קורס עריכה לשונית באוניברסיטת בן-גוריון - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בן-גוריון חוץ - עריכה לשונית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עריכה לשונית וכתיבה ניהולית במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ באוניברסיטת בן-גוריון


רהיטות בשירות העסק


המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ באוניברסיטת בן-גוריון בנגב מציע קורס עריכה לשונית שבו נלמדים גם עקרונות כתיבה ניהולית. מסלול זה מתמקד בפיתוח כישורי הבעה בכתב ובעל פה שחיוניים לעובדים שונים בעולם הארגוני והעסקי. הקורס מתאים במיוחד למנהלים ולאנשי עסקים והוא מותאם לצורכים של עולם העסקים העכשווי, תוך שימת דגש על עקרונות לכתיבה מנהלית ולעריכה ותיקון של טקסטים שנכתבים בסביבה הארגונית.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס נלמדים עקרונות מרכזיים בעריכה לשונית ובכתיבה מנהלית וניהולית. המשתתפים לומדים כיצד לנסח טקסטים ולערוך תיקונים לשוניים במכתבים וטקסטים רשמיים בעולם העסקי. הם דנים בטכניקות לניסוח תקין, יעיל ורהוט של מכתבים, פרוטוקולים וניירות עמדה וכן לניסוח נכון של קורות חיים. נוסף על כך, הקורס מעניק למשתתפיו מיומנויות להופעה מול קהל במסגרות עסקיות, לרבות העברת סימולציות והצגת מצגות ותכנון של הרצאות ופרזנטציות יעילות.


מתכונת הלימוד


קורס עריכה לשונית במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ כולל כ - 60 שעות לימוד אקדמיות, הוא מחולק ל - 15 מפגשים שאורכו של כל אחד מהם הוא כ - 4 שעות אקדמיות. השיעורים במסלול לימודי התעודה נערכים אחת לשבוע בשעות הערב.


תכנית זו נערכת במתכונת פרקטית וסדנאית, המשתתפים לוקחים חלק במגוון של תרגולים יישומיים ומתנסים בניסוח טקסטים שונים, בביצוע תיקוני לשון ובניתוח דוגמאות כתיבה עסקית. תרגולים אלה יכולים לסייע להם לפתח בפועל את המיומנויות להצגת נושאים בכתב ולכתיבה רהוטה ותקינה. מסלול לימוד זה מוער למלגות שונות מטעם קרנות הידע.


נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס עריכה לשונית לומדים מגוון של נושאים, ביניהם גם התחומים הבאים:

 

 • עקרונות עריכה לשונית
 • כתיבת מכתבים רשמיים
 • בניית מצגות ופרזנטציות
 • תיקוני לשון וניסוח טקסט
 • כתיבה עסקית ותקציר מנהלים
 • כתיבת קורות חיים ובקשות משרה   
 • ניירות עמדה
 • כתיבה מנהלית
 • עמידה מול קהל
 • ניסוח פרוטוקולים
 • כתיבה בהירה ופשוטה   
 • ועוד


סגל הוראה


מרצת הקורס היא עורכת לשונית מנוסה. כמו כן, היא עוסקת בתחומי ההסברה ופיתוח התוכן ובהדרכה בתחום הקיימות.


על מוסד הלימוד


במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן-גוריון נערכים קורסים ותכניות לימודי תעודה שמותאמות במיוחד לעובדים שמעוניינים לקדם את הקריירה ולהרחיב את סל הכלים המקצועי. קורסים אלה מתמקדים בכלים הנדרשים בשוק העבודה של היום והם מתקיימים בתחומים שיש להם ביקוש במשק. במהלכם ניתן לתרגל בפועל מיומנויות מקצועית חשובות ולהכיר עדכונים לייעול העבודה.


בין הקורסים בתחום הארגוני והניהולי שניתן ללמוד במרכז ללימודי חוץ אפשר למצוא קורס ייעוץ ארגוני, קורס גישור, קורס הנחיית קבוצות, קורס הכשרת מנהלים, קורס ניהול פרויקטים, קורס להכשרת דירקטורים, קורס אקסל ומסלולים נוספים. נוסף על כך, ניתן ללמוד קורסים בתחום החשבונאות, קורסים במחשבים והייטק, קורסים במקצעות טיפוליים וכן קורסים ללימוד שפות כגון ספרדית, גרמנית, ערבית ואיטלקית.


תנאי קבלה


מסלול זה מתאים למגוון עובדים בתחום העסקי שברצונם לשפר ולשכלל את כישורי ההבעה בכתב ולפתח יכולות עריכה לשונית וכתיבה עסקית יעילות ליישום בעבודתם. הקורס יכול להתאים למנהלים, למועמדים לתפקידי ניהול, לעובדי מינהל ולבעלי תפקידים משיקים נוספים שנדרשים לערוך תכתובות עסקיות במסגרת תפקידם. כדי לקבל את תנאי הקבלה העדכניים ביותר לקורס, מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.

 


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות במהלכו זכאי לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. בכפוף לכללי וועדות הגמול, זכאים חלק מן המשתתפים בקורס לתעודת גמול השתלמות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בן גוריון - לימודי תעודה | יחידה ללימודי חוץ | השתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי חוץ - אוניברסיטת בן-גוריון
פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp