SVCollege באר שבע

שירות אישי - צור קשר

SVCollege

מכללת SVCollege באר שבע


על מוסד הלימוד


במכללת SVCollege באר שבע נערכות שלל הכשרות מקצועיות בתחום ההייטק. במוסד זה תושבי העיר באר שבע וסביבתה הקרובה יכולים למצוא מגוון של קורסים פרקטיים שבהם ניתן לקבל את ההכשרה הנדרשת למעוניינים להשתלב בהייטק. הקורסים יכולים להתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון מעשי קודם בהייטק וכל הם מיועדים לבעלי זיקה טכנית שרוצים לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה מאתגרת כבודקי תוכנה, מפתחי אתרים ואפליקציות ווב, מפתחי אוטומציה ותפקידים נוספים הנחוצים כיום בתעשייה.


הקורסים במכללת SVCollege באר שבע מתקיימים בקבוצות קטנות שבהן לומדים בין שישה לעשרה תלמידים. הלמידה בקבוצות קטנות מאפשרת תרגול רב ולימוד פרקטי תוך ניתוח דוגמאות מן השטח והתאמה של קצב הלימוד לצורכי הקבוצה ולצורכים האישיים של הלומדים בה.


כמו כן, במהלך התכנית המשתתפים יכולים להשתלב בהתלמדות מעשית בארגוני הייטק, במהלך ההתלמדות מכירים מוצרים אמיתיים, מכירים את הנעשה בשטח ולומדים על הדינמיקה בתפקידים השונים. במכללה מלווים את המשתתפים לאורך תהליך חיפוש העבודה ומכינים אותם לקראת ראיונות בהייטק, הידועים בהיותם מאתגרים. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם שלל חברות הייטק באזור באר שבע והדרום וזאת כדי לסייע להשתלבותם המקצועית של הבוגרים.


בעיר באר שבע פועל היום פארק ההייטק גב ים, שבו פעילות מחקר ופיתוח רבה בעולמות התוכנה והמחשבים. בוגרי ההכשרות במכללת SVCollege באר שבע יכולים לנסות להשתלב בשלל החברות הפועלות במרכז זה בעזרת הניסיון והידע הנצברים במהלך ההכשרות. כמו כן, באזור הדרום ישנן עוד שלל אפשרויות לפיתוח קריירה בהייטק. מגוון ארגונים, סטארט אפים ומיזמים טכנולוגיים פועלים בבאר שבע וביישובים נוספים בדרום והתעשייה באזור ממשיכה לפרוח ולצמוח בקצב מהיר, מה שצפוי לגרום לעלייה בביקוש לעובדי הייטק מיומנים בדרום.


SVCollege באר שבע: כתובת, טלפון, ודרכי הגעה


מכללת SVCollege באר שבע ממוקמת ברחוב חלקיקי אור 16. היא נמצאת באזור ההייטק של באר שבע שבו פועלות כיום חברות גדולות רבות. כמו כן, המכללה נמצאת בקרבת תחנת הרכבת באר שבע צפון. ההגעה למכללה נוחה מרחבי העיר באר שבע בתחבורה הציבורית וברכב הפרטי.


SVCollege קורסים


ניתן ללמוד במגוון של מסלולים ללימודי תעודה במכללה, בהכשרות אלה מתמקדים במקצועות שיש להם ביקוש בתעשיית ההייטק ובמהלכם שמים דגש על רכישת הכלים הפרקטיים הנחוצים לתפקידים אלה. תלמידים בקורסים אלה מתנסים במגוון של תרגילים, מבצעים פרויקטים ומכירים שפות קוד שימושיות.


בין הקורסים שבהם ניתן להשתתף במכללת SVCollege באר שבע -


קורס QA בדיקות תוכנה - קורס QA של המכללה מתפרש על פני כארבעה חודשים ובמהלכו יכולים גם חסרי ניסיון קודם בתחום לרכוש את הידע הנדרש להשתלבות בענף בדיקות התוכנה הידניות. המשתתפים מתוודעים לסוגי הבדיקות והמסמכים, בוחנים מתודולוגיות בדיקה ומכירים כלים לבדיקות WEB. נוסף על כך, הם לומדים על כלים המשמשים את הבודקים לביצוע בדיקות מובייל. במהלך התכנית הם מבצעים פרויקט אשר בו מדמים תהליכי בדיקה בתעשייה ומתרגלים את החומר הנלמד. במהלך התכנית מתקיימות גם סימולציות בסביבת הבדיקות הידניות הנלמדות.


קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות - משתתפים בקורס בדיקות אוטומטיות מקבלים הכשרה כמפתחים של בדיקות אוטומטיות, מקצוע שכיום הדרישה לו בשוק ההייטק הולכת וגדלה. הם מכירים כמה שפות תכנות שבאמצעותן כותבים את תוכנות הבדיקה. כמו כן, הם מכירים כמה פלטפורמות לבדיקות אוטומטיות כגון סלניום ו - Junit שבהם משתמשים כיום בתעשייה. באמצעות מגוון הכלים הנרכשים במהלך הקורס, הם לומדים כיצד לבנות מערכי אוטומציה.


במוסד הלימוד מציעים גם ללמוד את קורס אוטומציה באופן מקוון, מה שיכול להתאים לאנשים עובדים שמעוניינים במתכונת קורס גמישה במיוחד. בקורס אונליין לומדים באופן דיגיטלי בהתאם ללוח הזמנים האישי ומכל מקום.

 

קורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות ווב - בקורס בניית אתרים יכולים ללמוד המעוניינים בענפי הווב והפיתוח שברצונם להשתלב בתעשייה כמפתחי אתרים ואפליקציות ווב. במסגרת התכנית הם לומדים על כמה שפות תכנות שבהן משתמשים בתהליכי פיתוח לצורך יצירה של יישומי ווב מתקדמים. המשתתפים שמים דגש על פיתוח צד הלקוח (פרונט אנד) ולומדים על מגוון היבטים חשובים בממשק המשתמש לרבות עיצוב, פונקציונליות וחוויית משתמש דינמית המותאמת לצורכי הלקוח. בעזרת מכלול הכלים הנרכשים במסגרת הקורס יכולים התלמידים להשתלב בסיום התכנית במגוון של חברות וסטארט אפים שבהם נחוצים שירותיהם של מפתחי אתרים כיום.

 

סגל ההוראה


מנהל ומייסד המכללה הוא מומחה לפיתוח קריירה בהייטק, ברשותו ניסיון רב בתעשייה בשלל תפקידים בכירים. צוות המרצים המלמדים במכללה כולל אנשי מקצוע מנוסים הן בהוראה והן בעבודתם בהייטק. הם כוללים בין היתר: מהנדס בדיקות אוטומטיות שמומחה לתחום בדיקות המובייל והתשתיות האוטומטיות לבדיקה; מנהל בהייטק שברשותו ניסיון בניהול של צוותים; מרצה שברשותה ניסיון בתחום האוטומציה אשר עבדה במספר חברות בתעשייה; מפתח תוכנה מנוסה שמומחה לענפים כפיתוח צד שרת ובדיקות תוכנה אוטומטיות; ועוד.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


בקורסים הנערכים במכללת SVCollege באר שבע יכולים ללמוד מועמדים בין הגילים 20 - 40 שמעוניינים להשתלב בהייטק גם ללא צורך ברקע מעשי או לימודי קודם בתחום. במסגרת תנאי הקבלה לקורסים, עליהם להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית ברמת קריאה וכתיבה של משפטים. המועמדים עוברים בדרך כלל ראיונות קבלה או שיחות ייעוץ כדי לבחון את התאמתם לתכנית. חשוב להדגיש כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת וממסלול למסלול.


מתכונת הלימוד


הקורסים הנערכים במכללת SVCollege באר שבע נפרשים בדרך כלל על פני פרק זמן שבין שלושה לארבעה חודשים. במהלך תקופת ההכשרה הזו, המשתתפים לומדים בקבוצות קטנות, שבהן קצב הלימוד מותאם אישית לצורכי התלמידים. במהלך הלימוד בקבוצה המרצים מקדישים זמן ותשומת לב לשיעורי הבית של התלמידים ומנהלים דיונים פתוחים בכיתה שבהם המשתתפים יכולים לנתח דוגמאות מעולם ההייטק. במרבית המקרים המשתתפים יכולים לבחור בין קורס ערב למסלול בשעות הבוקר וכך להתאים את ההכשרה לשילוב עם עבודה. בנוסף, המפגשים מוקלטים, והסטודנטים יכולים לגשת אליהם לצפייה חוזרת או להשלים הרצאה שפוספסה.


כדי לסייע למשתתפים בהטמעה מעשית של החומר התיאורטי הנלמד בקורס, הם לוקחים חלק בסטאז' מעשי שנערך במשרדי חברות הייטק. ההתלמדות המעשית חושפת את התלמידים לתהליכים וכלים מוחשיים בהייטק ומאפשרת להם לצבור ניסיון פרקטי בשטח, מה שיכול לסייע לבוגרים להשתלב במשרדי אותן חברות או בארגונים דומים אחרי סיום הכשרתם. מוסד הלימוד מתחייב לסייע לבוגרים שעומדים ברף ציון נדרש בהשתלבות בעבודה כבודקי תוכנה, מפתחי אתרים ותפקידים דומים נוספים בהתאם להכשרתם.


כמו כן, סטודנטים מצטיינים שעומדים בתנאים יכולים לקחת חלק בהכנה לקראת ראיונות עבודה בהייטק. במסגרת הכנה זו הם לומדים כיצד להתמודד עם שאלות שעשויים לשאול המעסיקים, כיצד לכתוב קורות חיים וכיצד להציג עצמם במהלך הראיונות באופן יעיל.

למידע נוסף לחצו: מכללת SVCollege
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp