קורס מאמני כדורעף במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית בוינגייט - מאמני כדורעף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס מאמני כדורעף - המכללה האקדמית בוינגייט


ממשיכים לצמוח בעולם הספורט


אחת מאפשרויות הקידום המקצועי עבור ספורטאים היא השתלבות כמאמנים מקצועיים בענף בו הם עוסקים. מאמנים הם דמויות מפתח בחייהם של ספורטאים מקצועיים, שכן הם יודעים כיצד להשתמש בידע ובכלים המקצועיים שברשותם כדי לדחוף את המתאמנים שלהם לקצה גבול היכולת בדרך להצלחה. מאמנים איכותיים יכולים לסייע לנבחרות ולספורטאים שמרכיבים אותן ולהיות לצדם ברגעי הצלחה וגם בשעת קושי.


במכללה האקדמית בוינגייט מתקיים קורס מאמני כדורעף, מסלול זה מאפשר לספורטאים מנוסים שעסקו עד עתה בהדרכה של ילדים ונוער בתחום להתקדם ולאמן גם מבוגרים. ההכשרה מקיפה שלל סוגיות עיוניות ופרקטיות שחשובות למאמנים והיא מאפשרת להם לפתח את היכולות המקצועיות בספורט וללמוד כיצד לטפח איכות ומצוינות גם בקרב הספורטאים שהם מאמנים. הקורס מותאם לדרישות מינהל הספורט ומשרד החינוך. דרך המיומנויות הנרכשות במהלכו שואפים להמשיך לקדם את ענף הכדורעף הישראלי ולהביא את הנבחרת הלאומית להישגים מרשימים בארץ ובעולם.


תכנית הלימודים


הקורס מתמקד באימון של ספורטאים בתחום הכדורעף במסגרות תחרותיות. המשתתפים מעמיקים את ידיעתם בענפי מדעים בסיסיים וכן לומדים בהרחבה על גישות מקצועיות בענף הכדורעף, בדגש על שיטות לפיתוח היכולות האישיות והקבוצתיות של ספורטאים. המשתתפים בקורס לומדים כיצד ניתן לסייע למתאמנים שלהם להפיק את המירב על המגרש ולהגיע להישגים בתחרויות ובטורנירים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כשנה אחת, הוא מותאם לדרישות חוק הספורט ומשרד החינוך להכשרת מאמנים וכולל כ - 155 שעות בתחום מדעי הספורט ו - 140 שעות לימוד בכדורעף. השיעורים נערכים אחת לשבוע, בימי שישי, משעות הבוקר ועד הצהריים. לעיתים מתקיימים גם ימי לימוד מרוכזים. השיעורים משלבים ידע עיוני עם תרגולים פרקטיים שדרכם המשתתפים יכולים לבנות את כישורי האימון שלהם ולהתנסות בפועל בעבודה עם ספורטאים ובתכנון של מערכי אימון.


סגל הוראה


בראש התכנית עומד מאמן כדורעף בכיר בעל תואר דוקטור, הוא שימש מאמן של נבחרת ישראל בכדורעף במגוון של קבוצות גיל. לצדו מלמדים בתכנית מורים בתחום החינוך הגופני וכן מאמנים בכירים מתחום הכדורעף, שהם מנוסים בהכשרת מאמנים בענף.


על מוסד הלימוד


בית הספר להסמכת מאמנים ומדריכים של המכללה האקדמית בוינגייט מפעיל מגוון תכניות לימוד לתעודה שדרכן יכולים ספורטאים מנוסים לקבל כלים להרחבת אפשרויות התעסוקה דרך אימון והדרכה של אוכלוסיות שונות. קורסי המדריכים מכשירים לאימון ילדים ונוער, וקורסי האימון מכשירים מאמנים למבוגרים במסגרות תחרותיות, לפי נהלי מינהל הספורט.


הקורסים להסמכת מאמנים מתקיימים במגוון של ענפי ספורט תחרותיים ואולימפיים. בין הקורסים ניתן למנות קורס מאמני כדורסל, קורס מאמני כדורגל, קורס מאמני אתלטיקה קלה, קורס מאמני כדוריד, קורס מאמני אקרובטיקה וענפים נוספים.


תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל לקורס נדרשים להיות בעלי תעודת "מדריכי כדורעף" בתוקף ממוסד מוכר וכן ניסיון של שנתיים ומעלה באימון כדורעף במסדרות תחרותיות מוכרות בענף, כגון אגודות ספורט או איגודים. נוסף על כך עליהם להציג אישורים רפואיים על כשירות גופנית ולעבור מבחנים מעשיים בתחום הספורט והאימון. מתאימים מוזמנים גם לראיון קבלה אישי שבו נבדקות היכולות האישיות והרקע המקצועי.


נוסף על כך, נערכות במכללה תכניות ללימודים אקדמיים בתחום הספורט. סטודנטים יכולים ללמוד במסלול לימודי חינוך גופני, שמכשיר מורים לבתי ספר יסודיים ועל יסודיים וכן תכניות הסבת אקדמאים לחינוך הגופני. מתקיימות גם תכניות לתואר שני, שדרכן יכולים אקדמאים בתחום הספורט והחינוך הגופני לקדם את הידע המקצועי שברשותם.


תעודה


למשתתפים בקורס שעומדים בהצלחה בכל הדרישות ניתנת תעודת "מאמני כדורעף" שניתנת על ידי המכללה האקדמית בוינגייט. אחד התנאים לקבלת הדיפלומה הוא תעודת עזרה ראשונה בתוקף.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

עוד מסלולי לימוד - מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני

פורום לימודי תעודה | קורסים

רכז טיולים בית ספרי
אלעד
ללא תגובה
קורס הכשרה לבודק חשמל
סמיח
ללא תגובה
לימודים בירושלים של מנהל מחסן בכיר
אילן שם טוב
ללא תגובה
לימוד יידיש ברמת מתחילים בתל אביב
נאוה לוי
ללא תגובה
הסבה מהנדסאי בניין לממונה בטיחות
אחמד קבלאם
ללא תגובה
הרשמה לקורס הדברה מזורז
גללוי
ללא תגובה
קורס הדרכת הורים במכון אדלר
שחר
ללא תגובה
קורס מנהל קהילה בתל חי
אורטל זיו
ללא תגובה
קורס ציור ורישום בבאר שבע
איילת
ללא תגובה
לימודי רישום וציור,וקדרות
אריה אלון
1 תגובות
מורה פרטי למבחן USLME CK
אריאלה סבג
1 תגובות
קורס קניין רוחני מקיף
דנה הוכברג
1 תגובות
לימודים לטכנאי מוצרי חשמל ביתיים
משה
1 תגובות
קורס קוסמטיקה - טיפול פנים
מאי דוויק
1 תגובות
קורס ייבוא וייצוא אזור נתניה
עודד
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן 927 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי 544 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין 653 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים