירת ניסיון בתפקידם, יכולים אותם בוגרים להתקדם אף לתפקידים ניהוליים בהייטק, כגון ניהול צוותי בדיקות או ניהול מחלקות.

 

SVCollege תל אביב: כתובת, טלפון, ודרכי הגעה


מכללת SVCollege תל אביב ממוקמת בקומתו הרביעית של בניין אלון 2 שברחוב יגאל אלון 94. הקמפוס נמצא בסמוך לתחנת הרכבת וההגעה אליו נוחה ממגוון מיקומים ברחבי העיר תל אביב ובאזור מרכז הארץ.


קורסים הנלמדים במכללת SVCollege תל אביב


במכללת SVCollege ניתן כאמור ללמוד במגוון תכניות ללימודי תעודה בתחומי המחשבים וההייטק. קורסים אלה עוסקים במקצועות מבוקשים שאליהם יכולים להגיע גם מי שאינם בעלי ניסיון קודם בתעשיית ההייטק. במהלך הקורס מקבלים את כל הכלים הנחוצים כדי להתחיל קריירה בהייטק, בין היתר כבודקי תוכנה ומפתחים.


בין הקורסים הנלמדים במכללה אפשר למצוא את ההכשרות הבאות:

 

קורס QA - קורס QA שנערך במכללה מתמקד בבדיקות תוכנה ידניות והוא מתאים גם לחסרי ניסיון קודם בתחום המעוניינים להשתלב בהייטק. בתחילת הקורס לומדים על תהליכי בדיקה ידנית, על סוגי המסמכים הנדרשים לבודקים ועל מתודולוגיות הבדיקה המקובלות. כמו כן, הם לומדים על תהליכי העבודה עם - Data Base ועל השימוש בכלי בדיקה לווב. לאחר מכן, נלמדים עקרונות לביצוע של בדיקות תוכנה למובייל תוך היכרות עם הכלים העדכניים לבדיקות מסוג זה. הקורס נפרש על פני ארבעה חודשים ונערך במתכונת בוקר או כקורס ערב.

 

קורס בניית אתרים - קורס בניית אתרים במכללה נפרש על פני כארבעה חודשים. הוא מתאים למתעניינים בהשתלבות בתחום הפיתוח ובבניית יישומי WEB שברצונם לפתח קריירה בתחומים אלה. מתחי ווב נדרשים במגוון של אפיקים וחברות בהייטק וכן בחברות שאינם בתחום ההייטק שבהן נחוצים שירותי בניית אתרים. במהלך התכנית לומדים על תהליך פיתוח יישומי ווב מתקדמים ומתמקדים בפיתוח פרונט אנד, פיתוח צד הלקוח. המשתתפים בקורס לומדים גם על פרמטרים חשובים בתהליך הפיתוח, בהם חוויית המשתמש, פונקציונליות של היישומים והביצועים שלהם. הם מכירים מספר שפות שימושיות בבניית אתרים כגון HTML5 ו - CSS3 וכן את שפת ג'אווהסקריפט ואנגולר7.

 

קורס אוטומציה - בקורס אוטומציה מתמקדים בפיתוח בדיקות אוטומטיות, תחום שהביקוש לו בהייטק הולך וגדל. המשתתפים לומדים על התהליך המלא של בניית מערכי האוטומציה לבדיקות ומכירים את ההתפתחויות האחרונות בענף. המשתתפים לומדים על תהליכי כתיבת הקוד הנחוצים לתוכנות לביצוע של בדיקות תוכנה לאורך שלבי הפרויקט ובוחנים תוצאות רצויות ובלתי רצויות של בדיקות לקביעת איכות התוכנה. היקפו של הקורס הוא כ - 3 חודשים והוא כולל כ - 52 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים ללמוד בשעות הבוקר או בערב.

 

מתכונת הלימוד בקורסים


היקפם של הקורסים המתקיימים ב - SVCollege תל אביב משתנה ממסלול למסלול. אורך רוב הקורסים נע בין שלושה לארבעה חודשים מתוך מטרה לספק הכשרה מהירה וממוקדת לקראת ההשתלבות בהיייטק. המשתתפים במרבית הקורסים יכולים לבחור בין מתכונת בוקר לבין קורס ערב וכך להתאים את הלימוד ללוח הזמנים שלהם, למשל לצורך שילוב לימודים ועבודה. בנוסף, השיעורים מוקלטים ונגישים אונליין לסטודנטים, גם בין ההרצאות.


הקורסים הם תיאורטיים ומעשיים, במוסד הלימוד סבורים כי ניסיון פרקטי יכול לסייע לעובדים בתחילת דרכם בהייטק וכך משלבים תרגולים מעשיים במהלך ההכשרות. במכללה גם מציעים ליווי אישי לקראת ההשמה בתפקידים השונים.


נוסף על הסטאז' המתקיים במהלך הקורס, שבו הסטודנטים מתנסים בפועל בעבודה בחברות הייטק, הקורס כולל גם הכנה לראיונות עבודה בהייטק. במכללה מקבלים הכנה למגוון סוגי שאלות שעשויות להישאל במהלך הראיון, לצד הדרכה לגבי כתיבת קורות חיים יעילה. המשתתפים לומדים כיצד להציג עצמם ביעילות בראיונות עבודה בהייטק, אילו סוגי שאלות חשוב לשאול וכיצד להתמודד עם שאלות מאתגרות מצד המעסיקים. כל הכלים הללו יכולים לסייע להם בבואם לראיונות בחברות שונות עם סיום ההכשרה.


סגל הוראה במכללה


המרצים המלמדים במכללה הם בעליניסיון רב בתעשיית ההייטק וכן בהוראת מקצועות ההייטק במסגרות שונות. מנהל המכללה הוא מומחה לפיתוח קריירה בהייטק שמילא שורת תפקידים בכירים בשלל חברות הייטק.


בין המרצים ניתן למצוא: מפתח תוכנה בחברה גדולה המתמחה בדבאופס, שמשמש מתרגל בקורסי מבוא בלימודי מדעי המחשב באחת המכללות בארץ; מומחית לבדיקות תוכנה בעלת ניסיון של מעל 13 שנה בתחום האוטומציה; מנהל ויזם שברשותו ניסיון רב בניהול של צוותים בתחום הבדיקות; מומחה לבדיקות שברשותו ניסיון של מעל עשור בבדיקות אוטומטיות; ועוד.

 

קהל היעד ותנאי הקבלה לקורסים


הקורסים המתקיימים במכללת SVCollege תל אביב מתאימים גם לחסרי ניסיון מעשי או אקדמי בתחום ההייטק והתוכנה. אין צורך בתואר אקדמי כדי להתקבל אליהם. על המועמדים להיות בעלי ידע טכני וזיקה להייטק ושליטה ברמה טובה בשפה האנגלית ברמת קריאה וכתיבה. הקורסים מתאימים למועמידם בין הגילים 20 - 40 שמעוניינים להשתלב בחברות הייטק במגוון תפקידים וברצונם לקבל את הכלים הנדרשים לשם כך. יש לציין כי תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס ועשויים להשתנות מעת לעת. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות תנאי הקבלה.

 

למידע נוסף לחצו: מכללת SVCollege
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp