קורס חשבי שכר בכירים באוניברסיטת בן-גוריון - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בן-גוריון - קורס חשבי שכר בכירים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בכירים במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן-גוריון


תפקיד חשוב בכל ארגון


חשבי שכר הם בעלי תפקיד מפתח בכל ארגון, משום שהם אחראיים על כל היבטי השכר והזכויות של העובדים. הם מכינים את תלושי השכר שאנחנו מקבלים בסופו של כל חודש וכן בודקים שכל הזכויות הסוציאליות שלנו נשמרות. הם מתנהלים מול מנהלי הארגון ומול הרשויות ומסייעים לשמור על התפקוד הכספי התקין של הארגון, מה שאומר שעליהם להיות אחראיים מאוד ומיומנים בעבודתם.


במרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן-גוריון מתקיים קורס חשבי שכר בכירים, שמעניק לתלמידיו את כל הידע והכלים המעשיים בנושא השכר בארגונים. התכנית מספקת הכנה מקיפה לקראת בחינות ההסמכה של לשכת רואי החשבון, שצריך לעבור כדי לקבל הסמכה לחשבי שכר בכירים בישראל.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס חשבי שכר מתוודעים למגוון החוקים והדינים בנושאים כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי ודיני עבודה בישראל. לאחר מכן, הם לומדים בהרחבה על סוגיות השכר להם הם נדרשים במסגרת הארגון, כמו למשל ביקורת על תנאי ההעסקה והזכויות הסוציאליות של העובדים, כמו ימי מחלה וחופשה, וטיפול בביטוח הפנסיוני שלהם ובקרנות ההשתלמות והגמל. כמו כן, הם מכירים את תוכנות המחשב שמשמשות לשליטה על מערך השכר ולהכנה ולביקורת על תלושי השכר של העובדים בארגון.


מתכונת הלימוד


קורס חשבי שכר בכירים באוניברסיטת בן-גוריון מתפרש על פני כ - 155 שעות לימוד אקדמיות שמחולקות ל - 31 מפגשים. אורכו של כל מפגש הוא כחמש שעות אקדמיות. המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים, בתרגולים, בדיונים קבוצתיים ובסימולציות מעשיות, שנועדו להכין אותם לקראת מבחני הלשכה ולתרגל שימוש בתוכנות השכר המקצועיות.

 


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים בקורס חשבי שכר בכירים:

 

  • צווי הרחבה
  • ביטוח לאומי
  • דיני מס הכנסה
  • תוכנת מערך השכר
  • הכנת תלושי משכורת    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ פועל באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע ומציע שלל קורסים ללימודי תעודה ומקצוע. המסלולים מותאמים במיוחד לאנשי מקצוע ולאנשים עובדים שמעוניינים בהרחבת הכישורים שלהם או שואפים להסבה מקצועית. בין הנושאים שנלמדים במרכז ניתן למצוא קורס ייעוץ ארגוני, ייעוץ לכלכלת המשפחה, ניהול פרויקטים וקורס פיתוח מנהלים.


תנאי קבלה


לקורס חשבי שכר באוניברסיטת בן-גוריון מתקבלים מועמדים בעלי תואר ראשון לפחות במקצועות כמו חשבונאות, כלכלה, ניהול ומנהל ומדיניות ציבורית. כמו כן, יכולים ללמוד בתכנית גם סטודנטים משנה שלישית ואילך במקצועות אלה לתואר ראשון, או בוגרי קורס הנהלת חשבונות במוסד לימודים מוכר. היחידה דנה במקרים מיוחדים של קבלת מועמדים ללא השכלה אקדמית מתאימה, שהם בעלי ניסיון וותק בתחום השכר.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר "חשב שכר", שמוענקת מטעם המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. כדי לקבל דיפלומה זו, הם צריכים להיות נוכחים בכל השיעורים, להגיש את התרגילים לאורך הקורס ולעבור את הבחינות הפנימיות העיוניות והמעשיות בסיומו. בוגרים שעוברים בהצלחה גם את הבחינות החיצוניות מטעם לשכת רואי החשבון בישראל, זכאים לקבל בנוסף גם דיפלומת "חשב שכר בכיר".** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בן גוריון - לימודי תעודה | יחידה ללימודי חוץ | השתלמויות

עוד מסלולי לימוד - לימודי חוץ - אוניברסיטת בן-גוריון
פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp