SVCollege נתניה

שירות אישי - צור קשר

SVCollege

מכללת SVCollege נתניה


אודות SVCollege נתניה


תושבי נתניה המעוניינים לממש את שאיפתם להשתלב בהייטק יכולים ללמוד במכללת SVCollege נתניה, שם נערכים מגוון מסלולים ללימודי תעודה שבהם ניתן לקבל כלים לפיתוח קריירה כבודקי תוכנה, מפתחי אתרים ועוד. מוסד הלימוד פועל מזה כ - 7 שנים ובו שמים דגש על הקנייה של ידע תיאורטי לצד כלים פרקטיים החשובים להשתלבות בהייטק כיום.


מסלולי התעודה הנלמדים במכללה זו מתמקדים במקצועות בדיקות התוכנה ופיתוח האתרים והאפליקציות ל - WEB. במהלך הקורסים שמים דגש על כלים שנדרשים מעובדי הייטק בתעשייה ובמהלכם מכירים מגוון שיטות עבודה, שפות קוד ותהליכים מקצועיים שבהם יכולים להשתמש הבוגרים עם סיום ההכשרה. המשתתפים גם מתנסים בפועל בכלים הנלמדים בפרויקטים בכיתה.


בעזרת הידע הנרכש במסגרת הקורסים, יכולים הבוגרים לקבל את הכלים הנחוצים להשתלבות בשלל חברות הייטק באזור נתניה והשרון. פעילות שוק ההייטק באזורים אלה הולכת ומתפתחת לאחרונה, כאשר חברות רבות עוברות לפעול בשרון ואף נפתחים בו מתחמי הייטק חדשים.


SVCollege נתניה: טלפון, כתובת, ודרכי הגעה


מכללת SVCollege נתניה ממוקמת ברחוב גיבורי ישראל 10. הקמפוס נמצא באזור התעשייה החדש ספיר, שבו פועלות גם חברות הייטק וטכנולוגיה שונות. ההגעה אל המכללה נוחה בתחבורה הציורית מרחבי העיר נתניה, כמו כן הקמפוס ממוקם בקרבת תחנת הרכבת ספיר.


מסלולי הלימוד במכללה


במכללת SVCollege נתניה יכולים הסטודנטים לבחור בין כמה הכשרות בתחומים מבוקשים בהייטק. קורסים אלה הם מעשיים באופיים והם משלבים התנסות בתעשייה למשתתפים מצטיינים העומדים בתנאי הקורס. דרך המיומנויות הנרכשות במהלך תכניות הלימוד הללו יכולים הסטודנטים לקבל כלים לפתיחת דלת לקריירה בהייטק, גם ללא צורך בניסיון קודם בתחום הפיתוח והתכנות.
בין ההכשרות שאותן ניתן ללמוד במכללה:


קורס בדיקות תוכנה - המעוניינים להשתלב בתחום ה - QA יכולים ללמוד בקורס בדיקות תוכנה שמתקיים במכללת SVCollege נתניה, שבו מתמקדים בבדיקות תוכנה ידניות. במסלול זה יכולים ללמוד גם חסרי ניסיון קודם בתחום הבדיקות, שברצונם לרכוש את הכלים הנדרשים להשתלבות במקצוע מבוקש זה. הקורס, הנפרש על פני פרק זמן של כארבעה חודשים, כולל לימוד של סוגי הבדיקות הידניות הפופולריות בתחום ושל סוגי מסמכים ומתודולוגיות. המשתתפים מתוודעים לבדיקות WEB ומובייל ולומדים על עבודה עם Data Bases בבדיקות התוכנה. הקורס כולל סימולציות שבהן מתרגלים את החומר הנלמד ומתנסים הלכה למעשה בבדיקות. תחום הבדיקות נחוץ כיום במגוון חברות הייטק, מה שמאפשר גם לעובדים מתחילים לפתוח דלת לתעשייה ובהמשך להתקדם לתפקידים בכירים יותר.


קורס אוטומציה - זהו קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות שבו יכולים המשתתפים להכיר את תהליכי הפיתוח של בדיקות אוטומציה בתעשייה. הם לומדים על כלל השלבים בפיתוח מערכי האוטומציה תוך היכרות עם אתגרים וחידושים בתחום. המשתתפים מקבלים כלים שיכולים לסייע להם להשתלב בתחום האוטומציה בהייטק, ענף שהביקוש לו הולך וגובר כחלק מן השאיפה לשכלל ולייעל את תהליכי הבדיקה בפיתוח מוצרים שונים. בין הכלים אותם מכירים המשתתפים נכללים הכלי החינמי סלניום (Selenium) וכלי Junit. אלה כלים שבהם משתמשים עובדים כיום בתעשייה. היקף קורס זה הוא כ - 3 חודשים, ניתן לבחור בין מתכונת בוקר לקורס ערב.


קורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות WEB - קורס זה כולל התנסות מעשית (סטאז') בפיתוח אתרים ואפליקציות ווב. משתתפי הקורס לומדים באופן ממוקד על הכלים הנחוצים למפתחי אתרים, לרבות שפות קוד שונות, עקרונות בחוויית המשתמש ותהליכי התאמת אתרים למובייל. מכלול הכלים הנלמדים במהלך התכנית יכולים לסייע למשתתפים ליצור אתרים אפקטיביים, אינטראקטיביים ופונקציונליים עם סיום הכשרתם ולאחר ההשתלבות בהייטק ובתעשייה, שבה יש צורך רב היום למפתחי אתרים מיומנים. המשתתפים לומדים בין היתר על שפת HTML5, שפת ג'אווהסקריפט, יצירת אתרים נגישים ונושאים חשובים רבים נוספים.

 


קהל היעד - למי מתאימים הקורסים


הקורסים המתקיימים במכללה יכולים להתאים לתושבי נתניה שמעוניינים להשתלב בקריירה בתחומים שונים בתעשיית ההייטק. הקורסים מתאימים לבני הגילים 20 - 40, בעלי חשיבה טכנית וזיקה למחשבים, גם אם אין ברשותם ניסיון מקצועי קודם בהייטק. כמו כן, על המועמדים להיות בעלי שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית, בקריאה ובכתיבה של משפטים.

 

מתכונת הלימוד


הקורסים הנלמדים במכללת SVCollege נתניה נערכים במתכונת הנוחה לשילוב עבודה ולימודים, והם מתאפיינים בלימוד פרקטי המשלב תכנים כגון פרויקטים ותרגילים. הסטודנטים יכולים בדרך כלל לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב. מרבית הקורסים נפרשים על פני פרק זמן שבין 3 - 4 חודשים, המתכונת משתנה מקורס לקורס. ההרצאות מוקלטות ונגישות לצפייה עבור הסטודנטים, גם בין המפגשים.


כדי לסייע לסטודנטים לצבור ניסיון פרקטי במקצוע הנלמד, בקורסים משולבת התלמדות מעשית בחברות הייטק. ההתלמדות נערכת בזמן ההכשרה ובמהלכה המשתתפים יכולים לתרגל הלכה למעשה עקרונות מקצועיים הנלמדים במהלך הקורס, תוך היכרות עם אתגרים בשטח שעמם מתמודדים עובדי ההייטק. דרך הניסיון הנצבר במהלך ההתלמדות יכולים הבוגרים להגדיל את הסיכויים להשתלב אחרי לימודיהם בחברות שבהן התמחו וכן בחברות נוספות באותם תחומים.


נוסף על כך, המשתתפים יכולים לקחת חלק בהכנה קראת ראיונות העבודה בהייטק. הסטודנטים לומדים כיצד לכתוב קורות חיים, כיצד להשיב על שאלות ביעילות במהלך הריאיון וכן מתכוננים לנושאים רבים שיכולים לסייע להם לצלוח ראיונות עבודה בדרך להשתלבות בהייטק. בהכנה זו יכולים לקחת חלק סטודנטים בקורסים השונים שעומדים ברף הציונים הנדרש ועומדים בכל החובות שמציב מוסד הלימוד.


אפשרויות תעסוקה לבוגרים


בתעשיית ההייטק של היום ישנה דרישה רבה למדיי לבודקי תוכנה, לבוני אתרים, למפתחי אפליקציות WEB ולתפקידים רבים נוספים. ברשות בוגרי ההכשרות נמצאים כלים בעזרתם הם יכולים להשתלב בחברות הייטק, בארגונים עסקיים וכן בסטארט אפים טכנולוגיים רבים ומגוונים הפועלים באזור השרון, שבהם ישנה דרישה לעובדים מיומנים ואיכותיים. רמות השכר בהייטק נחשבות לגבוהות למדי גם עבור עובדים מתחילים, השכר עולה עם צבירת וותק בתפקיד. כמו כן, עובדים שצוברים ניסיון בתפקידם יכולים עם הזמן להתקדם ולהשתלב בתפקידים בכירים, כגון ניהול של צוותי פיתוח או מחלקות בארגונים, שכן בתעשיית ההייטק קיימות היום הזדמנויות רבו לעובדים מצטיינים ומוכשרים.

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת SVCollege
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp